Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 4 głosy

Na nartach po pięćdziesiatce

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1042 odpowiedzi w tym temacie

#1041 moruniek

moruniek

Użytkownik

• PipPip
  • 287 postów
  • Na forum od: 03.2016
253
  • Umiejętności: 6
  • Rajszew

Napisano 12 październik 2017 - 06:26

Witam

Trzeba się dopytywać o zniżki. Przez zbyt małą dociekliwość poniosłem pewne "straty". Okazało się, że moich Konikach istnieje coś takiego jak karnet za 5 zł  na na cały dzień, gdy się skończy 75 lat. Absolutnie nigdzie takiej informacji nie ma. Tylko kasjerka to wiedziała. Jeszcze ciekawsze, że podobna ulga jest w Jurgowie. I z niej skorzystałem w marcu, czujnie się dopytując..  Tylko nie jeździłem przez cały dzień, bo po czterech godzinach żonie się skończyła jazda i ja też spasowałem. Bez przesady nie jest się małolatem, by kręcić cały dzień-raz za razem. W Chamonix teraz "Veteran"(+65 - to Senior(albo Dama), a Weteran to +75) zaczyna się od osiemdziesiątki. Widocznie po naszym wyjeździe stwierdzili w komputerach, że był tu jeden taki z Polski i jeździł w kółko   za połowę ceny.  Trzeba być ciekawskim.  I pytać, co tu dają dla Seniorów, czy Weteranów. Jak nie można połykać setek km w parę dni, to przynajmniej jest taka pociecha, że się nieco zaoszczędzi grosza.

Pozdrawiam

Witam,

sprawdź też inne ośrodki, które są na karnecie Tatry Ski, w zeszłym roku będąc na Kotelnicy jeździłem na kanapie z towarzystwem 75+ i wszyscy się śmiali, że w dniu dzisiejszym ośrodek zarabia jedynie na mnie bo oni mają karnet za 5 zł.

Pozdrawiam

K.M.  

#1042 Chrońmy Rysie

Chrońmy Rysie

Użytkownik

• Pip
  • 73 postów
  • Na forum od: 11.2010
7
  • Umiejętności: 5
  • Łódź

Napisano 14 październik 2017 - 21:12

Czy to ważne są lata??? zapał jest ważny i radocha. (buty: nordica 110, narty: Rossignol mutix, google: Dragon, kurtka Rossignol) i co to zmienia???

#1043 W.W.

W.W.

Użytkownik

• PipPipPip
  • 482 postów
  • Na forum od: 09.2011
206
  • Umiejętności: 1
  • Łódź

Napisano 15 październik 2017 - 15:10

Zmienia. Bo z czasem, mimo prób zatrzymania tego, organizm się starzeje i jego wydolność maleje. Poza tym, jak ktoś ma takie szczęście jak ja, że zona tez jeszcze jeździ, to szuka już innych tras niż jak miął 40 kilo mniej. :(

Właśnie takie rozmowy pomogą znaleźć zajefany ośrodek o szerokich i nietrudnych trasach, miłym, lecz nie drogim domku w górach itp. :D

Gdzie jak nie tutaj możemy znaleźć towarzystwo na wspólny wypad do nie pierwszoklaśniego ośrodka z 600 km tras. Nam już wystarczy taki ze 100 km - i tak tego nie przejeździmy.

Każdy wiek ma swoje prawa. :ph34r:

Pozdrawiam WW