Skocz do zawartościkss_marcin_skispa

Rejestracja: 02 gru 2009
Poza forum Ostatnio: wczoraj, 19:24
-----

Moje posty

W temacie: Jazda na tyczkach - narty czy snowboard?

20 marzec 2019 - 19:41

. Korzystacie z fotokomórki?

 

Jak najbardziej, ale ją "dozujemy". W przypadku weekendowych szkoleń po prostu używamy jej 2. dnia.


W temacie: Jazda na tyczkach - narty czy snowboard?

20 marzec 2019 - 13:12

Cześć

Wybacz Marcinie ale chciałem wyrazić swój podziw i podziękowanie za skomponowanie takiej oferty!!!

Amatorskie narciarstwo sportowe przeżywa - miedzy innymi dzięki Wam - prawdziwy renesans. Sportowa decha natomiast jest w Polsce obecnie w ogóle niewidoczna co mnie osobiście - patrząc na alpejskie stoki - dziwi. Może to fajna droga aby trochę deskarzy rozruszać!

Brawo i szacun.

 

Bardzo dziękuję Mitku za te ciepłe słowa!

Nie ukrywam, że koncepcja snowboardu w formie bliźniaczej do tej, jaką praktykujemy narciarsko, pojawiła się spontanicznie. Po prostu nasz serwisowy skład wzbogacił się o snowboardzistów z najwyższej półki. Grzech byłoby tego nie wykorzystać, tym bardziej, że rzeczywiście w Polsce z takimi szkoleniami łyso.


W temacie: Jazda na tyczkach - narty czy snowboard?

20 marzec 2019 - 13:10

~~Marcin
 

Wklej zdjęcia trenerek to od razu zgłoszą się tłumy ;)
 

 

Tą płaską trasę wybraliście celowo, czy nie ma opcji na trening na głównym stoku (trasy 3 lub  6)

 

Zdjęcia kadry na podstronie szkolenia :) Przyciągają na nasze wyjazdy przede wszystkim merytoryczne walory trenerów/trenerek (i to właśnie ww. staramy się podkreślać), choć daję sobie sprawę, że dla niektórych dodatkowym wabikiem będzie znakomita forma oraz czar, jaki bije od naszej kadry :)

Co do trasy - nie określiłbym jej jako płaska. Duża jej część to ścianka. Początek - średnie nachylenie - końcówka - rzeczywiście płaska. Staramy się przede wszystkim stawiać na zamknięte dla turystów trasy (bezpieczeństwo, komfort treningu). Jeśli będzie pusto lub będą tego wymagały względy pogodowe, nie wykluczam przeniesienia się na jedną z głównych tras (już to w Kluszkach praktykowaliśmy).


W temacie: Szkolenie w Druskiennikach?

20 luty 2019 - 23:38

Cześć wszystkim, strasznie dawno tu nie byłem.

Przede wszystkim miło, że SF żyje i że nie zostało ukatrupione przez społecznościówki.

Kilka postów wcześniej padło pytanie "kto organizuje tyczki w Druskiennikach w maju".

W maju w Druskiennikach będziemy tradycyjnie robić co najmniej 1 szkolenie. Od razu dodam, że odradzamy halę osobom, które jeszcze slalomu nie jeździły, albo nie czują się na nim jeszcze pewnie. Taki trening - na "pucharowej" nawierzchni - będzie działał przeciwskutecznie.

Namawiamy takie osoby do zapisania się na jedno z naszych szkoleń w Polsce (Długa Polana, Kluszkowce, Lubomierz, czy nasze ostatnie odkrycie: Tumlin), gdzie odpalamy grupę "intro" - specjalnie dla osób, które jeszcze SL nie jeździły i potrzebują oswoić się ze "specjalem" metodą małych kroczków (miotełki, kolanówki, pojedyncze skręty na długich tyczkach z zatrzymaniem i korektą specjalnie do tego wyznaczonego trenera). Na hali takich możliwości nie mamy (1 linia, sztywne ograniczenia czasowe), w dodatku lodowa nawierzchnia jest tutaj jednak dużym dystraktorem, na który są gotowe osoby, posiadające już pewną slalomową automatykę.

22089436_1508952432487158_32385722305644


W temacie: Komórki Elan 2018/2019 - zamówienie zbiorowe, dobra cena

02 październik 2018 - 23:14

Nie wiem czy zwróciłeś uwagę ale w załączonym katalogu jest gigantka 182cm R25 z wiązaniami za 1477zł. To bardzo ciekawa propozycja.

 

Fajnie, że zwróciłeś na to uwagę. Rzeczywiście, o ile krótsze z tych juniorek tyle kosztują, najdłuższa jest już droższa. Każdą z tego typu wątpliwości będziemy wyjaśniać. Konfiguracji jest sporo, gdzieś jeszcze w tej naszej interpretacji oferty mogliśmy jakiś błąd zrobić, dlatego każde zapytanie będziemy weryfikować u źródła.