0 obserwujących
Zamknięte
Otwarte wyciągi
0 / 2
Wyciągi
narciarskie
Otwarte trasy
0 km / 1,1 km
Trasy
narciarskie
Trasy narciarskie: 1,1 km
0,2 km
(18%)
Łatwy
0,9 km
(82%)
Średni
0 km
(0%)
Trudny

Informacje

Na oficjalnej stronie ośrodka dowiemy się, że dewizą stacji narciarskiej Trnava jest "indywidualne podejście, życzliwość i przede wszystkim przyjemna, rodzinna atmosfera". Czego chcieć więcej? Może większej ilości tras, ale w tym regionie to przeciętnej wielkości ośrodek, więc nie liczmy na cuda.

Niemniej jednak, to nie tego szukają tutaj turyści. Zaplecze dla rodzin z dziećmi, świetnie przygotowane trasy, brak kolejek, oświetlone stoki oraz podstawowa, ale profesjonalna infrastruktura to gwarancja udanego pobytu dla małych i dużych miłośników białego szaleństwa.

Poza tym, czeskie Beskidy spodobają się zarówno dorosłym jak i dzieciom. Znajdziemy tutaj spokój, czyste powietrze oraz dziewicze krajobrazy, a to wszystko sprawia, że to doskonałe miejsce na rodzinny zimowy wypad.

Wyciągi narciarskie

Na miejscu funkcjonują 4 wyciągi, w tym dwa orczyki i dwa wyciągi typu "wyrwirączka".
Ich łączna zdolność przewozowa sięga 2 510 pasażerów na godzinę.

Trasy narciarskie

Długość wariantów zjazdowych to w sumie 1,1 km, z przeważającą (ponad 80%) liczbą tras czerwonych, dedykowanych średnio-zaawansowanym i zaawansowanym narciarzom.

Położenie

Ośrodek narciarski Trnava znajduje się w kraju zlińskim, w czeskich Beskidach. Stacja położona jest u podnóża wzgórz Hostýnsko Vizovických, w miejscowości Trnava, w pobliżu miasta powiatowego Zlin.

Górna stacja wyciągu znajduje się na wysokości 502 metrów n.p.m. Dolna na wysokości 422 metrów n.p.m.

Infrastruktura

W Trnava znajdziemy profesjonalny serwis narciarski oraz wypożyczalnię sprzętu zimowego. Są tutaj również noclegi zlokalizowane bezpośrednio przy stoku ( możemy podjechać pod swój domek bez ściągania nart), kilka punktów gastronomicznych, szkoła narciarsko-snowboardowa, centrum relaksu i odnowy biologicznej z basenem krytym, jaccuzi i sauną.

Dojazd

Jedziemy od strony Zlin w kierunku miasta Vizovice, potem kierunek Slušovice. Na rondzie kierujemy się w stronę Slusovice Trnava (drugi zjazd), następnie skręcamy w prawo po 500 metrach w stronę Trnava. Po przybyciu do miasteczka jedziemy kilka minut wzdłuż głównej drogi. Na pierwszym skrzyżowaniu (naprzeciwko Pension Vranik) skręcamy w lewo w kierunku Podkopná Lhota. Po przejściu przez zakład produkcyjny firmy Fagus należy od razu skręcić w prawo (mijamy boisko do piłki nożnej), a następnie patrzymy na drogowskazy. Po około 2 km jesteśmy na miejscu.

Więcej informacji odnośnie dojazdu samochodem oraz wskazówek dotyczących innych środków transportu znajdziesz tutaj: https://www.rstrnava.cz/kontakt/

Parking

Parkingi znajdują się zarówno pod dolną stacją średniego wyciągu, jak i pod główną stacja ośrodka, przy której położone są chatki noclegowe i restauracja.

OPINIE I PYTANIA

 • Średnia ocena:
 • brak oceny
 • Twoja ocena ogólna ośrodka
Oceny szczegółowe:
Oceń te parametry, z którymi miałeś doświadczenie
Początkujący / Nauka:
 • Oceń
Średni:
 • Oceń
Zaawansowani / Ekspert:
 • Oceń
Jakość tras:
 • Oceń
Rodziny z dziećmi:
 • Oceń
Snowparki:
 • Oceń
Offpiste:
 • Oceń
Apres-Ski / Zaplecze:
 • Oceń
Wprowadź zwięzłe podsumowanie oddające sens Twojej opinii.
Napisz co sądzisz o tym ośrodku i jak go oceniasz.
Dodaj opinię

Wszystkie treści (0)