-
Posts
579 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
22
Content Type
Profiles
Forums
Gallery
Posts posted by PaVic
-
-
21 minut temu, Mitek napisał:
Cześć
Paweł, nie chcę się kłócić ale kanwa jest podobna jak z tą dziewczyną.
"Świetnie jeździ" - to pokaż świetna jazdę a nie jakieś wygibasy.
Trzymaj się serdecznie
Moje szuranie widziałeś więc co ja mam Ci pokazywać to nie mój level -droga daleka, aczkolwiek lekkość i finezja dla mnie przemawia więc kto wie może kiedyś z kołka sztywności/ciężkości będzie coś dla oka 😂😏
Trzymaj się również
-
1
-
-
19 minut temu, Mitek napisał:
Cześć
No czy to specyficzne ćwiczenie jest akurat dowodem na świetna jazdę... bym polemizował.
Pozdro
Wejdź na jego profil zobaczysz, że świetnie jeździ 😉 dodatkowo ma całkiem sporo materiałów szkoleniowych .
Przypominam jesteśmy w dziale „materiały szkoleniowe” także film idealny w temacie .
Trzym się
-
17 minut temu, Mitek napisał:
Tak to dość specyficzne piwo, lekko słodkawe, jak na lagera. W butelce wydaje się jakieś świeższe ale pijałem i z puszki i z butelki w czasie jednej imprezy i różnicy specjalnej nie było. Zresztą, w dużym browarze butelka i puszka mogą iść spokojnie z jednej warki (nie wiem czy zbiornika ale warki z pewnością).
Ta swieżość 😏 gdybyś o niej nie napisał bym polemizował a tak 🤷♂️👏
Weźmy Coca-Cola klasyk smak każdy zna a jednak mała butelka a puszka to inny doznanie tak samo jest z piwem, przynajmniej dla mnie 🤷♂️ butla to butla no chyba że kij wchodzi w rachubę tu smak ponownie się zmienia a niby ten sam browar 🥳
20 minut temu, Mitek napisał:Wiesz te zdjęcia to akurat specyficzne miejsce. U Ciebie z pewnością kanały prowadzą w bardziej cywilizowanych miejscach, a i chyba i funkcja żeglugowa jest nieco inna, nie tylko turystyczna
Tu nawet to nie ma co dyskutować bo transport przewodzi aczkolwiek reguły są podobne co do ciężkiego drogowego- weekend cumują , wiec jest spokojnie czy to dla wędkarstwa czy ogólnego korzystania bez napinki .
pozdro
-
W dniu 18.05.2026 o 15:01, Marcos73 napisał:
Cze
Moim zdaniem to specyfika jazdy azjatyckiej, która osobiście mnie się nie podoba. Nie wiem czy to dobry przykład do naśladowania. Azjaci maja swój swoisty styl jazdy, to i ćwiczenia są wykonywane w specyficzny sposób. Jazda bardzo mechaniczna z charakterystyczną szybkością w nogach.
pozdro
Pitolisz 😂
Swietnie jeżdżą
pozdo 😏
-
23 minuty temu, Mitek napisał:
Cześć
Namysłów to mój ulubiony Lager. Nie wiedziałem, że Pawełka też - On zawsze Leffe Blonde poleca.
Co ciekawe Żywiec a końcem roku zamknął historyczny browar w Namysłowie ale piwo ważą w innych lokalizacjach. Czuje się to bo ma nieco inny zapach choć smakowo jest Ok.
Ja preferuję piwa w puszkach ale nie wszystkie.
Pozdro
Oj lubię polskiego piłsa właśnie Namysłowa, choć też mnie słuchy doszły że zamknęli to jednak był dostępny z butli jeszcze do niedawna u ciapatego w groszku. Niestety ostatnio wstąpiłem i widok kilku palet puszek mnie 🥴 że ciapaty dostał lekka zjebke 🤷♂️
Dobre piwo 🍺
-
1
-
-
-
18 minut temu, Lexi napisał:
Ale dla wybranych czy dla plebsu też?
Wybrańców z plebsu 🤪
Jak jedziesz w trasę po fanty to dzień później moi lecą na wakacje i czym chata bogata 🥳 ale weekend jeszcze pracuję 😏 później juz sielanka do drugiego tygodnia sierpnia 😂
-
23 godziny temu, Lexi napisał:
Podtrzymuj aktywność narciarską .. ja tak robię..
Od 26 jedynka rusza 😉
-
1
-
-
-
Godzinę temu, .Beata. napisał:
To teraz będziesz Blue Angel? 😅
Diabeł sprzedał duszę aniołowi 🥴😏 ciekawe,ciekawe co się wydarzy 🤪
-
6 minut temu, grimson napisał:
zacne deski. jakie parametry dla GS?
65 pod butem i R25 przy dl 182 ale giętka w łapach porównując ją do SL która strasznie sztywna jest ( tu też jakąś podróbkę kupiłem bo miała 2mm krawędzi 🥳) i po dwóch sezonach użytkowania i kilku serwisów maszynowych krawędzi zostało tyle co w nowym nabytku 😉😤
-
1 godzinę temu, Mitek napisał:
Cześć
Paweł, niech Ci myśl o Carpani nie psuje przyjemności. Jak sam słusznie zwróciłeś uwagę to są tylko dwie dechy a reszta to dorabianie ideologii. To są naprawdę bardzo dobre narty, i jedne i drugie.
Pozdro
Wiesz , czasem człowiek coś siebie …….w głowie wiec to siedzi i nie chce wyjść ale wczoraj już mi przeszło 😏
pozdro
-
-
6 godzin temu, zając napisał:
Pęknie się razem prezentują 😍
Zajączku zestaw bajkowy dla oka i ducha choć nie sądziłem, że kupię sobie ( pod siebie ) coś z produkcji francuzko-hiszpańskiej manufaktury 🤷♂️ Carpani mocno przemawiał do mojej wyobraźni jako drugi komplet jednak ta ich cena za dwie deski drewna to jakaś patologia cenowa na którą sami się nabieramy lub nie 😉 - nawet dziś wziąłem do ręki ten nowy zestaw z produkcji hiszpańskiej to …..warty tej ceny nawet promocyjnej 😏 czekam na chińskie klasyki za realistyczne max 100€ za dwie deski l i kawałek blachy . 😂
-
1
-
-
-
https://www.cbs.nl/en-gb/news/2026/15/more-road-traffic-deaths-in-2025
Ciekawa startstyka z kraju gdzie obowiązuje 100km/h od 6-19 na autostradzie ( a rząd tłucze dudki na potęgę z mandatów bo +1km to 10€ plus koszta administracyjne 😏 ) 80km poza i w każdym mieście/centrum czy wsi jest ograniczenie do 30km/h oznakowanie czy nawierzchnia dróg -pierwsza liga a drogi rowerowe to raj dla rowerzystów choć nie tylko . Kraj wielkości woj. Mazowieckiego i 18 mil mieszkańców .
Największa grupa zabitych to rowerzyści w znacznej większości mężczyźni z grupy wiekowej 50+ ( z uwzględnieniem szczególnie grupy 70+ wymuszenie pierwszeństwa 🤷♂️ plus większa prędkość bo pojawiły się elektryki- to info akurat jest z wcześniejszych lat statystyk ) kobiety jakoś uważniej jeżdżą i mniej giną 🤷♂️ a wypadków śmiertelnych w autach czy ogólnie transporcie jak widać z tych statystyk jest mniej .
-
Janek , dwa czy cztery bez różnicy 😛 dawaj końcem września do Pattaya ticket z Frankfurtu masz za 6 stówek na miejscu 10 dni hulaj dusza 😉 i od listopada masz już ⛷️ czyli pełny onspanning zyciowy 🥳
-
33 minuty temu, Jan napisał:
statystycznie 2 sezony zostały
Jak dwa zostały to hulaj dusza, piekła nie ma 🥳 !!!
-
3 godziny temu, Marcos73 napisał:
Maks ma tego całą masę, nawet na 18-kę dostał od kumpli zestaw technicsa z F1
Fajny prezent bez bariery wiekowej dla każdego no chyba że ktoś ma kwadratowe palce to będzie trudniej załapać bakcyla 😉
pozdro
Tak zerknąłem do górnego pudła oj będzie co składać na emeryturze 🥳
-
1
-
1
-
-
No to Adaś @Adam ..DUCH może coś konstruktywnego naskrobiesz 😜 wczoraj dostałem taką fotę z dzisiejszą aktywną sprawnosciowo generacja Z 😏
-
1
-
1
-
-
28 minut temu, zając napisał:
Lego zajebista sprawa 👌 osobiście bardzo lubię a syn od małego dostawał zestawy ,początkowo duplo do zabawy a później już ambitniejsze zestawy ( z luźnych klocków na bank jest w pudłach z 15/20kg ) kilka ułożonych jeszcze stoi których nie rozwalił 😏
-
3
-
-
-
-
4 minuty temu, kordiankw napisał:
U ciebie w Belgii nie ma, u nas za bliską granicą jest. O tym ile jest wart żołnierz po kilkudniowym szkoleniu śmiertelnie przekonują się ruskie onuce. Pracownicy służby zdrowia obecnie również mają się nienajgorzej.
I tak możemy sobie dyskutować bez końca 😏
Pozdrawiam serdecznie

Trochę humoru
in SkiForum.pl
Posted
Damiano walnij browara bo chłopie wykończysz się 😛 ojjj prze….
https://www.instagram.com/reel/DZEoIxHIxRK/?l=1
😂😂😂