0 obserwujących
Zamknięte
Otwarte wyciągi
0 / 0
Wyciągi
narciarskie
Otwarte trasy
0 km / 1 km
Trasy
narciarskie
Trasy narciarskie: 1 km
1 km
(100%)
Łatwy
0 km
(0%)
Średni
0 km
(0%)
Trudny

Informacje

Bad Goisern to urocza alpejska miejscowość, którą niegdyś nazywano "Najpiękniejszą wioską Monarchii". Trzeba przyznać, że do dzisiaj nie utraciła swojego czaru.

Stacja narciarska Predigstuhl – Bad Goisern am Hallstättersee (nad jeziorem Hallstätter) znajduje się w jednym z najbardziej malowniczych obszarów austriackiego regionu Dachstein - Salzkammergut.

Obszar Salzkammergut należy do większego regionu narciarskiego Dachstein West. Znajdujący się tutaj Bad Goisern to idealna baza wypadowa do okolicznych kompleksów narciarskich. W pobliżu znajduje się ponad 140 km tras zjazdowych oraz szereg rozmaitych atrakcji "poza-stokowych" takich jak wyprawy skitourowe czy wędrówki na rakietach śnieżnych.

Bad Goisern oferuje wyśmienite połączenie zabawy, sportu i wypoczynku z pięknymi krajobrazami i historią w tle.

Wyciągi narciarskie

Pojedynczy wyciąg orczykowy.

Trasy narciarskie

Kilometrowa trasa do nauki jazdy na nartach lub snowboardzie.

Położenie

Gmina Bad Goisern położona jest w Górnej Austrii, w jednym z piękniejszych obszarów geograficznych w tym kraju - w Salzkammergut.

Wyciąg narciarski Predigstuhl – Bad Goisern am Hallstättersee pożołożny jest na wysokości 1050 metrów n.p.m.

Infrastruktura

Wyciąg narciarski w Bad Goisern to świetne miejsce, żeby nauczyć się pierwszych skrętów równoległych. Gdy poczujemy się na siłach warto wybrać się w inne miejsca regionu narciarskiego Dachstein West, który oferuje różnorodne i świetnie przygotowane trasy narciarskie, wypożyczalnie i szkoły narciarsko-snowboardowe, zaplecze dla rodzin z dziećmi, nowoczesne wyciągi, a przede wszystkim jedne z najpiękniejszych krajobrazów w całych Alpach. Nieważnie na jakim poziomie jeździsz i w jakim wieku jesteś - tutaj zawsze znajdziesz coś dla siebie. Różnorodne warianty zjazdowe, tereny do freeride'u, infrastruktura dla miłośników freestyle'u, trasy dla amatorów narciarstwa biegowego lub ski-touringu i wiele innych atrakcji, dzięki którym nie będziesz się nudził podczas zimowych ferii z rodziną bądź znajomymi.

Dojazd

Od strony Wiednia jedziemy autostradą Westautobahn A1 w kierunku Salzburga. Wybieramy zjazd Regau, a następnie jedziemy przez Gmunden, Bad Ischl, aż do Bad Goisern.

Więcej informacji odnośnie dojazdu samochodem oraz wskazówek dotyczących innych środków transportu znajdziesz tutaj: http://www.bad-goisern.net/information-en-US/anreise-en-US/arriving-by-car/

Parking

Parking pod wyciągiem w Bad Goisern jest bezpłatny.

OPINIE I PYTANIA

 • Średnia ocena:
 • brak oceny
 • Twoja ocena ogólna ośrodka
Oceny szczegółowe:
Oceń te parametry, z którymi miałeś doświadczenie
Początkujący / Nauka:
 • Oceń
Średni:
 • Oceń
Zaawansowani / Ekspert:
 • Oceń
Jakość tras:
 • Oceń
Rodziny z dziećmi:
 • Oceń
Snowparki:
 • Oceń
Offpiste:
 • Oceń
Apres-Ski / Zaplecze:
 • Oceń
Wprowadź zwięzłe podsumowanie oddające sens Twojej opinii.
Napisz co sądzisz o tym ośrodku i jak go oceniasz.
Dodaj opinię

Wszystkie treści (0)