Skocz do zawartości

Nowy wyciąg w Wiśle - Malince!!


AdamSlask

Rekomendowane odpowiedzi

Przejeżdżając w okresie świąt Bożego Narodzenia przez Wisłę - Malinkę zauważyłem nowy wyciąg, Sprawa zaintrygowała mnie więc postanowiłem to sprawdzić Wyciąg nazywa się "Klepki" jest to talerzyk o długości 600 metrów, szeroka, dobrze utrzymana trasa, dobre oświetlenie, sprzęt do naśnieżania jednym słowem wyciąg spełniający wszystkie kryteria. Ceny: do godz. 10 - 2zł od 10 do 18 - 2,70zł od 18 - 2zł Na miejscu wypożyczalnia, prawdopodobnie bar czy karczma dopiero w budowie. Parking - 5 zł. Wyciąg znajduje się zaraz naprzeciwko "Cieńkowa". Wyciąg świetny na popołudniowe poruszanie się dla początkujących jak i lepiej jeżdżących lecz amatorzym mocnych wrażeń raczej nie będą tam mieli za dużo do roboty

Załączone miniatury

  • DSCI0180.JPG
  • DSCI0183.JPG
  • DSCI0211.JPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciąg jest wg mnie dla początkujących np.jazda z instruktorem lub szlifowanie pierwszych kroków dlatego cena też jest nie ciekawa.Z Cienkowa jeśli pójdą to tylko ci słabi i nowicjusze dlatego twierdzę że i tu i tam kolejki będą,osobiście bym tam nie poszedł i przypuszczam że ty Olga też byś ten wyciąg omineła szerokim łukiem mimo kolejki na Cienkowie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś na Soszowie. do 12.30 jeszcze ewentualnie jako-tako było ale potem juz wyszła trawa i wszystko płynęło.Reszta Wisły jak w maju-wszędzie trawa. Z tego co usłyszałem w kolejce to wiem że ludzie byli w innych miejscach i wrócili się wszyscy na Soszów. ale na jutro polecam już tylko łyżworolki !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...