0 obserwujących
Zamknięte
Aktualizacja: 19 marca 2016
Otwarte wyciągi
0 / 0
Wyciągi
narciarskie
Otwarte trasy
0 km / 1 km
Trasy
narciarskie
Godziny otwarcia:
09:00 - 22:00
Trasy narciarskie: 1 km
0,5 km
(50%)
Łatwy
0,5 km
(50%)
Średni
0 km
(0%)
Trudny

Informacje

Batorz to niewielki ośrodek narciarski z dużym potencjałem, nastawiony na rozwój i modernizację infrastruktury. Najnowszymi inwestycjami są: profesjonalny snowpark oraz przeprofilowanie tras zjazdowych, a także unowocześnienie oświetlenia i systemu sztucznego naśnieżania. Ciągły rozwój powoduje, że do ośrodka z roku na rok przybywa coraz więcej chętnych. Profil tras sprawia, że radzą tu sobie początkujący, ale weterani też nie mogą narzekać. Batorz polecany jest zarówno narciarzom jak i snowboardzistom. Jego lokalizacja sprawia, że nie mieszkańcy polski północno-wschodniej mogą spędzić czas na jednej lub dwóch desce bez konieczności wyjeżdżania w góry.

Wyciągi narciarskie

Na miejscu funkcjonują trzy wyciągi talerzykowe. Dwa dłuższe wyciągi pracują na głównym stoku, podczas gdy krótki - 80-metrowy talerzyk obsługuję odcinek stoku dla najmłodszych i zupełnie początkujących miłośników szusowania.

Położenie

Stok znajduje się na Wzniesieniu Urzędowskim w regionie Roztocza Zachodniego, około 50 km na południe od Lublina.

Trasy narciarskie

Batorz Ski to trasy o różnym stopniu trudności. Są tu cztery trasy o długości 480, 400, 350 oraz 80 metrów z czego dwie trasy niebieskie, jedna czerwona i jedna zielona. Czerwony odcinek znajduje się po prawej zaraz przy lesie i jest dedykowany bardziej zaawansowanym narciarzom. Wariant niebieski zaczyna się przy stacji lewego wyciągu i przecina stok w poprzek, dlatego polecany jest w szczególności snowboardzistom. Zielony wariant to tzw. ośla łączka, dla tych, którzy stawiają swoje pierwsze szusy.
Stok jest dobrze doświetlony, ośrodek posiada system sztucznego naśnieżania oraz ratraki, które codziennie przygotowują stok dla komfortu i bezpieczeństwa gości.

Infrastruktura

Na terenie ośrodka działa kompleksowe zaplecze narciarskie: wypożyczalnia sprzętu zimowego, serwis narciarski, instruktorzy snowboardu i narciarstwa oraz bar.
Największą atrakcję, szczególnie dla snowboardzistów, stanowi nowy, profesjonalny snowpark, na którym można podnieść poziom adrenaliny o maksimum.

Dojazd

Jadąc od strony Kraśnika w Batorzu Drugim należy wybrać skręt w lewo i po kilkuset metrach po lewej stronie zobaczymy wyciągi. Odległość z Lublina to ok. 50 km, a od Warszawy ok. 220 km.
Więcej informacji odnośnie dojazdu znajdziesz tutaj: http://www.batorzski.pl/kontakt

Parking

Na terenie obiektu znajdują się bezpłatne miejsca parkingowe.

OPINIE I PYTANIA

 • Średnia ocena:
 • brak oceny
 • Twoja ocena ogólna ośrodka
Oceny szczegółowe:
Oceń te parametry, z którymi miałeś doświadczenie
Początkujący / Nauka:
 • Oceń
Średni:
 • Oceń
Zaawansowani / Ekspert:
 • Oceń
Jakość tras:
 • Oceń
Rodziny z dziećmi:
 • Oceń
Snowparki:
 • Oceń
Offpiste:
 • Oceń
Apres-Ski / Zaplecze:
 • Oceń
Wprowadź zwięzłe podsumowanie oddające sens Twojej opinii.
Napisz co sądzisz o tym ośrodku i jak go oceniasz.
Dodaj opinię

Wszystkie treści (0)