Kolekcja: 2014/2015
Salomon BBR Starlite + L10 W

Opis

BBR to narty dla kobiet, które szukają lekkości i pewności. BBR Starlite wyposażone są w dziób o kształcie inspirowanym wyglądem longboardów, piętkę wybaczającą błędy i lekki kompozytowy rdzeń. Dają pewność w każdych warunkach.

Specyfikacja

Długość (cm) 155 165
Promięń skrętu 12.2 13.2
Szerokość dziobów (mm) 129 131
Szerokość w talii (mm) 76 76
Szerokość piętki (mm) 94 96
boot midsole (mm) 692 738

Technologie

Semi Sandwich
Technologia Monocoque na dziobach i piętkach zmniejsza wagę nart i zapewnia bezwysiłkowe skręcanie. Konstrukcja Sandwich w środkowej części nart gwarantuje z kolei świetne trzymanie krawędzi, większą kontrolę jazdy i płynny kontakt nart ze śniegiem.
Oversized Pulsepad
Redukująca drgania warstwa umieszczona w przedniej części nart. Ma za zadanie filtrowanie drgań w celu zapewnienia lepszej amortyzacji i płynnego kontaktu nart ze śniegiem.
All Terrain Rocker
Pojedynczy obniżony rocker średniej długości w przedniej części nart. Zapewnia maksymalną amortyzację i łatwą inicjację skrętu przy zachowaniu dużej stabilności.
PIĘTKI SEMI TWIN TIP
Większy kontakt nart ze śniegiem i stabilność przy dużej prędkości.
PROFIL V-SHAPE
Profil nowej generacji. Bardzo szeroki dziób o kształcie zbliżonym do deski surfingowej zapewnia utrzymanie nart na powierzchni głębokiego śniegu i świetne dopasowanie do nierówności terenu. Do tego krótki promień i wąska piętka ułatwiające szybkie przejście z krawędzi na krawędź i precyzyjną jazdę carvingową.
DZIÓOBY O LONGBOARDOWYM KSZTAŁCIE
Specjalny kształt dziobów zapewniający intuicyjną inicjację skrętu, wrażenie większej płynności podczas jazdy w ześlizgu i łatwiejsze kompensowanie nierówności terenu. Konstrukcja sprawdzająca się podczas jazdy w zróżnicowanych warunkach śniegowych.
PROGRESYWNE PIĘTKI
Szybsza zmiana krawędzi, większa płynność jazdy i pełna kontrola w końcowej fazie skrętu.
Easytrak
Wyjątkowo elastyczny system mocowania zaprojektowany dla sklepów i wypożyczalni. Easytrak to zamocowana fabrycznie płyta pasująca do wszystkich wiązań pomiędzy C5 a L10. L: 273 - 380 mm M: 229 - 336 mm S: 197 - 304 mm XS: 197 - 256 mm
RDZEŃ LIGHT COMPOSITE
Pół-kompozytowy rdzeń o zmniejszonej o 10% wadze (– 300 g / para nart), lecz solidnej konstrukcji – skuteczniejsza jazda na krawędziach.
DOPASOWANIE DO DAMSKIEJ POZYCJI (PRZESUNIĘCIE WIĄZANIA W PRZÓD DO 8 MM)
Mocowanie wiązań dostosowane do kobiecej biomechaniki. Pomaga dociążyć przód nart. Ułatwia stawianie pierwszych kroków początkującym i zapewnia precyzję zaawansowanym narciarkom.

Opinie i pytania

  • Średnia ocena:
  • brak oceny
  • Najpierw oceń klikając
Wprowadź zwięzłe podsumowanie oddające sens Twojej opinii.
Napisz co sądzisz o tym produkcie i jak go oceniasz. W tym polu możesz opisać swoje wrażenia szczegółowo.
Dodaj opinię

Wszystkie opinie i pytania (0)