Jump to content

PaVic

Members
  • Posts

    579
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    22

Posts posted by PaVic

  1. 21 minut temu, Mitek napisał:

    Cześć

    Paweł, nie chcę się kłócić ale kanwa jest podobna jak z tą dziewczyną.

    "Świetnie jeździ" - to pokaż świetna jazdę a nie jakieś wygibasy.

    Trzymaj się serdecznie

    Moje szuranie widziałeś więc co ja mam Ci pokazywać to nie mój level -droga daleka, aczkolwiek lekkość i finezja dla mnie przemawia więc kto wie może kiedyś z kołka sztywności/ciężkości będzie coś dla oka 😂😏

     

    Trzymaj się również 

    • Like 1
  2. 19 minut temu, Mitek napisał:

    Cześć

    No czy to specyficzne ćwiczenie jest akurat dowodem na świetna jazdę... bym polemizował.

    Pozdro 

    Wejdź na jego profil zobaczysz, że świetnie jeździ 😉 dodatkowo ma całkiem sporo materiałów szkoleniowych  . 

    Przypominam jesteśmy w dziale „materiały szkoleniowe” także film idealny w temacie  .

    Trzym się 

  3. 17 minut temu, Mitek napisał:

    Tak to dość specyficzne piwo, lekko słodkawe, jak na lagera. W butelce wydaje się jakieś świeższe ale pijałem i z puszki i z butelki w czasie jednej imprezy i różnicy specjalnej nie było. Zresztą, w dużym browarze butelka i puszka mogą iść spokojnie z jednej warki (nie wiem czy zbiornika ale warki z pewnością).

    Ta swieżość 😏 gdybyś o niej nie napisał bym polemizował a tak 🤷‍♂️👏

    Weźmy Coca-Cola klasyk smak każdy zna a jednak mała butelka a puszka to inny doznanie  tak samo jest z piwem, przynajmniej dla mnie 🤷‍♂️ butla to butla no chyba że kij wchodzi w rachubę tu smak ponownie się zmienia a niby ten sam browar 🥳
     

    20 minut temu, Mitek napisał:

    Wiesz te zdjęcia to akurat specyficzne miejsce. U Ciebie z pewnością kanały prowadzą w bardziej cywilizowanych miejscach, a i chyba i funkcja żeglugowa jest nieco inna, nie tylko turystyczna

    Tu nawet to nie ma co dyskutować bo transport przewodzi aczkolwiek reguły są podobne co do ciężkiego drogowego- weekend cumują , wiec jest spokojnie czy to dla wędkarstwa czy ogólnego korzystania bez napinki . 
     

    pozdro

  4. W dniu 18.05.2026 o 15:01, Marcos73 napisał:

    Cze

    Moim zdaniem to specyfika jazdy azjatyckiej, która osobiście mnie się nie podoba. Nie wiem czy to dobry przykład do naśladowania. Azjaci maja swój swoisty styl jazdy, to i ćwiczenia są wykonywane w specyficzny sposób. Jazda bardzo mechaniczna z charakterystyczną szybkością w nogach.

    pozdro

    Pitolisz 😂

    Swietnie jeżdżą 

    pozdo 😏

  5. 23 minuty temu, Mitek napisał:

    Cześć

    Namysłów to mój ulubiony Lager. Nie wiedziałem, że Pawełka też - On zawsze Leffe Blonde poleca.

    Co ciekawe Żywiec a końcem roku zamknął historyczny browar w Namysłowie ale piwo ważą w innych lokalizacjach. Czuje się to bo ma nieco inny zapach choć smakowo jest Ok.

    Ja preferuję piwa w puszkach ale nie wszystkie.

    Pozdro

    Oj lubię polskiego piłsa właśnie Namysłowa, choć też mnie słuchy doszły że zamknęli to jednak był dostępny z butli jeszcze do niedawna u ciapatego w groszku. Niestety ostatnio wstąpiłem i widok kilku palet puszek mnie 🥴 że ciapaty dostał lekka zjebke 🤷‍♂️ 

    Dobre piwo 🍺 

    • Like 1
  6. W dniu 30.05.2026 o 18:59, Mitek napisał:

    Cześć

    I jeszcze:

    IMG_9461.thumb.JPEG.c6ce82805fb16a3434927b7f9cf9d476.JPEG

    IMG_9467.thumb.JPEG.b9eb896789d791bd311519665d8e76be.JPEG

    Atrakcja turystyczna za ponad 2,5 mld. Wolno bogatemu...?

    Pozdro

     

    U mnie normalność na kanałach w betonowym klimacie 😏

  7. 18 minut temu, Lexi napisał:

    Ale dla wybranych czy dla plebsu też?

    Wybrańców z plebsu 🤪

    Jak jedziesz w trasę po fanty to dzień później moi lecą na wakacje i czym chata bogata 🥳 ale weekend jeszcze pracuję 😏 później juz sielanka do drugiego tygodnia sierpnia 😂

  8. 6 minut temu, grimson napisał:

    zacne deski. jakie parametry dla GS?

    65 pod butem i R25 przy dl 182 ale giętka w łapach porównując ją do SL która strasznie sztywna jest ( tu też jakąś podróbkę kupiłem bo miała 2mm krawędzi 🥳) i po dwóch sezonach użytkowania i kilku serwisów maszynowych krawędzi zostało tyle co w nowym nabytku 😉😤 

  9. 1 godzinę temu, Mitek napisał:

    Cześć

    Paweł, niech Ci myśl o Carpani nie psuje przyjemności. Jak sam słusznie zwróciłeś uwagę to są tylko dwie dechy a reszta to dorabianie ideologii. To są naprawdę bardzo dobre narty, i jedne i drugie.

    Pozdro

    Wiesz , czasem człowiek coś siebie …….w głowie wiec to siedzi i nie chce wyjść ale wczoraj już mi przeszło 😏 

    pozdro

  10. Godzinę temu, Mitek napisał:

    Cześć

    Crocsy są w Selgrosie w dobrej cenie...

    Pozdro

    Namysłów w butki mieli ?  U ciapatych tylko pucha 😤

    pozdro 

     

    • Like 1
  11. 6 godzin temu, zając napisał:

    Pęknie się razem prezentują 😍

    Zajączku zestaw bajkowy dla oka i ducha choć nie sądziłem, że kupię sobie ( pod siebie ) coś z produkcji francuzko-hiszpańskiej manufaktury 🤷‍♂️ Carpani mocno przemawiał do mojej wyobraźni jako drugi komplet jednak ta ich cena za dwie deski drewna to jakaś patologia cenowa na którą sami się nabieramy lub nie 😉 - nawet dziś wziąłem do ręki ten nowy zestaw z produkcji hiszpańskiej to …..warty tej ceny nawet promocyjnej  😏 czekam na chińskie klasyki za realistyczne  max 100€ za dwie deski l i kawałek blachy . 😂

    • Like 1
  12. Nie wiem jak u Was ale u mnie dzień dziecka wbił się o czasie 🥳😂IMG_9501.thumb.jpeg.8f9fa7dc5fb35236d7dba9d7a4510530.jpeg

    IMG_9502.thumb.jpeg.257915b1be63fafb82ee04f035e3be96.jpeg

    IMG_9503.thumb.jpeg.2662d3ff5a62c132786bd333911b858d.jpeg

    IMG_9505.thumb.jpeg.3140bd99d4b610e41a53bc0facc6cd5e.jpeg

    Swój komplet już mam 🤪

    IMG_9507.thumb.jpeg.11642d05a6a96b53e2a7c780fbc50860.jpeg

    Także z niecierpliwością czekam na zimę 😤

    Pozdro 

    • Like 6
    • Thanks 1
    • Haha 2
  13. https://www.cbs.nl/en-gb/news/2026/15/more-road-traffic-deaths-in-2025
     

    Ciekawa startstyka z kraju gdzie obowiązuje 100km/h od 6-19 na autostradzie ( a rząd tłucze dudki na potęgę z mandatów bo +1km to 10€ plus koszta administracyjne 😏 )   80km poza i w każdym mieście/centrum czy wsi jest ograniczenie do 30km/h oznakowanie czy nawierzchnia dróg -pierwsza liga a drogi rowerowe to raj dla rowerzystów choć nie tylko  . Kraj wielkości woj. Mazowieckiego i 18 mil mieszkańców . 
     

    Największa grupa zabitych to rowerzyści w znacznej większości mężczyźni z grupy wiekowej 50+ ( z uwzględnieniem szczególnie grupy 70+  wymuszenie pierwszeństwa 🤷‍♂️ plus większa prędkość bo pojawiły się elektryki- to info akurat jest z wcześniejszych lat statystyk ) kobiety jakoś uważniej jeżdżą i mniej giną 🤷‍♂️ a wypadków śmiertelnych w autach czy ogólnie transporcie jak widać z tych statystyk jest mniej  . 
     

     

  14. 3 godziny temu, Marcos73 napisał:

    Maks ma tego całą masę, nawet na 18-kę dostał od kumpli zestaw technicsa z F1

    Fajny prezent bez bariery wiekowej dla każdego no chyba że ktoś ma kwadratowe palce to będzie trudniej załapać bakcyla 😉

    pozdro 

    Tak zerknąłem do górnego pudła oj będzie co składać na emeryturze 🥳

    IMG_9494.thumb.jpeg.36c1ab68554900467d76c5d0d245107c.jpeg

    • Like 1
    • Haha 1
  15. 28 minut temu, zając napisał:

    Jak chodzi o zabawki, to reklama mi wyskoczyła z LEGO:
    obraz.thumb.png.dadf24285de0a9c5965a6849120c3600.png
    https://tiny.pl/dyypbg23r

     

     

    Lego zajebista sprawa 👌 osobiście bardzo lubię a syn od małego dostawał zestawy ,początkowo duplo do zabawy a później już ambitniejsze zestawy ( z luźnych klocków na bank jest w pudłach z 15/20kg  ) kilka ułożonych jeszcze stoi których nie rozwalił 😏

    IMG_9480.thumb.jpeg.32700596f17df74cab3d4b52bba21a74.jpegIMG_9481.thumb.jpeg.86a5379cd8a0567f8b644a5e9393132b.jpeg

    • Like 3
  16. Wczorajsze wiosłowanie kanałowe 

    eko … która totalnie psuje klimat natury -przerażający widok 🤨 IMG_9469.thumb.jpeg.61784e95966e56b232a07c24ee063504.jpeg

    zabawki Lego 

    IMG_9470.thumb.jpeg.0423f75cd50ce7e9931c7c82eeacfaab.jpeg

    …. 

    IMG_9471.thumb.jpeg.b3d29fb19085780ead6b4bf70816206a.jpeg

     

    • Like 1
  17. Z rana to można jeździć , chłodno i przyjemnie ale trzeba wstać a to trudna sprawa 😂

    IMG_9479.thumb.jpeg.e5c47060fb15048ac086676e4ca0f3db.jpeg

    dziś byłem na darmowym serwisie z moim nabytkiem i kręci korba zajebiście 🥳

    kilka foci z zabawkami , ceny można pominąć/przemilczeć bo szkoda nerwów 

    IMG_9473.jpeg

    IMG_9474.jpeg

    IMG_9475.jpeg

    IMG_9476.jpeg

    IMG_9477.jpeg

    IMG_9478.jpeg

    • Like 1
    • Thanks 1
  18. 4 minuty temu, kordiankw napisał:

    U ciebie w Belgii nie ma, u nas za bliską granicą jest. O tym ile jest wart żołnierz po kilkudniowym szkoleniu śmiertelnie przekonują się ruskie onuce. Pracownicy służby zdrowia obecnie również mają się nienajgorzej.

    I tak możemy sobie dyskutować bez końca 😏

    Pozdrawiam serdecznie 

    image.jpg

×
×
  • Create New...