Skocz do zawartości

Head Supershape


turim

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...
  • 4 miesiące temu...

Narta dla wymagających narciarzy o dużych umiejętnośiach . W zamian daje niesamowitą frajde. Nie polecam tej narty dla początkujących narciarzy.

Nie ma co straszyć , nartki są milutkie i nie wymagają specjalnego zaangażowania fizycznego - jedna uwaga : należy dodać 5 cm do wymiaru zalecanego, będzie stabilniej .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

solidny allrounder - konstrukcja jak w nartach komórkowych, ale znacznie łagodniejsze - co nie znaczy że całkiem łatwe raczej dla już jeżdżących - nie polecam na początek - mogą nie miło zaskoczyć w wersji speed (taki race carver) ciekawsze.... pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kim jesteś- Lobo Anonimie? Skąd masz takie informacje?

Moja żona i córka ( 18 lat ) jeżdżą na tych nartkach ( 155 cm ) , też jeżdziłem ale na 160 i 165 cm , są naprawdę bardzo przyjaznymi nartami . W porównwniu do moich obecnie używanych slalomek ( FIS norm ) są jak foksterier przy pitbulu . Jeśli masz okazję kupienia tych Headów w dobrej cenie to warto , byle nie za krótkie ! PS. Intruktorzyłem przez kilkanaście lat , w " biznesie " jestem od 40 lat , sportowo jeżdziłem tytlko na poziomie akademickim .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Head WC i. supershape jest to typowa slalomka o bardzo małym promieniu skrętu.. świetna do warjackiej agresywnej i szybkiej jazdy, a na rozjeżdzone polskie stoki najlepiej nadają się narty typu cross, czyli inaczej taliowane, szersze pod butem, np: Atomix SX, Metron, Blizzard CMX, itp

Użytkownik mario_fun edytował ten post 13 grudzień 2009 - 22:41

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 lata później...
Odswieżam temat:) Zaciekawił mnie ten model. A ,że nie miałam nigdy z Headami do czynienia to chętnie poczytam więcej opini. Jaki flex buta będzie do nich odpowiedni? Jak to jest w końcu z tym wzrostem co do nich? Mam 164- jaka długośc byłaby dla mnie odpowiednia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odswieżam temat:) Zaciekawił mnie ten model. A ,że nie miałam nigdy z Headami do czynienia to chętnie poczytam więcej opini. Jaki flex buta będzie do nich odpowiedni? Jak to jest w końcu z tym wzrostem co do nich? Mam 164- jaka długośc byłaby dla mnie odpowiednia?

O Head'ach masz całkiem sporo w moim temacie: http://www.skiforum....ekawe-refleksje... Sam się zastanawiam nad którymś modelem. Ogólnie narty Head mają dobrą opinię, ale polecam testować i wybrać najlepszy model pod siebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Ja zmieniłem na nowszy model. Ale nie czuję by nowe były lepsze. Po prostu są nowsze i porównywałem nowe i stare na stoku. Nawet mam pewne obawy bo nowe są robione w Czechach, a stare jednak w Austrii. Narty warte wypróbowania i wyrobienia własnej opinii. Tak jak pisali poprzednicy, narta nie jest specjalnie trudna. A przy większych prędkościach (o co jest dosyć łatwo) jest stabilna. Postrufka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ja swoje zajeździłem dosłownie aż zdarłem ślizg na długości buta. Narty bardzo fajne, krótki skręt, dynamiczne, ale również dadzą radę w trochę gorszych warunkach. Dociśnięte odpowiednio tną wszystko. Warto pokusić się o ciut wyższą płytę. Jakbyś dostał samą nartę to mogę odsprzedać tyrolia FF11 z płytą 13 mm. Jeśli masz 164cm polecałbym 155 ale zastanowiłbym się również nad 160cm. tak jak koledzy mówili najlepiej przetestować. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z większosci opini wynika,że to dobra narta:) Więc może się skusze... w tym sezonie nie jeżdze więc nie będe miała możliwosci przetestować a myślałam nad zakupem pod koniec sezonu. wiadomo-promocje:) Mogłaby to byc fajna odmiana od atomica. Cena nowych też nie jest przerażająca. Flex 90 wystarczy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...