Kolekcja: 2014/2015
Völkl Aura
Profil: Rocker

Opis

Kobiece narty z grupy Titanal Freeride. Nowy profil Tip Rocker, nowa, bajeczna grafika. Profil Tip Rocker, z podniesionym dziobem narty, daje jej lekkość w jeździe w puchu oraz skrętność na przygotowanych trasach.

Płeć: Damskie
Numer katalogowy: 114374

Specyfikacja

Długość (cm) 156 163 170
Promięń skrętu 17.9 19.3 21.5
Szerokość dziobów (mm) 132 132 132
Szerokość w talii (mm) 100 100 100
Szerokość piętki (mm) 118 118 118

Technologie

Powered by Titanium
Dwie warstwy Titanalu w rdzeniu narty. Dodaje narcie stabilność, sztywność oraz zwiększa możliwości tłumienia drgań, zwłaszcza przy dużych prędkościach.
Power Construction
Konstrukcja stworzona dla nart, które przenoszą największe obciążenia, na których jeździ się dynamicznie i agresywnie. Jest, tak zwana konstrukcja "sandwich",z pionowymi ścianami bocznymi, gdzie kolejne warstwy narty nakładane są jedna na drugą, a wiązania są bezpośrednio lub poprzez płytę montowane do narty. Zapewnia doskonałą stabilność i trzymanie krawędzi. Tak zbudowane są narty zawodników Pucharu Świata, narty sportowe Racetiger i Code Speedwall, narty z grupy Titanal Freeride.
Full Sensor Wood Core
Drewniany rdzeń typu FULL SENSOR WOOD CORE na całej długości narty skutecznie tłumi drgania w czasie agresywnych skrętów na dużej prędkości i precyzyjnie przekazuje siłę sterującą na krawędź.

Opinie i pytania

  • Średnia ocena:
  • brak oceny
  • Najpierw oceń klikając
Wprowadź zwięzłe podsumowanie oddające sens Twojej opinii.
Napisz co sądzisz o tym produkcie i jak go oceniasz. W tym polu możesz opisać swoje wrażenia szczegółowo.
Dodaj opinię

Wszystkie opinie i pytania (0)