Skocz do zawartości

MuLtImEdIa Fr/Fs/Hs


eric

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 179
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
Kilka fotek: 1. Trasy zjazdu (niektórych kamieni nie udało się ominąć :D), 2. Tu widok w dół (w dolinie mieścina), 3. 4. Fajnie sie jechało .... 5. Chwila przerwy, 6. 7. I jedziemy dalej, 8. Nie obyło się bez gleby, :D 9. Tak wyglądają moje nowe narty po 5 dniach jazdy ... ale nie żałuje.

Załączone miniatury

  • 1.JPG
  • 2.JPG
  • 3.JPG
  • 4.JPG
  • 5.JPG
  • 6.JPG
  • 7.JPG
  • 8.JPG
  • 9.JPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladnie podarles narty:D, na fotografiach widac, ze sniegu nie brakowalo, na Chopoku znalazlem puch tylko na dwa skręty, reszta byl lod albo twardy snieg..:mad: Narte B3 spisaly się bardzo dobrze, mialem jedną glebę:D, tez porysowalem, ale miej niz twoje.:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwrotnie ja juz nie jestem Volkl Man odkad wyniesli sie do ryzojadow(K2 zapewnialo po przejeciu firmy ze topowe narty nadal beda robione w europie ale nie wytrzymali nawet sezonu:mad:) Moje volkle to ostatnia seria Gotama robiona u helmutow. PS:Nastepne desi jakie mam na oku to Movement Goliath 191cm.

hm wlasnie na pewno katanas i the grizzlies are made in germany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
witam!!! chciałem przedstawiś stronke mojego przyjaciela Michała "Bolo" Trzebuni jenego z najlepszych freeriderów polskich... http://www.trzebunia.pl/dynamite/ Michał "Bolo" Trzebun Urodzony 9.10.1978 w Zakopanem. Pochodzi z rodziny o bogatych tradycjach sportowych, od pierwszych lat dzieciństwa związany z narciarstwem. Członek najstarszego klubu sportowego SNPTT 1907. W wieku 12 lat rozpoczyna świetną karierę jako łyżwiarz szybki. Wielokrotnie staje na podium Mistrzostw Polski jak i zawodach mistrzowskiej rangi na arenie międzynarodowej. Z Freeride’m związany od połowy lat 90tych, porzuca na przełomie wieków łyżwiarstwo szybkie i poświęca się całkowicie górom. Rozwija się dynamicznie na nartach, zarówno na trasie jak i poza nią. W okresie letnim poświęca swój czas wspinaczce. Jest autorem wielu nowych zjazdów zarówno w Tatrach jak i innych górach świata. We wspinaczce osiągnął stopień IX. Bierze udział w zawodach freeride. Zwycięża poza granicami kraju, jest pierwszym i jedynym Polakiem zaproszonym na eliminacje do kultowej imprezy Xtreme Verbier oraz Freeride World Tour. Współpracuje z firmami produkującymi sprzęt do Freeride’u, współtworzy filmy narciarskie, współorganizuje zawody, sędziuje. Jest pracownikiem Centrum Prognozowania Lawinowego w Instytucie Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Posiada uprawnienia Instruktor Narciarstwa Alpejskiego, Instruktor Narciarstwa Wysokogórskiego oraz Instruktor Wspinaczki Skałkowej. http://www.snowside.pl/freeride.html

Załączone miniatury

  • snowside.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już wyjaśniam :P kawałki z Freeride'u i kilka tricków freestyle wziąłem z jakiegoś filmu z youtube (nie pamiętam który to :P), natomiast reszta (ok 60-70%) wziąłem z kolekcji własnej ( właściwie to mojego młodszego brata, który sporo jeździ po różnego typu zjazdach, zawodach - jak wcześcniej Eric wspomniał Candide Innovation - braciszek był tam ) Eric'u (tak się to odmienia? ;p) sesja Freeride'owa to zdecydowanie NIE ja, ale może kiedyś :)

jeśli chodzi o sam film to mam wrazenie ,ze był krecony komórką

Zapewne jest to efekt kompresji stratnej do formatu mp4 Dzięki za uwagę. Zmienię program :) Pozdrawiam PS. niebawem dorzuce coś z mojego wyjazdu do Chile

Użytkownik SpeedBuster edytował ten post 30 lipiec 2008 - 18:51 kosmetyka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...