Kolekcja: 2014/2015
Völkl Bridge
Profil: Rocker

Opis

Najwyższej klasy uniwersalne narty freeridowe. Wyróżnione w magazynie "Freeskier". Profesjonalni zawodnicy freestylowego teamu Volkl uważają, że Bridge jest topowym modelem firmy Volkl. 92 mm pod wiązaniem sprawia, że narta ta rządzi wszędzie, gdzie się pojawi: w snowparku i w dzikim terenie. Profil Full Rocker oparty na konstrukcji Tough Box Construction, pozwala na swobodną jazdę i przeżywanie wspaniałych wrażeń w puchu i głębokim śniegu. Lekki i mocny drewniany rdzeń narty - Multi Layer Woodcore, gwarantuje niezmienną charakterystykę jej ugięcia przez długi okres użytkowania. Dodatkową premią dla entuzjastów modelu Bridge jest możliwość zjazdu po przygotowanej trasie jak na klasycznym carvingu.

Płeć: Męskie
Numer katalogowy: 114330

Specyfikacja

Długość (cm) 163 171 179 187
Promięń skrętu 16.5 18.5 20.7 22.9
Szerokość dziobów (mm) 128 128 128 128
Szerokość w talii (mm) 95 95 95 95
Szerokość piętki (mm) 115 115 115 115

Technologie

Tough Box Construction
Wzmocnienie wielowarstwowego, drewnianego rdzenia Multi Layer Woodcore. Kilka warstw włókna szklanego,ułożonych wobec siebie pod kątem 45° i nasączonych żywicą epoksydową tworzy zwartą otoczkę dla drewnianego rdzenia narty. Zwiększa się w ten sposób wytrzymałość narty przy zachowaniu elastyczności drewnianego rdzenia.
Multi Layer Woodcore
Wielowarstwowy, drewniany rdzeń na całej długości narty. Skutecznie tłumi drgania w czasie jazdy z dużą prędkością i precyzyjnie przekazuje siłę sterującą na krawędź. Dzięki warstwowej konstrukcji narty są sztywniejsze pod wiązaniem (rdzeń z gęstszego drewna jesionu), a bardziej elastyczny na dziobie i piętce (drewno topoli), dzięki czemu możesz bez problemu wykonywać ewolucje w terenie. Konkretny wzór i układ rdzenia zmienia się w poszczególnych modelach nart Freeski, w zależności od pożądanych właściwości rdzenia danego modelu narty.

Opinie i pytania

  • Średnia ocena:
  • brak oceny
  • Najpierw oceń klikając
Wprowadź zwięzłe podsumowanie oddające sens Twojej opinii.
Napisz co sądzisz o tym produkcie i jak go oceniasz. W tym polu możesz opisać swoje wrażenia szczegółowo.
Dodaj opinię

Wszystkie opinie i pytania (0)