Kolekcja: 2014/2015
Völkl Code Speedwall S UVO
Profil: Rocker/Camber/Rocker

Opis

Genialne narty! Oddają w 200% filozofię Völkl tworzenia nart ? PERFECT SETUP ? optymalną harmonizację w najdrobniejszym szczególe wszystkich elementów konstrukcji nart: materiałów, technologii, geometrii, profilu, rdzenia, wiązań, wagi. Tegoroczny model jest zdecydowanie najlepszym w swojej historii. Ma wszystkie najlepsze i najnowsze rozwiązania techniczne Völkla ? rdzeń Speedwall 2.0 wspierany "wewnętrznym sidewallem" z twardszego drewna bukowego, wydłużony profil Tip&Tail Rocker, tłumik drgań UVO redukujący wibracje, wiązania rMotion 2.0 ? lżejsze o 200g i szersze o 22% od poprzednich. Code S mają w sobie dynamikę, nieograniczoną manewrowość, skrętność i stabilność. Stworzone do dynamicznej jazdy, niezawodne w każdych warunkach, na każdym stromym stoku, dla dobrych narciarzy szukających nart zorientowanych na krótki skręt jak w sportowej slalomce, ale jednocześnie wszechstronnych jak narty all mountain.

Płeć: Męskie
Numer katalogowy: 114111

Specyfikacja

Długość (cm) 159 166 173 180
Promięń skrętu 13.6 15.0 16.5 18.1
Szerokość dziobów (mm) 122 122 122 122
Szerokość w talii (mm) 74 74 74 74
Szerokość piętki (mm) 104 104 104 104

Technologie

Powered by Titanium
Dwie warstwy Titanalu w rdzeniu narty. Dodaje narcie stabilność, sztywność oraz zwiększa możliwości tłumienia drgań, zwłaszcza przy dużych prędkościach.
Power Construction
Konstrukcja stworzona dla nart, które przenoszą największe obciążenia, na których jeździ się dynamicznie i agresywnie. Jest, tak zwana konstrukcja "sandwich",z pionowymi ścianami bocznymi, gdzie kolejne warstwy narty nakładane są jedna na drugą, a wiązania są bezpośrednio lub poprzez płytę montowane do narty. Zapewnia doskonałą stabilność i trzymanie krawędzi. Tak zbudowane są narty zawodników Pucharu Świata, narty sportowe Racetiger i Code Speedwall, narty z grupy Titanal Freeride.

Opinie i pytania

  • Średnia ocena:
  • brak oceny
  • Najpierw oceń klikając
Wprowadź zwięzłe podsumowanie oddające sens Twojej opinii.
Napisz co sądzisz o tym produkcie i jak go oceniasz. W tym polu możesz opisać swoje wrażenia szczegółowo.
Dodaj opinię

Wszystkie opinie i pytania (0)