0 obserwujących
Zamknięte
Otwarte wyciągi
0 / 10
Wyciągi
narciarskie
Otwarte trasy
0 km / 5,1 km
Trasy
narciarskie
Trasy narciarskie: 5,1 km
4,4 km
(86%)
Łatwy
0,7 km
(14%)
Średni
0 km
(0%)
Trudny

Informacje

Rodzinny ośrodek Mladé Buky to wymarzone miejsce dla wielopokoleniowej rodziny. Oferta skierowana jest zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych, zarówno dla narciarzy, jak i snowboardzistów, zarówno zjazdowców, jak i miłośników jazdy dowolnej, zarówno małych, jak i dużych. Każdy znajdzie coś dla siebie. Wachlarz atrakcji jest bardzo szeroki - od parku dziecięcego, przez ciekawie położone trasy, do profesjonalnego snowparku z rynną.

Doskonałe przygotowanie tras, 91% sztucznie naśnieżanych stoków, różnorodne warianty zjazdów, infrastruktura dla rodzin z dziećmi, atrakcje na stoku oraz poza nim, świetna oferta gastronomiczna i noclegowa oraz przyjazna, rodzinna atmosfera to cechy, które rok rocznie przyciagają tutaj miłośników białego szaleństwa.

Wyciągi narciarskie

Całkowita przepustowość wyciągów wynosi 7 700 osób na godzinę. Na miejscu działa 3-osobowa kolej krzesełkowa oraz 7 wyciągów naziemnych, w tym bezpieczny wyciąg taśmowy, dedykowany początkującym dzieciom.

Trasy narciarskie

Odwiedzający mają do dyspozycji aż 8 wariantów tras zjazdowych, których łączna długość wynosi 5,1 km. 4.4 km (86 %) to warianty niebieskie, dlatego ośrodek jest świetnym wyborem dla mało wymagających narciarzy, szukających raczej rekreacji niż mocnych wrażeń. Pozostałe 700 metrów przeznaczono na trasę czerwoną (slalomową), która jest jednocześnie drugą najdłuższą trasą ośrodka, zaraz po 830-metrowej trasie "Mezírka".

System sztucznego naśnieżania obejmuj swoim zasięgiem 92 % powierzchni stoków.

Położenie

Stacja narciarska Mladé Buky leży we wschodnich Karkonoszach, w kraju hradeckim, a jej trasy rozciągają się na wysokościach od 550 do 670 metrów n.p.m.

Infrastruktura

Na terenie kompleksu znajdziemy skibary i bufety, restauracje, wypożyczalnie oraz serwis narciarski. Największą atrakcję poza stokiem stanowi najdłuższy tor bobslejowy w Karkonoszach. Obiekt jest czynny cały rok.

Zaplecze dla rodzin z dziećmi:
- dziecięcy park z wyciągiem taśmowym/dywanowym oraz wyciągkiem linowym czyli tzw. wyrwirączką, miękkimi figurkami, przeszkodami i slalomami, ogrzewany kącik dla dzieci
- opieka nad dziećmi w ramach dziecięcego przedszkola narciarskiego
- szkółka narciarsko-snowboardowa, której oferta skierowana jest zarówno dla maluchów, jak i dorosłych.

Snowpark: dysponuje 500-metrowym odcinkiem stoku, na którym czeka na nas 8 przeszkód i 3 skocznie, w tym 8-metrowy big air table. Jakby komuś było mało, wybudowano również halfpipe (rynna). Stok jest oświetlony, więc istnieje możliwość poskakania również po zmroku!

Dojazd

Mladé Buky leżą 6km od Trutnova, przy drodze pomiędzy Trutnovem, Pecem pod Śnieżką. Stacja oddalona jest mniej więcej pół godziny jazdy samochodem od przejścia granicznego Przełęcz Okraj / Pomezní Boudy i 45 minut od przejścia Dziewiętlice / Bernartice.

Parking

Darmowy parking dla 550 aut i dla kilku autobusów znajduje się bezpośrednio pod trasami.

Darmowy skibus kursuje na trasie: Trutnov – Mlade Buky – Svoboda nad Úpou.

Kamery

OPINIE I PYTANIA

 • Średnia ocena:
 • brak oceny
 • Twoja ocena ogólna ośrodka
Oceny szczegółowe:
Oceń te parametry, z którymi miałeś doświadczenie
Początkujący / Nauka:
 • Oceń
Średni:
 • Oceń
Zaawansowani / Ekspert:
 • Oceń
Jakość tras:
 • Oceń
Rodziny z dziećmi:
 • Oceń
Snowparki:
 • Oceń
Offpiste:
 • Oceń
Apres-Ski / Zaplecze:
 • Oceń
Wprowadź zwięzłe podsumowanie oddające sens Twojej opinii.
Napisz co sądzisz o tym ośrodku i jak go oceniasz.
Dodaj opinię

Wszystkie treści (0)