0 obserwujących
Otwarte
Aktualizacja: 25 lutego 2016
Otwarte wyciągi
0 / 0
Wyciągi
narciarskie
Otwarte trasy
0 km / 0 km
Trasy
narciarskie
Godziny otwarcia:
08:00 - 22:00
Trasy narciarskie: 0 km
0 km
(0%)
Łatwy
0 km
(0%)
Średni
0 km
(0%)
Trudny

Informacje

Wesoła Góreczka to dwa wyciągi i szkoła narciarsko - snowboardowa w Szklarskiej Porębie idealna dla tych, którzy zaczynają swoją przygodę z narciarstwem bądź snowboardem oraz dla tych, którzy chcą doszlifować swoją technikę na łagodnym stoku. To również świetne miejsce dla najmłodszych miłośników szusowania po śniegu.

Wyciągi narciarskie

Wesoła Górka oferuje klientom dwa wyciągi - zaczepowy i orczykowy - o długości 150 metrów każdy.

Trasy narciarskie

Trasy narciarskie przygotowane są dla początkujących i średnio-zaawansowanych. Stok o łagodnym nachyleniu jest idealny do nauki jazdy na nartach lub snowboardzie. Za przygotowanie trasy odpowiadają armatki śnieżne i ratrak. Oświetlenie pozwala korzystać z uroków jazdy nocnej do godziny 22:30

Położenie

Wyciągi działają w Szklarskiej Porębie, na Dolnym Śląsku, u stóp Karkonoszy, dokładnie 150 metrów od kolei linowej na Szrenicę - szczyt górski o wysokości 1362 m. n.p.m.

Infrastruktura

Wesoła Górka to przede wszystkim szkoła narciarsko - snowboardowa, która ma do swojej dyspozycji dwa niewielkie wyciągi. Na terenie ośrodka funkcjonuje wypożyczalnia sprzętu oraz serwis, a posilić możemy się w Ski-barze lub - jeśli mamy ochotę na coś konkretnego - w dwóch pobliskich restauracjach.
Wesoła Góra posiada ofertę skierowaną szczególnie do najmłodszych. Dlatego obok szkoły narciarskiej działa również tzw. narciarskie przedszkole, gdzie można zostawić pociechy pod okiem doświadczonej kadry, która zapewni dzieciom zabawę połączoną z nauką jazdy. Stok dla saneczkarzy również stanowi wyborną rozrywkę, z której skorzystają nie tylko dzieci.
Nad bezpieczeństwem czuwa dyżurka GOPR.

Dojazd

Wyciągi znajdują się koło Stacji Ratunkowej GOPR, 150 metrów od Kolei Linowej na Szrenicę. Więcej informacji odnośnie dojazdu znajdziesz tutaj: http://www.wesolagorka.pl/#wyciagi

Parking

Ośrodek dysponuje małym płatnym parkingiem tuż przy wyciągach. Dla klientów dostępny jest również okoliczny parking miejski - również płatny.

Kontakt

Address: ul. Urocza 2 58-580 Szklarska Poręba

http://www.wesolagorka.pl/

[email protected]

OPINIE I PYTANIA

 • Średnia ocena:
 • brak oceny
 • Twoja ocena ogólna ośrodka
Oceny szczegółowe:
Oceń te parametry, z którymi miałeś doświadczenie
Początkujący / Nauka:
 • Oceń
Średni:
 • Oceń
Zaawansowani / Ekspert:
 • Oceń
Jakość tras:
 • Oceń
Rodziny z dziećmi:
 • Oceń
Snowparki:
 • Oceń
Offpiste:
 • Oceń
Apres-Ski / Zaplecze:
 • Oceń
Wprowadź zwięzłe podsumowanie oddające sens Twojej opinii.
Napisz co sądzisz o tym ośrodku i jak go oceniasz.
Dodaj opinię

Wszystkie treści (0)