0 obserwujących
Zamknięte
Otwarte wyciągi
0 / 0
Wyciągi
narciarskie
Otwarte trasy
0 km / 2,2 km
Trasy
narciarskie
Godziny otwarcia:
09:00 - 21:00
Trasy narciarskie: 2,2 km
1,4 km
(64%)
Łatwy
0,8 km
(36%)
Średni
0 km
(0%)
Trudny

Informacje

Koziniec Ski Czarna Góra to ośrodek położony w pobliżu Białki Tatrzańskiej i Bukowiny Tatrzańskiej. To świetna baza narciarska dla rodzin z dziećmi oraz dla tych, którzy szukają bardziej kameralnego stoku i chcą uciec od kolejek i zgiełku sąsiednich kompleksów narciarskich. Szerokie, łagodne stoki są idealnym miejscem dla początkujących i szlifujących swoją technikę narciarzy lub snowboardzistów. Ośrodki w Czarnej Górze często mylone są z kompleksem "Czarna Góra" położonym w masywie Śnieżnika.

Wyciągi narciarskie

Na terenie kompleksu działają 4 wyciągi narciarskie. Najdłuższym z nich jest 4-osobowa kanapa o długości 650 metrów znajdująca się na przewyższeniu 130 metrów. Jej przepustowość to 2400 narciarzy i snowboardzistów w ciągu godziny. Do tego funkcjonują dwa wyciągi orczykowe o długości 250 i 350 metrów oraz najkrótszy wyciąg zaczepowy, dedykowany najmłodszym amatorom szusowania.

Trasy narciarskie

Koziniec-Ski jest typowo rodzinną stacją narciarską z kompleksem tras o niskim stopniu trudności. Jest tam jeden odcinek czerwony, a reszta to trasy niebieskie i zielone czyli łatwe i bardzo łatwe. Stoki są łagodne, szeroki i dzięki temu niezwykle bezpieczne. Trasy są oczywiście przygotowywane ratrakami, o warunki śniegowe dba system sztucznego naśnieżania, a za widoczność po zmroku odpowiada specjalne oświetlenie. Trasy mają długość od 120 do 1000 metrów.

Położenie

Czarna Góra to wieś, na terenie której ulokowany jest Koziniec Ski. Wieś zlokalizowana jest w historycznym regionie Polski - na Spiszu, w województwie małopolskim, w powiecie tatrzańskim. Stacja położona jest na południowo-zachodnich zboczach góry Wierchowina (963 m n.p.m.) na wysokości 780 metrów n.p.m.

Infrastruktura

U podnóża stoku znajduje się karczma Koziniec, w której dostępne są bezpłatne toalety. Dla najmłodszych przygotowano Zimowy Park Zabaw "Kubuś Ski" oraz specjalną Bawialnię, w której dzieci mogą bawić się po nauce jazdy pod opieką wykwalifikowanej kadry, podczas gdy rodzice mogą pójść poszaleć na nartach. Na miejscu działa oczywiście szkółka narciarska, wypożyczalnia oraz serwis. Jest również bogata oferta noclegowa.
Dla szukających mocniejszych wrażeń przygotowano snowpark.

Dojazd

Jadąc od strony Nowego Targu w kierunki Białki Tatrzańskiej skręcamy w lewo na miejscowość Trybsz, w której skręcamy w prawo w kierunki Czarnej Góry. Jadąc od strony Bukowiny Tatrzańskiej należy skręcić na rondzie w prawo na drogę nr 49, a następnie w lewo na ulicę Nadwodnia. Koło Szkoły Podstawowej skręcamy w prawo i wypadamy wprost na Koziniec Ski.

Parking

Bezpłatny parking na 600 miejsc.

Kontakt

Address: Czarna Góra - Koziniec Sp. z o.o. ul. Nadwodnia 170 34-532 Czarna Góra

http://www.koziniec-ski.pl/

[email protected]

OPINIE I PYTANIA

 • Średnia ocena:
 • brak oceny
 • Twoja ocena ogólna ośrodka
Oceny szczegółowe:
Oceń te parametry, z którymi miałeś doświadczenie
Początkujący / Nauka:
 • Oceń
Średni:
 • Oceń
Zaawansowani / Ekspert:
 • Oceń
Jakość tras:
 • Oceń
Rodziny z dziećmi:
 • Oceń
Snowparki:
 • Oceń
Offpiste:
 • Oceń
Apres-Ski / Zaplecze:
 • Oceń
Wprowadź zwięzłe podsumowanie oddające sens Twojej opinii.
Napisz co sądzisz o tym ośrodku i jak go oceniasz.
Dodaj opinię

Wszystkie treści (0)