Skocz do zawartości

Serwisy narciarskie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!:) Proszę o opinie na temat service'ów narciarskich. - fachowość wykonania usługi, - szybkość wykonania usługi, - miła obsługa, - adres servisu, - itd., itp., Mam nadzieję na wasze subiektywne opinie:D Pozdr. Voytheck Pierwsza opinia to moja. Uważajcie na service w budynku kolejki linowej na Czartorię w Ustroniu. Po moim pytaniu na temat konserwacji nart po sezonie do przechowania facet nie wiedział o co mi chodzi, miałem wrażenie że nie zna temetu więc moje dalsze pytania były zbyteczne. Pozdr. Voytheck Szkoda że nie piszecie. To już drugi mój post na ten temat. GORĄCO POLECEM - WiW Sport z Katowic, ul. Koścuszki 2. Gość zna się na rzeczy, umie doradzić i zrobić z nartami rzeczy o których nawet niejedni nie słuszeli. POLECAM:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 107
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dodane grafiki

Z czystym sumieniem mogę polecić znany warszawski serwis "Pod Skocznią". Prawie 20 lat praktyki, świetna obsługa (może nie specjalnie rozgadana ale to też czasem plus...), ale co najważniejsze wiedzą co robią i się do tego przykładają. Ceny przystępne. Polecam! :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
Co to za narty, czy mocno zniszczone? Może mógłbym w czymś pomóc. Jeżeli ktoś z okolic Bielska-B jest zainteresowany profesjonalnym(na codzień przygotowywuję sprzęt zawodniczy) przygotowaniem nart do sezonu,mam na myśli ręczne precyzejne ostrzenie(kąt na życzenie, możliwości od 86° do 89°) oraz smarowanie, zalewanie niewielkich ubytków w ślizgu, proszę pisać na mail. [email protected] bądź tel. 696-046-936 (możliwe problemy ze skontaktowaniem ze względu na czeste wyjazdy moje odpowiedzi na mail mogą być niekiedy nieco opóźnione)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pirat servisów Ci tu cała masa np. pod wyciągami w Korbielowie jest kilka, że nie wspomnę o Szczyrku ho ho. Jednak najlepszą opinią cieszy się servis "Mysłajko" na przeciwko wyjazdu kolejką na Skrzyczne ale dalej w dole parkingu. Robią różne rzeczy z nartami min. wszelkie naprawy ale czy są najlepsi w ostrzeniu krawędzi - tego niestety nie wiem. Sam kiedyś korzystałem z usług faceta na rynku w Ż-cu, który wyostrzył mi sprzęt ręcznie tak, że nie miałem pytań i długo trzymało. Obecnie jednak nie jestem w tym temacie na bieżąco a pewnie dużo się zmieniło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w warszawie licza sie tylko dwa serwisy... jeden to Mistrz Jan Piela na Szczesliwicach pod gorka, tylko przyjdz wczesniej bo sie u niego czeka nawet po 2tyg. i na ogrodowej jest najstarszy serwis u pana Andrzeja Krawczaka:) tylko te servisy sie licza

Dzieki Kozlow za namiary. Czy obaj mistrzowie ręcznie ostrzą i smarują? A na Ogrodowej w którym miejscu, może numer Pamiętasz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

recznie moga robic ale nie ma sensu, maja bardzo dobre maszyny Montany:) ktore sa zajebiscie precyzyjne i nie zjadaja duzo slizgow i krawedzi napewno bedziesz zadowolony, poza tym zalezy jak kto robi. a nr to ogrodowa 26a 22 620 19 67 smarowac nie wiem jak na szczesliwicach smaruje, na ogrodowej na 90% ręcznie... jak chcesz dobre smary top powiedz ze chcesz baze ze parafiny i na to smar high fluoro... i nalegaj zeby tak zrobil nawet jezeli mowi ze to jest ok ale tobie ine potrzebne czy cos na ogrodowej jest najstarszy serwis w warszawie, i te koles ktory robi teraz byl uczniem zalozyciela jest naprawde genialny...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że miedzy nartami ostrzonymi na chocby nie wiem jakiej maszynie, a pożądnie wykonaną ręcznie robotą jest PRZEPAŚĆ! Na maszynie powinniśmy robić jedynie spód, tzn. strukturę.( na dobrej już maszynie) po której na nowo "podcinamy" od spodu krawędź, po czym już ręcznie ostrzymy od boku. Ale ręczne ostrzenie jest bardzo pracochłonne, przez co rzadziej oferowane, wiec wielu ludzi musi się zadowolić maszynowym serwisem. Lepsze to niż tępe narty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jak zwykle jest po środku. Choć muszę przyznać, iż ostrzyłem z konieczności na maszynie i to carvingi i było o'k ale to było w Predazzo i maszyny wyglądały na nowe. Mimo wszystko jednak wciąż nie mam zaufania do maszyn zwłaszcza w naszych warunkach kiedy często bywa betonowy stok miejscami oblodzony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Słuchajcie wczoraj zauważyłem że na jednej z moich nart jest małe rozwarstwienie w okolicy stopki :eek: :( . nie jest to jakieś olbrzymie wgłębienie, czy kompletne odejscie od krawędzi jak to się czasami widuje ale raczej przypominające małą ryskę miedzy krawędzią a korpusem, mimo to martwi. Typ narty to carv. gigant. Czy te narty są skazane na dalsze rozwarstwianie (pierwszy raz się z takim czymś spotykam)??? Jak zaradzić dalszemu rozwarstwianiu, może zalać tę rysę klejem, jakim najlepiej, może ktoś miał podobną sytuację, może serwisy podejmują się takich zadań ( i jak to może wyglądać) ??? Jestem dobrej myśli ale ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...