Kolekcja: 2014/2015
Salomon BBR 9.0

Opis

BBR 9.0 – sztandarowy przedstawiciel gamy BBR – to model gwarantujący większą wszechstronność i świetną zabawę na śniegu. Intuicyjna i przyjemna jazda po przygotowanych trasach i ułatwienie pierwszych kroków w bardziej zróżnicowanym terenie – to idealne narty dla średnio zaawansowanych narciarzy na różnym poziomie.

Specyfikacja

Długość (cm) 166 176 186

Technologie

ŚCIANKI BOCZNE O KONSTRUKCJI FULL SANDWICH
Wielowarstwowa konstrukcja i ścianki boczne o konstrukcji ABS gwarantują wyśmienity kontakt nart ze śniegiem i ich adaptację do każdego rodzaju terenu. Wielowarstwowa budowa nart pozwala na skuteczne wykorzystanie materiałów o różnych właściwościach i zapewnienie nartom doskonałych właściwości.
MAKSYMALNIE WZMOCNIONE KRAWĘDZIE
Wykonane z włókien biegnących wzdłuż krawędzi wzmocnienia poprawiające sztywność nart, zapewniają ich większą wytrzymałość i świetne trzymanie krawędzi.
RDZEŃ FULL WOODCORE
Drewno od dziobów po piętki. Większa stabilność i sprężystość, maksymalny kontakt nart ze śniegiem i filtrowanie drgań.
Oversized Pulsepad
Redukująca drgania warstwa umieszczona w przedniej części nart. Ma za zadanie filtrowanie drgań w celu zapewnienia lepszej amortyzacji i płynnego kontaktu nart ze śniegiem.
All Terrain Rocker
Pojedynczy obniżony rocker średniej długości w przedniej części nart. Zapewnia maksymalną amortyzację i łatwą inicjację skrętu przy zachowaniu dużej stabilności.
WARSTWA Z BAMBUSA
Lekki i wytrzymały bambus dodaje krawędziom energii.
PIĘTKI SEMI TWIN TIP
Większy kontakt nart ze śniegiem i stabilność przy dużej prędkości.
PROFIL V-SHAPE
Profil nowej generacji. Bardzo szeroki dziób o kształcie zbliżonym do deski surfingowej zapewnia utrzymanie nart na powierzchni głębokiego śniegu i świetne dopasowanie do nierówności terenu. Do tego krótki promień i wąska piętka ułatwiające szybkie przejście z krawędzi na krawędź i precyzyjną jazdę carvingową.

Opinie i pytania

  • Średnia ocena:
  • brak oceny
  • Najpierw oceń klikając
Wprowadź zwięzłe podsumowanie oddające sens Twojej opinii.
Napisz co sądzisz o tym produkcie i jak go oceniasz. W tym polu możesz opisać swoje wrażenia szczegółowo.
Dodaj opinię

Wszystkie opinie i pytania (0)