Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Krynica

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
128 odpowiedzi w tym temacie

#41 Omen07

Omen07

Użytkownik

• PipPip
  • 276 postów
  • Na forum od: 11.2006
39
  • Umiejętności: 8
  • RJS

Napisano 03 styczeń 2007 - 15:52

Wie ktos jakie sa dzis warunki na azotach??? bo wczoraj bylo fatalnie

Własnie wróciłem z Krynicy (Słotwiny-Azoty), warunki okreslił bym jako bardzo, bardzo trudne, połacie lodu, przetarcia, muldy...:eek: Ale na bezrybiu i rak...;)

Pozdrawiam - Adam.
"Nie ma dublera dla sapera...."

#42 Adamek

Adamek

Użytkownik

• PipPip
  • 226 postów
45
  • Umiejętności: 1
  • małopolska

Napisano 03 styczeń 2007 - 16:49

Czy któs slizgał się w Jaworzynie wczoraj lub dziś, jakie są warunki ?
Śniegu jest wystarczjąca ilość, są przetarcia ? wystaja trawa, kamienie ?
proszę o opinie

#43 Lutek

Lutek

Stały bywalec forum

• PipPipPipPipPip
  • 3156 postów
  • Na forum od: 05.2006
360
  • Umiejętności: 7
  • Poznań / Bydgoszcz

Napisano 03 styczeń 2007 - 17:06

Po co tyle wątków. Spokojnie. Wszystko jest na Forum. Wpisz w wyszukiwarce. Tak samo z rób z twoim drugim wątkiem o Wierchomli. Sprawdź w http://www.skiforum....read.php?t=2744 PzD

#44 nera

nera

Stały bywalec forum

• PipPipPipPip
  • 1164 postów
  • Na forum od: 09.2006
75
  • warszawa

Napisano 03 styczeń 2007 - 19:28

chcemy na ferie mazowieckie jechać ze znajomymi na jaworke krynke, może podżucili byście jakieś adresy kwater blisko gondolki, naprawde blisko bo jedziemy z dzieciakami. po opisach ludzi którzy tam już byli trudno tam nie zajżeć. piszcie na e-mail: piotrek.nera@wp.pl
pozdrawiam i dziękuje.

#45 kimfus

kimfus

Nowy użytkownik

• 1 postów
  • Na forum od: 01.2007
0

Napisano 05 styczeń 2007 - 18:19

Czy któs slizgał się w Jaworzynie wczoraj lub dziś, jakie są warunki ?
Śniegu jest wystarczjąca ilość, są przetarcia ? wystaja trawa, kamienie ?
proszę o opinie

Góra głównej trasy dobra :) na dole troche trawy.

#46 edzia15

edzia15

Użytkownik

• Pip
  • 86 postów
  • Na forum od: 12.2006
1

Napisano 05 styczeń 2007 - 20:30

Na nartach w Krynicy jestem co roku....i wiem, że warunki ZAZWYCZAJ są dobre. Z tym że, nie zawsze można trafić na dobrą pogodę i czas, gdy jest mało ludzi. Ale wydaje mi się, że tak jest ze wszystkimi stokami.....Jaworzyna Krynicka jest ok, ale trasa nr 1 (tj. ostatni zjazd) jest ostry i raczej wszyscy sobie poradzą lecz w różny sposób - z upadkiem lub bez. Natomiast na Słotwinach stoki są raczej dla wszystkich. Można znaleźć coś dla zaawansowanych i amatorów. Pozdrawiam....:)
Życie jest krótkie i trzeba z niego korzystać...;)

#47 bystry-ski

bystry-ski

Nowy użytkownik

• 7 postów
0
  • Umiejętności: 6
  • RKL Kolbuszowa

Napisano 06 styczeń 2007 - 19:49

ja też jezdzilem na Azotach fajny stok :) szybkość mozna na nim wsumie dużą rozwinac Krynica wkoncu co nie to nie dziwne:):P

#48 Pawel_PS

Pawel_PS

Hochkar Gruppen

• PipPip
  • 172 postów
54
  • Kielce

Napisano 06 styczeń 2007 - 23:47

Witam!
Byłem dziś z synem na Jaworzynie. Spędziliśmy tam ponad 6 godzin, od 9 rano do 15:30. Warunki przyzwoite na trasach II i III, natomiast trasa nr I w kolorze kawy z rodzynkami. Tylko zamiast rodzynek były kamyki..... Ale trudno się dziwić, jeśli od rana temperatury były dodatnie. Na dolnej stacji gondoli +4C, u góry też lekko na plusie.

Dla zainteresowanych umieściłem kilka zdjęć na stronie http://www.bonus.com...0107/index.html oraz mały filmik kręcony cyfrówką http://www.bonus.com...0107/JK_SKI.avi

Pozdrawiam
Paweł

#49 jark

jark

Instruktor SkiForum.pl

• 7891 postów
  • Na forum od: 04.2006
2778
  • Ojczyzna

Napisano 06 styczeń 2007 - 23:57

To poszaleliście
Ładne zdjęcia
:)
Ślizgi masz całe po tej „kawie z rodzynkami”:confused:

cisza potrafi krzyczeć .... posłuchaj

#50 Pawel_PS

Pawel_PS

Hochkar Gruppen

• PipPip
  • 172 postów
54
  • Kielce

Napisano 07 styczeń 2007 - 00:07

Ślizgi masz całe po tej „kawie z rodzynkami”:confused:

Trasę nr I zaliczyliśmy tylko 3 razy (jeden raz aby zobaczyć jak wygląda, drugi aby dostać się gondolką do trasy nr II i ostatni raz zjeżdżając na dół na koniec dnia). Całe szczęście było trochę miejsc "bez rodzynek" i ani mój syn ani ja nie porysowaliśmy nart. Ale wymagało to zatrzymywania się i szukania, którędy jechać :)

Pozdrawiam,
Paweł

#51 pyrateolog

pyrateolog

Użytkownik

• PipPip
  • 142 postów
12
  • Belfast

Napisano 07 styczeń 2007 - 11:28

Ja bylem miedzy swietami a sylwestrem i warunki byly super, tylko w zwiazku z tym ze ludzi duzo, wiec u dolu trasy nr I sie ostre muldy robily, ja bym to nazwal nawet gory(do 1 metra wysokosci nawet!!!)! No iluda duzo, okolo 9:00 czekasz na gondole 2 minuty. okolo 10:00 juz 10 minut, okolo 10:30 juz 15 minut, o 11:00 to juz ponad 20 minut, a pomiedzy 12:00 a 14:00 to juz nawet okolo 40 minut!!! Ale to wszystko chyba dlatego ze Jaworzyna to w tej chwili chyba najlepsze warunki w Polsce...

#52 olszanskik

olszanskik

Użytkownik

• PipPipPip
  • 413 postów
  • Na forum od: 02.2006
21
  • Umiejętności: 8
  • Gorlice

Napisano 07 styczeń 2007 - 19:26

A jest w ogole szansa zebyza tydzien tam były dosc przyzwoite warunki, zeby nie zniszczyc slizgów, krawedzi??:(
:cool: [COLOR=Blue]Narty: HEAD i.C160 INTELLIGENCE CHIP INSIDE
Buty: Rossignol Elite Exp3
[/COLOR]|| [COLOR=Red]MKN Gorlice[/COLOR]

#53 Lutek

Lutek

Stały bywalec forum

• PipPipPipPipPip
  • 3156 postów
  • Na forum od: 05.2006
360
  • Poznań / Bydgoszcz

Napisano 07 styczeń 2007 - 19:31

Dziś sobie zniszczysz, a w tygodniu wrócisz do domu bez ślizgów:p :) Warunki idą w dół...

#54 bsg83

bsg83

Nowy użytkownik

• 2 postów
0

Napisano 08 styczeń 2007 - 11:31

Jeżdżę do krynicy juz od siedmiu lat, w tym roku kumpel namówił mi na nocleg w muszynie w sanatorium SPA ( http://www.sanatoriumkorona.pl ) .
Jestem bardzo zadowolony, jeśli ktoś był w krynicy w zimie to wie jak jest zakorkowana, a z tego ośrodka omija się wszystkie korki i wjeżdża na jaworzynę w przeciągu 5 min. . Poza tym po nartach można skorzystać z sauny, masażu czy jacuzzi... :D W pokojach jest kablówka i stały dostęp do Netu:cool: i jest niedrogo......

#55 effa

effa

Nowy użytkownik

• 7 postów
1
  • Sandomierz

Napisano 13 styczeń 2007 - 12:38

Czy ktoś z Was mógłby udostępnić mi namiar do sprawdzonych kwater w Krynicy? Nigdy tam nie byłam, a jeśli warunki pogodowe na to pozwolą to chciałam się tam udać w te ferie. Zależy mi głównie na pokoju dwu-osobowym, z własną łazienką, dostępem do aneksu kuchennego (lub chociaż dostęp do czajnika), i najlepiej jakby była możliwość zatrzymania się ze zwierzakiem. I fajnie by było gdzieś blisko wyciągów narciarskich, choć to niekoniecznie.
:) :) :)

#56 krisaz

krisaz

Stały bywalec forum

• PipPipPip
  • 860 postów
241
  • Górny Śląsk (SBL)

Napisano 13 styczeń 2007 - 14:08

poszukaj tu http://www.krynica.pl/baza/
  • effa podziękował za tę wiadomość

#57 pyrateolog

pyrateolog

Użytkownik

• PipPip
  • 142 postów
12
  • Belfast

Napisano 14 styczeń 2007 - 14:59

Czy ktoś z Was mógłby udostępnić mi namiar do sprawdzonych kwater w Krynicy? Nigdy tam nie byłam, a jeśli warunki pogodowe na to pozwolą to chciałam się tam udać w te ferie. Zależy mi głównie na pokoju dwu-osobowym, z własną łazienką, dostępem do aneksu kuchennego (lub chociaż dostęp do czajnika), i najlepiej jakby była możliwość zatrzymania się ze zwierzakiem. I fajnie by było gdzieś blisko wyciągów narciarskich, choć to niekoniecznie.

Polecam Pensjonat Jolka na ulicy Polnej, nocowalem tam w tym roku na sylwestra, bardzo fajne warunki, pokoje ladnie urzadzone, kazdy z wlasna lazienka, dostep do kuchni(1 na okolo 3 pokoje), w kazdym telewizor z cyfra + i jak chcesz to za jednorazowa oplata(10 zl) masz dostep do bezprzewodowego neta! Polozenie tez niezle, bo jest niedaleko do Jaworzyny( w kazdym badz razie samochodem 5 minut)! Namiary na ten maly pensjonat znajdziesz na stronie: www.krynica.pl :)

Zapomnialem o cenie, w zaleznosci od okresu okolo 30-40 zl za osobe na noc + oplata klimatyczna cos chyba kolo 2,60 za osobe na dobe, ale to zalezy ile wczesniej rezerwujesz , na jak dlugo rezerwujesz i czy potrafisz cos utargowac!

P.S. Wszystkich chetnych zapraszam do obejrzenia mojej galerii z Jaworzyny, zdjecia z okresu sylwestra tego roku!
  • effa podziękował za tę wiadomość

#58 wezu

wezu

Użytkownik

• PipPip
  • 202 postów
6
  • Rdziostów/ K N.Sącz

Napisano 26 styczeń 2007 - 14:37

Dziasiaj na Słotwinach warunki bardzo trudne cały czas śnieżą armatkami uwaga na grudy lodu bo można (tak jak ja) porysować narty.
JEST ŚNIEG!!!!!
[COLOR="DarkGreen"]Twarze skiforum :) [/COLOR] http://www.skiforum....51117#post51117

#59 Elthorm

Elthorm

Użytkownik

• PipPip
  • 104 postów
9
  • Bydgoszcz

Napisano 29 styczeń 2007 - 14:34

Od jutra prawdopodobnie beda otwarte wszystkie stoki na Jaworzynie :) Dzisiaj niestety Kolejka byla zamknieta z powou zbyt duzego wiatru.

Kto byl ostatnio na jaworzynie? Jake sa tam warunki? Niedlugo moze tam beda na chwilke to bym sobie posmigal :)

#60 warszawianka

warszawianka

Nowy użytkownik

• 16 postów
0
  • Warszawa

Napisano 30 styczeń 2007 - 17:55

poszukuje dobrej szkoly narciarskiej w krynicy, wiem ze jest kilka dlatego zwracam sie z prosbą do osób, które korzystały o namiary i ich opnie, wrażenia, chodzi o lekcje dla osoby dorosłej poczatkujacej 1 sezon jazdy.
Z góry dziekuje!