0 obserwujących
Otwarte
Aktualizacja: 23 lutego 2016
Otwarte wyciągi
0 / 0
Wyciągi
narciarskie
Otwarte trasy
0 km / 2 km
Trasy
narciarskie
Godziny otwarcia:
09:00 - 21:00
Trasy narciarskie: 2 km
2 km
(100%)
Łatwy
0 km
(0%)
Średni
0 km
(0%)
Trudny

Informacje

Stacja Narciarska Witów-Ski to nowoczesny ośrodek z wielkim potencjałem. Poza dobrymi cenami, fachową obsługą i malowniczym położeniem w scenerii Tatr Zachodnich prawdziwą wisienką na torcie jest tutaj szkoła snowboardowo - narciarska prowadzona przez Jagnę Marczułajtis - czternastokrotna mistrzyni Polski w snowboardzie, podwójna mistrzyni świata juniorek, uczestniczka trzech igrzysk olimpijskich i wielokrotna złota medalistka różnych zawodów mniejszej i większej rangi. Nie ujdzie również naszej uwadze jeden z najlepszych w kraju snowparków.

Wyciągi narciarskie

Kompleks oferuje miłośnikom białego szaleństwa nową czteroosobową kolej krzesełkową o długości 1000 metrów oraz wyciąg orczykowy o długości 120 metrów przeznaczony dla najmłodszych klientów ośrodka.

Trasy narciarskie

Trasy narciarskie o łącznej długości 1120 m. są naśnieżane, ratrakowane, oświetlone, a także nagłośnione. Stoki przystosowane są zarówno dla tych początkujących jak i bardziej doświadczonych i wymagających narciarzy.

Położenie

Witów-Ski znajduje się w Witowie, w gminie Kościelisko na wschodnich zboczach grzbietu Wierchów Orawicko-Witowskich. Witów jest małą miejscowością turystyczną należącą do gminy Kościelisko, położoną u podnóża Tatr Zachodnich.

Infrastruktura

Na miejscu funkcjonuje wypożyczalnia i serwis narciarski oraz centrum testowe i dyżurka TOPR. Możemy również zrobić zimowe zakupy w sklepie przy dolnej stacji wyciągu. Toalety znajdują się przy górnej i dolnej stacji wyciągu.
Niewątpliwym atutem kompleksu jest szkoła snowboardowo - narciarska Jagny Marczułajtis, w ramach której mistrzyni osobiście szkoli młodych adeptów snowboardu.
Ośrodek dysponuje również karczmą i dwiema restauracjami, a także szeroką bazą noclegową.
Ponadto, na terenie ośrodka, działa jeden z najlepszych w Polsce snowparków, a miłośnicy biegania mogą poszaleć na 2 kilometrach przygotowanych tras biegowych.
Dla najmłodszych przygotowano również plac zabaw.

Dojazd

Z Nowego Targu należy kierować się drogą nr. 958 w kierunku Czarnego Dunajca. Mijamy Czarny Dunajec, a następnie Chochołów i jesteśmy na miejscu. Jeśli jedziemy od strony Zakopanego, to kierujemy się na północ drogą 958, aż dojedziemy do Stacji, która znajduje się po lewej stronie drogi.
Więcej informacji odnośnie dojazdu znajdziesz tutaj: http://www.witow-ski.pl/

Parking

Na miejscu przygotowano kilka bezpłatnych parkingów.

Kontakt

Address: Witów-Ski sp. z o.o. 34-512 Witów 205c

http://www.witow-ski.pl/

[email protected]

OPINIE I PYTANIA

 • Średnia ocena:
 • brak oceny
 • Twoja ocena ogólna ośrodka
Oceny szczegółowe:
Oceń te parametry, z którymi miałeś doświadczenie
Początkujący / Nauka:
 • Oceń
Średni:
 • Oceń
Zaawansowani / Ekspert:
 • Oceń
Jakość tras:
 • Oceń
Rodziny z dziećmi:
 • Oceń
Snowparki:
 • Oceń
Offpiste:
 • Oceń
Apres-Ski / Zaplecze:
 • Oceń
Wprowadź zwięzłe podsumowanie oddające sens Twojej opinii.
Napisz co sądzisz o tym ośrodku i jak go oceniasz.
Dodaj opinię

Wszystkie treści (0)