0 obserwujących
Zamknięte
Aktualizacja: 4 maja 2016
Otwarte wyciągi
0 / 7
Wyciągi
narciarskie
Otwarte trasy
0 km / 6,2 km
Trasy
narciarskie
Godziny otwarcia:
09:00 - 16:00
Trasy narciarskie: 6,2 km
2,2 km
(35%)
Łatwy
3,7 km
(60%)
Średni
0,3 km
(5%)
Trudny

Informacje

Stacja narciarska Boží Dar – Neklid należy do ośrodków o profilu rodzinnym. Każdy znajdzie coś dla siebie - zarówno początkujący, jak i średnio-zaawansowani oraz pragnący wrażeń narciarze. Dobrze rozwinięta infrastruktura oraz ciekawe atrakcje przyciągają rok rocznie coraz więcej turystów. Jeśli znudzi Wam się zjeżdżanie warto wybrać się na trasy biegowe, których długość wynosi aż 57 kilometrów.

Wyciągi narciarskie

Stacja narciarska oferuje 8 wyciągów narciarskich w tym jedną 3-osobową kolejkę krzesełkową, cztery podwójne wyciągi orczykowe oraz dwa wyciągi talerzykowe i jeden wyciąg zaczepowy dla dzieci. Łączna przepustowość wyciągów wynosi 6800 osób na godzinę.

Trasy narciarskie

Łączna długość różnorodnych pod względem trudności tras narciarskich wynosi ponad 6,2 km. Trasy są codziennie przygotowywane ratrakiem oraz naśnieżane. Na terenie ośrodka znajduje się jedna trasa czarna o długości 300 metrów, pięć tras oznaczonych na czerwono z czego najdłuższa mierzy 1200 metrów oraz cztery trasy niebieskie o długości od 480 do 600 metrów. Takie zróżnicowanie poziomów trudności zadowoli każdego.

Położenie

Ośrodek znajduje się w miejscowości Bozi Dar, około 120 kilometrów od Pragi, na granicy z Niemcami. Stoki należą do pasma górskiego Rudaw.

Infrastruktura

Kompleks narciarski Boží Dar – Neklid przygotował dla gości szereg atrakcji, w tym profesjonalny snowpark, centrum wellness i spa, ponad 57 km tras biegowych, wypożyczalnię rakiet śnieżnych oraz szkołę snowkitingu. Do podstawowego wyposażenia należą szkoła narciarsko-snowboardowa, przedszkole narciarskie, ski-serwis, baza noclegowa oraz restauracje.

Dojazd

Miasteczko leży zaraz przy drodze 219 prowadzącej z Chomutowa do granicy z Niemcami. Z drogi skręcamy w lewo zgodnie z tablicą informacyjną. Dojazd nie stanowi problemu.
Więcej odnośnie dojazdu i transportu znajdziesz tutaj: http://www.skiarealneklid.cz/en/contact/

Parking

Na miejscu są dostępne liczne parkingi, zarówno w samym mieście jak i w bezpośredniej odległości od ośrodka przy górnej stacji.

OPINIE I PYTANIA

 • Średnia ocena:
 • brak oceny
 • Twoja ocena ogólna ośrodka
Oceny szczegółowe:
Oceń te parametry, z którymi miałeś doświadczenie
Początkujący / Nauka:
 • Oceń
Średni:
 • Oceń
Zaawansowani / Ekspert:
 • Oceń
Jakość tras:
 • Oceń
Rodziny z dziećmi:
 • Oceń
Snowparki:
 • Oceń
Offpiste:
 • Oceń
Apres-Ski / Zaplecze:
 • Oceń
Wprowadź zwięzłe podsumowanie oddające sens Twojej opinii.
Napisz co sądzisz o tym ośrodku i jak go oceniasz.
Dodaj opinię

Wszystkie treści (0)