Skocz do zawartości

Witaj na SkiForum.pl

Logowanie » 

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum. Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach.

Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji, co umożliwi Ci pisanie wiadomości, prywatną korespondencję z innymi użytkownikami forum, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych ułatwień w korzystaniu z forum.

Zdjęcie
- - - - -

Nowy wyciąg w Wiśle - Malince!!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 AdamSlask

AdamSlask

Użytkownik

• PipPip
  • 166 postów
  • Na forum od: 10.2007
25
  • Umiejętności: 7
  • Pawłowice Śląskie

Napisano 03 styczeń 2008 - 21:11

Przejeżdżając w okresie świąt Bożego Narodzenia przez Wisłę - Malinkę zauważyłem nowy wyciąg, Sprawa zaintrygowała mnie więc postanowiłem to sprawdzić

Wyciąg nazywa się "Klepki" jest to talerzyk o długości 600 metrów, szeroka, dobrze utrzymana trasa, dobre oświetlenie, sprzęt do naśnieżania jednym słowem wyciąg spełniający wszystkie kryteria.

Ceny:
do godz. 10 - 2zł
od 10 do 18 - 2,70zł
od 18 - 2zł

Na miejscu wypożyczalnia, prawdopodobnie bar czy karczma dopiero w budowie.
Parking - 5 zł. Wyciąg znajduje się zaraz naprzeciwko "Cieńkowa". Wyciąg świetny na popołudniowe poruszanie się dla początkujących jak i lepiej jeżdżących lecz amatorzym mocnych wrażeń raczej nie będą tam mieli za dużo do roboty

Załączone pliki

#2 ologaw

ologaw

Użytkownik

• Pip
  • 39 postów
  • Na forum od: 02.2007
4
  • Umiejętności: 1
  • okolica Rybnika

Napisano 05 styczeń 2008 - 00:18

Jak znajduje się naprzeciw "Cieńkowa" to pewnie będą tam dzikie tłumy, które będą uciekać z "Cieńkowa". Zawsze mogę się mylić ale tak mi się wydaje. A cena 2,70 zł za wyjazd to trochę drogo jak na 600 metrowy wyciąg (o ile tyle ma).
Pozdrawiam.
[COLOR="DarkGreen"]Kiedy się rodziłeś wszyscy się cieszyli, żyj tak... aby po twojej śmierci wszyscy płakali. [/COLOR]

#3 TAYSON

TAYSON

Użytkownik

• PipPipPip
  • 322 postów
  • Na forum od: 10.2006
87
  • Ustroń

Napisano 05 styczeń 2008 - 07:45

Wyciąg jest wg mnie dla początkujących np.jazda z instruktorem lub szlifowanie pierwszych kroków dlatego cena też jest nie ciekawa.Z Cienkowa jeśli pójdą to tylko ci słabi i nowicjusze dlatego twierdzę że i tu i tam kolejki będą,osobiście bym tam nie poszedł i przypuszczam że ty Olga też byś ten wyciąg omineła szerokim łukiem mimo kolejki na Cienkowie.

#4 AdamSlask

AdamSlask

Użytkownik

• PipPip
  • 166 postów
  • Na forum od: 10.2007
25
  • Umiejętności: 7
  • Pawłowice Śląskie

Napisano 05 styczeń 2008 - 10:19

Tłumów nie ma bo tak jak piszecie wyciąg jest raczej dla początkujących. Co do ceny nie dziwię się bo wszystko jest jeszcze w budowie. Jak dla mnie to do 600m tależyk nie bardzo pasuje....

#5 jaro76

jaro76

Użytkownik

• PipPip
  • 147 postów
  • Na forum od: 01.2008
15
  • Umiejętności: 8
  • Gliwice

Napisano 10 styczeń 2008 - 12:19

w ten słup z prądem można zdrowo przypier .... jak gogle zaparują.

#6 turim

turim

Użytkownik

• PipPipPip
  • 553 postów
  • Na forum od: 12.2005
42
  • Umiejętności: 2
  • Będzin

Napisano 11 styczeń 2008 - 01:49

w ten słup z prądem można zdrowo przypier .... jak gogle zaparują.

fakt powinni przed nim rozciągnąc siatkę łapiącą tych z zaparowanymi goglami.

#7 kostek87

kostek87

Nowy użytkownik

• 4 postów
0

Napisano 12 styczeń 2008 - 12:15

jade do wisły w poniedziałek na pare dni i widzac zdjęcia z cienkowa lekko sie przeraziłem. Miła kobieta u której mam pokój powiedziała ze zszedł
halny i zabrał śnieg... ale właśnie na górce klepki jest super. Wiec obawiam sie ze teraz Klepki dostana nagły natłok narciarzy z cienkowa.
A jak byłem w sylwestra to na Cienkowie było duzo ludzi ale na tych klepkach całkiem sprawnie szło tylko myślałem ze to jest orczyk z ciękowa tak wyglądało:)
wyprzedaze.com sklep skate snowbord kitesurfing windsurfing odzież zapraszam

#8 jaro76

jaro76

Użytkownik

• PipPip
  • 147 postów
15
  • Gliwice

Napisano 12 styczeń 2008 - 22:46

Byłem dziś na Soszowie. do 12.30 jeszcze ewentualnie jako-tako było ale potem juz wyszła trawa i wszystko płynęło.Reszta Wisły jak w maju-wszędzie trawa. Z tego co usłyszałem w kolejce to wiem że ludzie byli w innych miejscach i wrócili się wszyscy na Soszów. ale na jutro polecam już tylko łyżworolki !!!
www.cyfrodruk.pl
www.tvsilesia.pl

#9 kostek87

kostek87

Nowy użytkownik

• 4 postów
0

Napisano 13 styczeń 2008 - 11:08

no to bede miał piekny wyjazd... to co wszedzie pisze ze warunki DOBRE do 80cm sniegu w wiśle...
wyprzedaze.com sklep skate snowbord kitesurfing windsurfing odzież zapraszam

#10 jaro76

jaro76

Użytkownik

• PipPip
  • 147 postów
15
  • Gliwice

Napisano 13 styczeń 2008 - 21:33

80 ? bujda na resorach ...