0 obserwujących
Zamknięte
Otwarte wyciągi
0 / 7
Wyciągi
narciarskie
Otwarte trasy
0 km / 0 km
Trasy
narciarskie
Trasy narciarskie: 0 km
0 km
(0%)
Łatwy
0 km
(0%)
Średni
0 km
(0%)
Trudny

Informacje

Stacja narciarska Aldrov – Vítkovice oferuje świetnie przygotowane trasy, piękną lokalizację, sztuczne naśnieżanie oraz podstawowe zaplecze narciarskie. Ośrodek polecany jest zarówno początkującym, jak i zaawansowanym narciarzom. Zadowoleni będą tu również miłośnicy wieczornego narciarstwa, ponieważ trasy zjazdowe są oświetlone. Na dodatek funkcjonuje tutaj jeden z najlepszych snowparków w Czechach, który z roku na rok jest udoskonalany rozbudowywany o nowe przeszkody i elementy.

Wyciągi narciarskie

Na miejscu działa 4-osobowa kolej krzesełkowa, która jest w stanie przewieźć do 2 400 osób w ciągu godziny oraz dwa wyciągi orczykowe. Maksymalna zdolność przewozowa ośrodka wynosi 3 600 pasażerów na godzinę.

Niedawno oba ośrodki Vitkovickiej doliny, czyli Aldrov i Vurmovka, zostały połączone wspólnym systemem karnetów "Golden Pass", w ramach którego można korzystać z kolejki linowej i 2 wyciągów, co daje dostęp do 5 tras zjazdowych.

Trasy narciarskie

Aldrov – Vítkovice oferuje 4 trasy zjazdowe - 3 znajdują się przy trasie kolejki linowej "Prezidentský expres", a jedna koło wyciągu Jizerka.
Łączna długość tras wynosi 3 km, z czego większość to trasy łatwe i średnio-trudne. Odcinek trudny ,a 500 metrów długości.

W pobliżu ośrodka znajdują się świetnie przygotowane trasy biegowe, które dalej wiążą się m.in. z Magistralą karkonoską.

Położenie

Aldrov – Vítkovice leży w kraju libereckim, na wysokościach od 600 do 733 m. n.p.m.

Infrastruktura

Aldrov – Vítkovice dysponuje podstawowym zapleczem narciarskim, na które składają się punkty gastronomiczne, dwie szkoły narciarsko-snowboardowe, oraz wypożyczalnie i serwisy sprzętu zimowego w budynku schroniska górskiego Aldrov, które znajduje się obok dolnej stacji kolejki linowej.

Dojazd

Ośrodek znajduje się 40 minut jazdy samochodem od polskiej granicy w Jakuszycach. Jedziemy drogą numer 14, a następnie skręcamy w 294. Po drodze mijamy popularny ośrodek wypoczynkowy Rokytnice nad Jizerou.

Informacje odnośnie dojazdu możesz uzyskać tutaj: http://www.skialdrov.cz/pl/Stacja-narciarska-Karkonosze-Kontakt.aspx

Parking

Parkingi pod dolnymi stacjami wyciągów.

Kamery

OPINIE I PYTANIA

 • Średnia ocena:
 • brak oceny
 • Twoja ocena ogólna ośrodka
Oceny szczegółowe:
Oceń te parametry, z którymi miałeś doświadczenie
Początkujący / Nauka:
 • Oceń
Średni:
 • Oceń
Zaawansowani / Ekspert:
 • Oceń
Jakość tras:
 • Oceń
Rodziny z dziećmi:
 • Oceń
Snowparki:
 • Oceń
Offpiste:
 • Oceń
Apres-Ski / Zaplecze:
 • Oceń
Wprowadź zwięzłe podsumowanie oddające sens Twojej opinii.
Napisz co sądzisz o tym ośrodku i jak go oceniasz.
Dodaj opinię

Wszystkie treści (0)