0 obserwujących
Zamknięte
Otwarte wyciągi
0 / 0
Wyciągi
narciarskie
Otwarte trasy
0 km / 1 km
Trasy
narciarskie
Trasy narciarskie: 1 km
1 km
(100%)
Łatwy
0 km
(0%)
Średni
0 km
(0%)
Trudny

Informacje

Niedernsill to mała miejscowość, na terenie której powstała stacja narciarska dla początkujących z dwoma wyciągami i dwoma łagodnymi wariantami zjazdu o łącznej długości 1000 metrów. Na miejscu działa szkółka narciarsko-snowboardowa. To idealne miejsce dla osób, które dopiero zaczynają i chcą poćwiczyć swoje pierwsze szusy w ustronnym miejscu, z dala od zgiełku i tłumów charakterystycznych dla większych ośrodków narciarskich.

Jeśli znudzi się nam teren Niedernsill albo gdy poczujemy, że nasze umiejętności są już wystarczające, to niecałe 10 minut jazdy od Niedernsill znajdują się ogromne kompleksy i tereny narciarskie, takie jak m.in. Zell am See, Kaprun, Kitzsteinhorn, Saalbach - Hinterglemm, Zillertal.

Wyciągi narciarskie

Na miejscu znajduje się jeden wyciąg orczykowy "Kerschbaum" o długości 600 metrów oraz jeden wyciąg szkoleniowy typu "wyrwirączka" (o nazwie "Bärnbachlift") o długości 300 metrów. Obie maszyny mają całkowitą zdolność przewozową rzędu 1 400 osób na godzinę.

Trasy narciarskie

Dwa warianty zjazdu biegną równolegle do wyciągów. Ich całkowita długość wynosi 1 km. Obie trasy oznaczone są kolorem niebieskim.

Położenie

Miejscowość Niedernsill zlokalizowana jest w regionie Pinzgau, w kraju związkowym Salzburg. Stok położony jest na wysokościach od 838 do 985 metrów n.p.m.

Infrastruktura

Na miejscu działa szkoła narciarsko-snowboardowa. W pobliżu miejscowości możesz spędzić czas na pieszych wędrówkach po malowniczych górskich terenach, wybrać się wycieczkę na rakietach śnieżnych, spróbować swoich sił na nartach biegowych, a na koniec dnia pojeździć na sankach z całą rodziną.

Dojazd

Niedernsill znajduje się ok. 4 godziny jazdy samochodem na zachód od Wiednia. Jedź autostradą A1 (Westautobahn) w kierunku Salzburga, aż do zjazdu Pongau/Bischofshofen. Następnie jedź trasą Pinzgauer Straße B311 w stronę Zell am See, a potem trasą Mittersiller Bundesstraße B168 w stronę Piesendorf/Niedernsill.

Więcej informacji odnośnie dojazdu samochodem oraz wskazówek dotyczących innych środków transportu znajdziesz tutaj:
http://www.piesendorf.at/en/service/anreise/

Parking

Bezpłatny parking pod dolną stacją wyciągu.

OPINIE I PYTANIA

 • Średnia ocena:
 • brak oceny
 • Twoja ocena ogólna ośrodka
Oceny szczegółowe:
Oceń te parametry, z którymi miałeś doświadczenie
Początkujący / Nauka:
 • Oceń
Średni:
 • Oceń
Zaawansowani / Ekspert:
 • Oceń
Jakość tras:
 • Oceń
Rodziny z dziećmi:
 • Oceń
Snowparki:
 • Oceń
Offpiste:
 • Oceń
Apres-Ski / Zaplecze:
 • Oceń
Wprowadź zwięzłe podsumowanie oddające sens Twojej opinii.
Napisz co sądzisz o tym ośrodku i jak go oceniasz.
Dodaj opinię

Wszystkie treści (0)