Kolekcja: 2014/2015
Völkl Kenja
Profil: Camber/Rocker

Opis

Kobieca Freeridowa narta o sportowym charakterze. Tradycyjny profil narty pod wiązaniem zapewnia stabilność w ostrej jeździe po stoku, a podniesiony dziób i szerokość narty pozwala na przyjemną jazdę w głębszym śniegu.

Płeć: Damskie
Numer katalogowy: 114376

Specyfikacja

Długość (cm) 149 156 163 170
Promięń skrętu 15.2 17.0 18.2 20.2
Szerokość dziobów (mm) 127 127 127 127
Szerokość w talii (mm) 87 87 87 87
Szerokość piętki (mm) 106 106 106 106

Technologie

Powered by Titanium
Dwie warstwy Titanalu w rdzeniu narty. Dodaje narcie stabilność, sztywność oraz zwiększa możliwości tłumienia drgań, zwłaszcza przy dużych prędkościach.
Power Construction
Konstrukcja stworzona dla nart, które przenoszą największe obciążenia, na których jeździ się dynamicznie i agresywnie. Jest, tak zwana konstrukcja "sandwich",z pionowymi ścianami bocznymi, gdzie kolejne warstwy narty nakładane są jedna na drugą, a wiązania są bezpośrednio lub poprzez płytę montowane do narty. Zapewnia doskonałą stabilność i trzymanie krawędzi. Tak zbudowane są narty zawodników Pucharu Świata, narty sportowe Racetiger i Code Speedwall, narty z grupy Titanal Freeride.
Multi Layer Woodcore
Wielowarstwowy, drewniany rdzeń na całej długości narty. Skutecznie tłumi drgania w czasie jazdy z dużą prędkością i precyzyjnie przekazuje siłę sterującą na krawędź. Dzięki warstwowej konstrukcji narty są sztywniejsze pod wiązaniem (rdzeń z gęstszego drewna jesionu), a bardziej elastyczny na dziobie i piętce (drewno topoli), dzięki czemu możesz bez problemu wykonywać ewolucje w terenie. Konkretny wzór i układ rdzenia zmienia się w poszczególnych modelach nart Freeski, w zależności od pożądanych właściwości rdzenia danego modelu narty.

Opinie i pytania

  • Średnia ocena:
  • brak oceny
  • Najpierw oceń klikając
Wprowadź zwięzłe podsumowanie oddające sens Twojej opinii.
Napisz co sądzisz o tym produkcie i jak go oceniasz. W tym polu możesz opisać swoje wrażenia szczegółowo.
Dodaj opinię

Wszystkie opinie i pytania (0)