0 obserwujących
Otwarte
Aktualizacja: 24 marca 2016
Otwarte wyciągi
0 / 6
Wyciągi
narciarskie
Otwarte trasy
0 km / 7,6 km
Trasy
narciarskie
Godziny otwarcia:
09:00 - 16:00
Trasy narciarskie: 7,6 km
3,5 km
(46%)
Łatwy
3,6 km
(47%)
Średni
0,5 km
(7%)
Trudny

Informacje

Orava Snow spełni oczekiwania absolutnie każdego. Znajdziemy tutaj trasy odpowiednie zarówno dla początkujących, średnio-zaawansowanych jak i dla narciarzy-weteranów i miłośników jednej deski. Nie zabraknie również zaplecza dla rodzin z dziećmi oraz atrakcji dla niejeżdżących.

Trasy narciarskie

Do wyboru mamy ponad 8 km tras o różnym stopniu trudności, znajdujących się na przewyższeniu 160 metrów. Każda ma powyżej 1 km, a najdłuższa mierzy aż 1 800 metrów.

Najtrudniejszy jest czarno - czerwony odcinek o długości 1 000 metrów, biegnący po prawej stronie głównego wyciągu talerzykowego. Oprócz tego dla najmłodszych przygotowano oślą łączkę o długości 80 metrów.

Wyciągi narciarskie

Bazowymi wyciągami kompleksu są 4-osobowa kolej krzesełkowa o długości 1 km oraz wyciąg talerzykowy o długości 800 metrów. Oprócz tego na miejscu działają jeszcze dwa talerzyki po 200 metrów każdy oraz wyciąg typu "babylift" o długości 80 metrów. Łącznie to 5 wyciągów o sumarycznej przepustowości ponad 5 000 osób na godzinę.

Położenie

Orava Snow mieści się małej wsi Orawska Leśna na Słowacji, w kraju żylińskim, w powiecie Namiestów, niedaleko granicy z Polską.

Infrastruktura

Orava Ski posiada w swojej ofercie wypożyczalnię nart z serwisem narciarskim, szkółkę narciarsko-snowboardową, trzy bezpłatne toalety u podnóża stoku, dobrą bazę noclegową, restaurację oraz trzy bary szybkiej obsługi.

Do największych urozmaiceń należy snowpark oraz centrum wellness z ofertą zabiegów odnowy biologicznej. W ramach lokalnych atrakcji, warto odwiedzić secesyjny, drewniano-kamienny kościół św. Anny oraz przejechać się historyczną Orawską Koleją Leśną.

Dojazd

Jadąc od strony polskiej granicy, należy jechać przez Namiestów, potem drogą 78, a następnie skręcić w lewo na drogę numer 520 w kierunki Żywiec/Czadca. Z tejże drogi skręcamy w prawo, jeszcze przed wjazdem do Orawskiej Leśnej (są tablice informacyjne). Po przejechaniu około 3,5 km jesteśmy na miejscu.

Więcej informacji odnośnie dojazdu znajdziesz tutaj: http://www.oravasnow.sk/kontakt/

Parking

Parkingi są bezpłatne.

OPINIE I PYTANIA

 • Średnia ocena:
 • brak oceny
 • Twoja ocena ogólna ośrodka
Oceny szczegółowe:
Oceń te parametry, z którymi miałeś doświadczenie
Początkujący / Nauka:
 • Oceń
Średni:
 • Oceń
Zaawansowani / Ekspert:
 • Oceń
Jakość tras:
 • Oceń
Rodziny z dziećmi:
 • Oceń
Snowparki:
 • Oceń
Offpiste:
 • Oceń
Apres-Ski / Zaplecze:
 • Oceń
Wprowadź zwięzłe podsumowanie oddające sens Twojej opinii.
Napisz co sądzisz o tym ośrodku i jak go oceniasz.
Dodaj opinię

Wszystkie treści (0)