0 obserwujących
Otwarte
Aktualizacja: 16 marca 2016
Otwarte wyciągi
0 / 0
Wyciągi
narciarskie
Otwarte trasy
0 km / 0 km
Trasy
narciarskie
Godziny otwarcia:
10:00 - 21:00
Trasy narciarskie: 0 km
0 km
(0%)
Łatwy
0 km
(0%)
Średni
0 km
(0%)
Trudny

Informacje

Ośrodek rekreacyjny Góra Chrobrego to kolejny dość egzotyczny punkt na mapie północnej Polski. Mieszkańcy Północy mogą szusować na jednej lub dwóch deskach niecałe 40 minut od Trójmiasta. Przyjeżdżają tu zarówno rodziny z dziećmi jak i szukający wrażeń miłośnicy białego szaleństwa, którzy tęsknią za górami.

Wyciągi narciarskie

Możemy skorzystać z 4 wyciągów orczykowych w tym z dwóch głównych o długości 410 i 431 metrów. Działa również orczyk dla początkujących oraz najkrótszy orczyk dla najmłodszych miłośników szusowania.
Tor do snowtubingu obsługiwany jest przez osobny wyciąg o długości 120 metrów.

Trasy narciarskie

Na terenie ośrodka możemy zjeżdżać na dwóch głównych trasach zjazdowych o długości około 430 metrów oraz dwóch bocznych trasach o kolorze zielonym przeznaczonych do nauki jazdy. Jest również wyznaczony tor do zjazdów na pontonie oraz snowpark. Różnica poziomów na Górze Chrobrego wynosi 60 metrów. Stok jest naśnieżany, oświetlony i ratrakowany.

Położenie

Góra Chrobrego leży niedaleko centrum Elbląga na brzegu lasu Bażantaria.

Infrastruktura

Przede wszystkim Góra Chrobrego daje możliwość jazdy na nartach w Północnej Polsce. To i tak bardzo wiele. Jednak stacja oferuje coś ponad to- naprawdę ciekawe i bogate zaplecze narciarskie dla całej rodziny. Oprócz typowej infrastruktury narciarskiej, którą stanowi wypożyczalnia sprzętu, szkółka i przedszkole narciarskie oraz punkt gastronomiczny, znajdziemy tutaj również tor do snowtubingu, snowpark czy trasy narciarstwa biegowego!

Dojazd

Do Elbląga z Trójmiasta można dojechać krajową "siódemką" w 40 do 60 minut. Przed wjazdem do Elbląga powinniśmy odbić w lewo w Kazimierzowie na Trasę Unii Europejskiej. Mijamy rzekę, na rondzie jedziemy prosto i dojeżdżamy do ulicy Królewieckiej na której skręcamy w lewo żeby za chwilę odbić w prawo na ulicę Marymoncką, a kilka kilometrów dalej na ulicę Sybiraków, która prowadzi wprost pod ośrodek narciarski. Więcej informacji odnośnie dojazdu znajdziesz tutaj: http://www.gora-chrobrego.pl/p9.lokalizacja.html

Parking

Parking na 400 miejsc.

Kontakt

Address: Przedsiębiorstwo Turystyczne GÓRA CHROBREGO ul.Bolesława Chrobrego 34 82-300 Elbląg

http://www.gora-chrobrego.pl/

[email protected]

OPINIE I PYTANIA

 • Średnia ocena:
 • brak oceny
 • Twoja ocena ogólna ośrodka
Oceny szczegółowe:
Oceń te parametry, z którymi miałeś doświadczenie
Początkujący / Nauka:
 • Oceń
Średni:
 • Oceń
Zaawansowani / Ekspert:
 • Oceń
Jakość tras:
 • Oceń
Rodziny z dziećmi:
 • Oceń
Snowparki:
 • Oceń
Offpiste:
 • Oceń
Apres-Ski / Zaplecze:
 • Oceń
Wprowadź zwięzłe podsumowanie oddające sens Twojej opinii.
Napisz co sądzisz o tym ośrodku i jak go oceniasz.
Dodaj opinię

Wszystkie treści (0)