0 obserwujących
Otwarte
Aktualizacja: 29 lutego 2016
Otwarte wyciągi
0 / 0
Wyciągi
narciarskie
Otwarte trasy
0 km / 0 km
Trasy
narciarskie
Godziny otwarcia:
15:00 - 20:00
Trasy narciarskie: 0 km
0 km
(0%)
Łatwy
0 km
(0%)
Średni
0 km
(0%)
Trudny

Informacje

Rabka Zdrój to popularna małopolska miejscowość turystyczna. To tutaj znajduje się park rozrywki Rabkoland, a miejscowość nazywana jest "Miastem Dzieci Świata". Jedną z wielu okolicznych atrakcji jest niewielka stacja narciarska Polczakówka Ski polecana w szczególności rodzinom z dziećmi i dorosłym, którzy chcą doszlifować swoje umiejętności.

Wyciągi narciarskie

W skład kompleksu wchodzi wyciąg orczykowy o długości 650 metrów i przepustowości 850 osób na godzinę i wyciąg linowy dla dzieci i początkujących o długości 100 metrów. Różnica wzniesień między dolną, a górną stacją orczyka wynosi 130 metrów.

Trasy narciarskie

Ośrodek oferuje dwie trasy zjazdowe: czerwoną o długości 650, która biegnie wzdłuż wyciągu oraz niebieską o długości 750 metrów. Dodatkowo dla dzieci i początkujących przygotowana jest zielona trasa o długości 100 metrów na 5-metrowym przewyższeniu. O warunki na stoku dba system sztucznego naśnieżania oraz ratraki. Trasy są oświetlone.

Położenie

Rabka-Zdrój to miasto w województwie małopolskim, położona jest w Kotlinie Rabczańskiej na wysokości 500-560 metrów n.p.m.
Polczakówka to niewielki szczyt Beskidu Wyspowego o wysokości 650 metrów n.p.m. Na jego zboczu mieści się właśnie wyciąg orczykowy Polczakówka Ski.

Infrastruktura

Atrakcja dla dzieci to zimowy plac zabaw i tor do snowtubingu. Na miejscu działa również wypożyczalnia sprzętu zimowego oraz serwis narciarski. Możemy również skorzystać z oferty licencjonowanej szkoły narciarskiej. Po paru godzinach jeżdżenia można zregenerować swoje siły w stylowej karczmie.

Dojazd

Jadąc Zakopianką od strony Krakowa należy skręcić w lewo w Skomielnej Małej na drogę nr. 28. Na rondzie znowu skręcamy w lewo, następnie mijamy obiekt po prawej stronie i skręcamy w prawo, po czym przejeżdżamy mostem przez rzekę Rabę, bierzemy zakręt w prawo i dojeżdżamy prosto pod dolną stację wyciągu.

Parking

Bezpłatny parking na 100 samochodów.

Kontakt

Address: ul. Kasprowicza 10, 34-700 Rabka-Zdrój

http://www.polczakowka.rabka-net.pl/

[email protected]

OPINIE I PYTANIA

 • Średnia ocena:
 • brak oceny
 • Twoja ocena ogólna ośrodka
Oceny szczegółowe:
Oceń te parametry, z którymi miałeś doświadczenie
Początkujący / Nauka:
 • Oceń
Średni:
 • Oceń
Zaawansowani / Ekspert:
 • Oceń
Jakość tras:
 • Oceń
Rodziny z dziećmi:
 • Oceń
Snowparki:
 • Oceń
Offpiste:
 • Oceń
Apres-Ski / Zaplecze:
 • Oceń
Wprowadź zwięzłe podsumowanie oddające sens Twojej opinii.
Napisz co sądzisz o tym ośrodku i jak go oceniasz.
Dodaj opinię

Wszystkie treści (0)