Kolekcja: 2014/2015
Elan Delight QT

Opis

To prawdziwy skarb dla każdej kobiety. Są one przeznaczone dla początkujacych jak i dla dobrze jeżdzących Pań. W nartach zastosowano dostosowaną do kobiecych potrzeb technologię WaveLight, która sprawia że narta jest bardzo lekka a jednocześnie ułatwia inicjację skrętu i gwarantuje doskonałe trzymanie krawędzi. Zostały obsypane nagrodami i wyróżnieniami jako że są najlżejszymi nartami na Świecie z rdzeniem drewnianym!!

Płeć: Damskie
Numer katalogowy:

Specyfikacja

Długość (cm) 140 146 152 158
Promięń skrętu 9.5 10.5 11.5 12.6
Szerokość dziobów (mm) 126 126 126 126
Szerokość w talii (mm) 76 76 76 76
Szerokość piętki (mm) 103 103 103 103

Technologie

Early Rise Rocker Profile
Umiarkowany rocker na dziobach i piętkach nart. Zastosowanie takiego rozwiązania ułatwia inicjację skrętów z mniejszym wysiłkiem.
Trulite Woodcore
Rdzeń syntetyczny. Stosowany w nartach dla kobiet ze względu na bardzo niską masę, przygotowywany osobno dla każdej grupy docelowej linii kobiecej. Redukuje sztywność wzdłużną narty bez negatywnego wpływu na sztywność poprzeczną, dzięki czemu narta jest bardziej "przyjazna" i wybaczająca błędy.
Wavelight
Najnowsza, rewolucyjna koncepcja Elana.„Fale” umożliwiają miękki „flex” i dobrą stabilność podczas skręcania. Specyficzny kształt fal sprawia że narty są cieńsze i lżejsze.

Opinie i pytania

  • Średnia ocena:
  • brak oceny
  • Najpierw oceń klikając
Wprowadź zwięzłe podsumowanie oddające sens Twojej opinii.
Napisz co sądzisz o tym produkcie i jak go oceniasz. W tym polu możesz opisać swoje wrażenia szczegółowo.
Dodaj opinię

Wszystkie opinie i pytania (0)