0 obserwujących
Otwarte
Aktualizacja: 10 marca 2016
Otwarte wyciągi
0 / 0
Wyciągi
narciarskie
Otwarte trasy
0 km / 0,4 km
Trasy
narciarskie
Trasy narciarskie: 0,4 km
0 km
(0%)
Łatwy
0,4 km
(100%)
Średni
0 km
(0%)
Trudny

Informacje

Ośrodek rekreacyjno-wypoczynkowy Morsko Plus to świetne miejsce na aktywny wypoczynek dla całej rodziny, na firmowe wyjazdy integracyjne lub szkoleniowe oraz na różne imprezy okolicznościowe. Położenie to niewątpliwy atut kompleksu, który stanowi dobrą bazę dla miłośników pieszych wędrówek, konnych przejażdżek i innych aktywności, nie tylko narciarskich, na łonie natury. Dwie trasy zjazdowe to tylko jedna z wielu przygotowanych dla klientów atrakcji.

Wyciągi narciarskie

Do dyspozycji miłośników białego szaleństwa pozostają trzy wyciągi: duży wyciąg talerzykowy o długości 400 metrów z różnicą poziomów 60 metrów; średni- tzw. wyrwirączka o długości 100 metrów oraz mały wyciąg taśmowy o długości 80 metrów.

Trasy narciarskie

Trzy trasy narciarskie biegną równolegle do wyciągów. Są łagodne i bezpieczne, posiadają system sztucznego naśnieżania oraz oświetlenie. Trasa przy dużym wyciągu posiada średni stopień trudności. Pozostałe dwie trasy dedykowane są początkującym, w tym ośla łączka przeznaczona dla najmłodszych użytkowników.

Położenie

Morsko Plus znajduje się w miejscowości Morsko, należącej administracyjnie do Zawiercia. Leży w samym sercu Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd, zaraz koło Zamku "Bąkowiec".

Infrastruktura

Poza infrastrukturę stricte narciarską, w skład której wchodzi wypożyczalnia sprzętu zimowego oraz kawiarnia przy stoku, ośrodek oferuje swoim gościom wachlarz niesamowitych atrakcji, w tym pole golfowe, mini-zoo, stadninę koni, plac zabaw. Do atrakcji należy również zaliczyć bliskość tajemniczego Zamku 'Bąkowiec", który należy do Szlaku Orlich Gniazd. Malownicza okolica sprzyja różnorodnej aktywności, a duża baza noclegowa i szeroka oferta gastronomiczna zaspokoi zarówno rodziny z dziećmi jak i młodzież oraz pracowników przyjeżdżających tam na szkolenia lub firmowe integracje.

Dojazd

Jadąc od strony Zawiercia należy skręcić z drogi numer 78 w lewo za sklepem spożywczym w ulicę Okiennik (kierunek Morsko/Piaseczno). Ulicą jedziemy aż do rozwidlenia w Skarżycach, gdzie skręcamy za Kościołem w prawo, następnie w lewo na ulicę Turystyczną, a potem znów w prawo na ulicę Wołodyjowskiego, którą dojeżdżamy bezpośrednio do Morska. Ośrodek znajduje się z lewej strony drogi.
Więcej informacji odnośnie dojazdu znajdziesz tutaj:
http://www.morsko.com.pl/kontakt

Parking

Do dyspozycji gości pozostają trzy parkingi: przy domkach do wynajęcia, przy hotelu głównym oraz przy kortach tenisowych.

OPINIE I PYTANIA

 • Średnia ocena:
 • brak oceny
 • Twoja ocena ogólna ośrodka
Oceny szczegółowe:
Oceń te parametry, z którymi miałeś doświadczenie
Początkujący / Nauka:
 • Oceń
Średni:
 • Oceń
Zaawansowani / Ekspert:
 • Oceń
Jakość tras:
 • Oceń
Rodziny z dziećmi:
 • Oceń
Snowparki:
 • Oceń
Offpiste:
 • Oceń
Apres-Ski / Zaplecze:
 • Oceń
Wprowadź zwięzłe podsumowanie oddające sens Twojej opinii.
Napisz co sądzisz o tym ośrodku i jak go oceniasz.
Dodaj opinię

Wszystkie treści (0)