0 obserwujących
Zamknięte
Otwarte wyciągi
0 / 0
Wyciągi
narciarskie
Otwarte trasy
0 km / 1,8 km
Trasy
narciarskie
Trasy narciarskie: 1,8 km
0 km
(0%)
Łatwy
1,1 km
(61%)
Średni
0,7 km
(39%)
Trudny

Informacje

Bardzo znany i jeden z największych ośrodków narciarskich w Jesenikach, który oferuje prawie 10 km. dobrze przygotowanych i różnorodnych tras zjazdowych, zarówno dla osób początkujących, jak i bardziej zaawansowanych oraz 13 wydajnych wyciągów narciarskich o łącznej przepustowości dochodzącej prawie do 10 000 osób na godzinę.

Jest tutaj również zaplecze dla rodzin z dziećmi oraz infrastruktura dla poszukiwaczy mocnych wrażeń, w skład której wchodzi mały, ale profesjonalny snowpark.

Wyciągi narciarskie

W skład kompleksu wyciągów wchodzi 13 orczyków o długościach od 160 do 750 metrów i łącznej zdolności transportowej 9 260 osób na godzinę.

Trasy narciarskie

Trasy są świetnie utrzymane, oświetlone, sztucznie naśnieżane i osiągają łączną długość dziewięciu kilometrów. Na miejscu znajdziemy w sumie 18 tras zjazdowych (12 tras niebieskich, 5 czerwone i 1 czarna). Wieczorne oświetlenie zainstalowano na 5 z nich.

Ski Karlov to nie tylko narciarstwo zjazdowe - w okolicy znajdziemy prawie 100 km. tras biegowych, przygotowywanych maszynowo - to istny raj dla miłośników tej formy spędzania czasu.

Położenie

Malá Morávka - Karlov leży na drodze prowadzącej do miejscowości Karlova Studánka. Trasy położone są na stokach gór Solný vrch (818 m n.p.m.) i Klobouk (960 m n.p.m.).

Ze względu na swoją lokalizację zima trwa tutaj dość długo, a wysoka pokrywa śnieżna utrzymuje się przez cały sezon.

Główne miejscowości wypoczynkowe w okolicy: Rýmařov, Praděd-Ovčárna, Karlova Studánka.

Infrastruktura

Na miejscu czeka na nas elementarne wyposażenie w postaci wypożyczalni, serwisu narciarskiego, szkółki narciarsko-snowboardowej dla dzieci i dorosłych, bufetów z przekąskami oraz kilku restauracji na miejscu i w okolicy.

W sąsiednich miejscowościach znajdziemy szeroką bazę noclegową, punkty gastronomiczne oraz wiele ciekawych atrakcji, takich jak m.in. sala gimnastyczna, bilard, kryty basen, tenis stołowy oraz centrum Spa & Wellnes, w którym działa sauna, basen i masaże. W okolicy możemy również pojeździć konno.

Dojazd

Ośrodek znajduje się ok. 45 minut jazdy samochodem na południe od Głuchołazów. Jedziemy drogą 445 przez Zlaté Hory, Heřmanovice i Vrbno pod Pradědem.

Parking

Kilka darmowych parkingów na terenie ośrodka.

Kamery

OPINIE I PYTANIA

 • Średnia ocena:
 • brak oceny
 • Twoja ocena ogólna ośrodka
Oceny szczegółowe:
Oceń te parametry, z którymi miałeś doświadczenie
Początkujący / Nauka:
 • Oceń
Średni:
 • Oceń
Zaawansowani / Ekspert:
 • Oceń
Jakość tras:
 • Oceń
Rodziny z dziećmi:
 • Oceń
Snowparki:
 • Oceń
Offpiste:
 • Oceń
Apres-Ski / Zaplecze:
 • Oceń
Wprowadź zwięzłe podsumowanie oddające sens Twojej opinii.
Napisz co sądzisz o tym ośrodku i jak go oceniasz.
Dodaj opinię

Wszystkie treści (0)