Skocz do zawartości

Zdjęcie
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 slawosz

slawosz

Nowy użytkownik

• 1 postów
  • Na forum od: 12.2007
0

Napisano 14 grudzień 2007 - 11:51

Witam,
do świąt baaardzo chcę kupić narty do biegania w terenie (szerokie, krawędź), raczej w Warszawie. Czy możecie mi powiedzieć, czy na Stegnach jest duzy wybór używanego sprzętu do tej formy turystyki?

#2 st1545

st1545

Nowy użytkownik

• 19 postów
  • Na forum od: 12.2007
1
  • Umiejętności: 7
  • Warszawa - Wesoła

Napisano 16 grudzień 2007 - 15:12

Byłem na giełdzie dzisiaj. Biegówek dużo, ale szerokich, z krawędziami - brak.
Było kilka par skiturów na pocieszenie.
pozdrawiam, tomek
  • slawosz podziękował za tę wiadomość

#3 nera

nera

Stały bywalec forum

• PipPipPipPip
  • 1164 postów
  • Na forum od: 09.2006
75
  • Umiejętności: 1
  • warszawa

Napisano 18 grudzień 2007 - 08:08

wyjądkowo w tym tygodniu giełda była nawet duża chyba było to związane z nadchodzącymi świętami, nart było duzo jest człowiek który handluje biegówkami ale nowymi lecz nie zaszkodzi z nim porozmawiać może jest w stanie pomóc, pod siatką przy wejściu na tor łyżwiarski stoi człowiek z nartami takimi różnymi ma również biegówki jak i skitury śmiało próbuj a napewno cos znajdziesz. giełda otwarta jest w sobote i w niedziele nie przychodz wcześniej jak po 9 jeszcze nie wszystkie stoiska są czynne a otwarta jest chyba do 15 godziny. pozdrawiam i życzę udanych zakupów.
  • kasia podziękował za tę wiadomość

#4 farcaul

farcaul

Nowy użytkownik

• 8 postów
  • Na forum od: 01.2008
1

Napisano 04 styczeń 2008 - 17:55

Hej,

Zawsze na Stegnach stoi też jeden człowiek z typowymi szerokimi/okrawędziowanymi śladówkami - od wejścia to będzie w długiej alei w lewo, po lewej stronie (zawsze go widziałem w tym samym miejscu).
Ma rożne rodzaje śladówek, również buty BC - wszystko nowy sprzęt.

Pozdrowienia!

Ach, przepraszam - przegapiłem słowo "uzywane" :) ale moze się komuś przyda informacja.
  • kasia podziękował za tę wiadomość

#5 kasia

kasia

Użytkownik

• PipPip
  • 112 postów
  • Na forum od: 11.2006
13
  • Umiejętności: 1

Napisano 04 styczeń 2008 - 19:27

Hej,
Zawsze na Stegnach stoi też jeden człowiek z typowymi szerokimi/okrawędziowanymi śladówkami - od wejścia to będzie w długiej alei w lewo, po lewej stronie (zawsze go widziałem w tym samym miejscu).
Ma rożne rodzaje śladówek, również buty BC - wszystko nowy sprzęt.
Pozdrowienia!
Ach, przepraszam - przegapiłem słowo "uzywane" :) ale moze się komuś przyda informacja.

na pewno komuś się przyda i ta informacja.. dzieki :)
pozdrawiam
kaśka

#6 rado2005

rado2005

FreeRiders

• Pip
  • 71 postów
  • Na forum od: 12.2005
7
  • Umiejętności: 9

Napisano 05 styczeń 2008 - 22:54

pewnie katowice odpadają, ale tam na ceglanej jest duża giełda sprzętu narciarskiego i powinieneś coś znaleźć. Jeśli chodzi o nooffki to w centrum katowic jest sklep Summit a w nim mały sklep bodajże Traveller Shop i tam biegówek do wyboru..... ( plac wolności)