0 obserwujących
Zamknięte
Otwarte wyciągi
0 / 0
Wyciągi
narciarskie
Otwarte trasy
0 km / 0 km
Trasy
narciarskie
Trasy narciarskie: 0 km
0 km
(0%)
Łatwy
0 km
(0%)
Średni
0 km
(0%)
Trudny

Informacje

Jochberg jest jedną z czterech miejscowości pomiędzy którymi rozciąga się areał narciarski Kitzbühel Ski Area. Pozostałe trzy to: Kitzbühel, Reith i Aurach.

Miejscowość stanowi świetną bazę wypadową do jednego z najlepszych terenów narciarskich na świecie, oferującego 179 km tras, 54 wyciągi narciarskie i 180 dni gwarantowanego śniegu - Kitzbühel Ski Area.

Położenie

Jochberg zlokalizowane jest 10 km na południe od Kitzbühel w samym sercu Alp Kitzbühelskich. Tereny narciarskie rozciągają się na wysokościach od 800 do 2 000 metrów n.p.m.

Infrastruktura

W Jochberg znajdziemy wiele miejsc noclegowych, w tym hotele, apartamenty, agroturystkę, pensjonaty i prywatne kwatery.
W pobliżu Jochberg oprócz Kitzbühel Ski Area, możemy korzystać z terenów do uprawiania narciarstwa biegowego, wybierać się na piesze wędrówki po dobrze oznakowanych górskich szlakach, jeździć na łyżwach, grać w curling, pływać na basenie, zjeżdżać na sankach po naturalnie żłobionych torach i relaksować się w jednej z dostępnych restauracji. To wszystko w akompaniamencie pięknej przyrody i zapierających dech w piersiach krajobrazów.

Trasy narciarskie

Kitzbühel Ski Area to ponad 170 km zjazdów:
- 91 km (29 wariantów) stanowią trasy łatwe
- 57 km (27 wariantów) stanowią trasy średnie
- 25 km (12) stanowią trasy trudne.

Kitzbühel to również "eldorado" freeride'u. Miłośnicy tej dyscypliny mają do dyspozycji ponad 200 km2 nieprzygotowanych i nieubitych terenów do szusowania.

Dla najmłodszych adeptów narciarstwa wyznaczono specjalny park zabaw połączony ze snowparkiem, gdzie można łączyć naukę z zabawą.

Wyciągi narciarskie

Jochberg daje dostęp do 56 wyciągów narciarskich. Na terenie kompleksu funkcjonuje aż 11 gondolek, 28 kolejek krzesełkowych i 7 wyciągów orczykowych oraz jeden tramwaj linowy.
To znamienne dla dużych ośrodków w Austrii - orczyków jest najmniej.

Dojazd

Jochberg i pobliskie tereny znajdują się około godziny jazdy samochodem od Salzburga. Jedziemy autostradą A8 w kierunku Monachium. Wyjeżdżamy na rozwidleniu towards Bad Reichenhall, na drogę numer B20 w stronę Lofer, następnie drogą Loferer Bundesstraße B178 do St. Johann in Tirol. Dalej jedziemy drogą Thurn Bundesstraße B161 bezpośrednio do celu.

Więcej informacji odnośnie dojazdu samochodem oraz wskazówek dotyczących innych środków transportu znajdziesz tutaj: https: https://www.kitzbuehel.com/en/service/travelplan

Parking

Samochód zostawiamy na parkingu w Jochberg przy naszym noclegu. Po terenie Kitzbühel Ski Area warto poruszać się bezpłatnym ski-busem.

Kamery

OPINIE I PYTANIA

 • Średnia ocena:
 • brak oceny
 • Twoja ocena ogólna ośrodka
Oceny szczegółowe:
Oceń te parametry, z którymi miałeś doświadczenie
Początkujący / Nauka:
 • Oceń
Średni:
 • Oceń
Zaawansowani / Ekspert:
 • Oceń
Jakość tras:
 • Oceń
Rodziny z dziećmi:
 • Oceń
Snowparki:
 • Oceń
Offpiste:
 • Oceń
Apres-Ski / Zaplecze:
 • Oceń
Wprowadź zwięzłe podsumowanie oddające sens Twojej opinii.
Napisz co sądzisz o tym ośrodku i jak go oceniasz.
Dodaj opinię

Wszystkie treści (0)