Kolekcja: 2014/2015
Salomon NFX Lab

Opis

NFX tworzyliśmy przez trzy lata we współpracy z najlepszymi freeriderami. Efekty są widoczne – narty zdobyły już medale na zawodach X-Games, Dew Tour i Crystal Globe! Niezrównana skuteczność w parku i innowacyjna konstrukcja zapewniająca niezniszczalność – jeśli chcesz jeździć na deskach, które wybrali zawodowcy, zaufaj NFX Lab!

Specyfikacja

Długość (cm) 160 170 176 182
Promięń skrętu 14.7 15.9 17.2 18.6
Szerokość dziobów (mm) 122 122 122 122
Szerokość w talii (mm) 86 86 86 86
Szerokość piętki (mm) 115 115 115 115
boot midsole (mm) 787 837 867 897

Technologie

ŚCIANKI BOCZNE O KONSTRUKCJI FULL SANDWICH
Wielowarstwowa konstrukcja i ścianki boczne o konstrukcji ABS gwarantują wyśmienity kontakt nart ze śniegiem i ich adaptację do każdego rodzaju terenu. Wielowarstwowa budowa nart pozwala na skuteczne wykorzystanie materiałów o różnych właściwościach i zapewnienie nartom doskonałych właściwości.
MAKSYMALNIE WZMOCNIONE KRAWĘDZIE
Wykonane z włókien biegnących wzdłuż krawędzi wzmocnienia poprawiające sztywność nart, zapewniają ich większą wytrzymałość i świetne trzymanie krawędzi.
Carve Zone
Tradycyjna strefa camberowa w nartach z podwójnym rockerem. Taliowanie zapewniające moc, energię i świetne trzymanie krawędzi.
Jib Tech. Base
Wstawki z twardego materiału umieszczone w ślizgu obok krawędzi - zwiększają wytrzymałość nart podczas jazdy na railach i boksach. Super szybki ślizg Ptex 4000 w strefach poślizgu zapewnia z kolei odpowiednią szybkość nart na najeździe na duże skocznie.
Pulse Pad Pro
Dwie gumowe warstwy wykonane z elastomeru. Umieszczone wokół rdzenia na dziobach i piętkach, a także pod wiązaniami. Zapewniają maksymalne tłumienie drgań, amortyzację podczas lądowania na twardym i zlodzonym podłożu, wytrzymałość na potrzeby agresywnych ewolucji. Słowem - ochrona Ciebie i Twoich nart.
XL Edges
Super szerokie, super wytrzymałe i super solidne krawędzie wzmacniane na gorąco. Żywotność i doskonałe tłumienie drgań.

Opinie i pytania

  • Średnia ocena:
  • brak oceny
  • Najpierw oceń klikając
Wprowadź zwięzłe podsumowanie oddające sens Twojej opinii.
Napisz co sądzisz o tym produkcie i jak go oceniasz. W tym polu możesz opisać swoje wrażenia szczegółowo.
Dodaj opinię

Wszystkie opinie i pytania (0)