Skocz do zawartości

Włochy - Val di Fiemme


SkiForum

Rekomendowane odpowiedzi

Włochy - Val di Fiemme Krótki opis ośrodka krótki opis ośrodka krótki opis ośrodka. Strona ośrodka: http://adresstrony.pl Położenie Dojazd Parkingi (Ilość miejsc, cena, odległość od stoku) Miejscowości (krótka charakterystyka miejscowości w jakiej znajduje się ośrodek, lub miejscowości sąsiednich) Noclegi Trasy (liczba tras, długość tras, poziom trudności, mapki) Ceny (cennik karnetów itp) Kamera online (link do strony z kamerą online na stok) Aktualne warunki (link do strony z aktualnymi warunkami) Serwis narciarski (czy jest/są serwisy narciarskie, + można coś więcej ceny, godziny itp) Instruktorzy / Opieka nad dziećmi Wyżywienie (gdzie można zjeść, jakie jedzenie, jakie ceny) Galeria zdjęć (link do galerii zdjęć z tego ośrodka)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Val di Fiemme.."dolina płomieni".. Piękny region.. Sporo urokliwych miejsc i wspaniałych tras na pięciu ośrodkach. Wraz z doliną Val di Fassa tworzą bardzo atrakcyjny region dla narciarzy i nie tylko.. Dla tych co na deseczkach też jest gdzie pojeździć. Gorąco polecam.. jeżdzę tam już 10 lat i porównując do innych miejsc, w których byłem, wracam tam zawsze jak bumerang. Bedziemy tam od 16tego stycznia, i jeżeli bedzie potrzebna pomoc instruktorów to zapraszamy. Pozdrawiam

Użytkownik Pikacz edytował ten post 31 październik 2008 - 12:01 błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
Witam wszystkich.. No i znowu będziemy w tym sezonie w Fiemme i Fassa.. Już "przebieramy" nóżkami.. Skończył się sezon żeglarski.. Czas na nartki.. Zaczynamy powoli obserwować zmiany jakie zachodzą w dolinach.. Jeżeli ktoś już coś wypatrzył to z chęcią skorzystamy.. Jak co roku będziemy cały sezon, jeżeli ktoś będzie potrzebował polskich instruktorów w tym rejonie to jesteśmy jak zwykle do dyspozycji.. Możemy też pomóc w zorganizowaniu wyjazdu od A-Z Pozdrawiamy Paweł i Ula
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Cześć Piotrze! Fajnie że się odezwałeś.. Miałem kontakt do Ciebie na włoskim numerze ale telefon uległ uszkodzeniu i potraciłem kontakty, których nie zdążyłem skopiować na kartę.. Ale do rzeczy. Nasze apartamenty w zasadzie już sprzedaliśmy ale jesze mamy pewną rezerwę. Coś na pewno znajdziemy dla Was.. Ale dla takiej grupy to znajdziemy hotel.. Jeżeli chodzi o lekcje to podaj proszę ilość osób i przedział wiekowy, mamy sporo osób... Podam Ci mój tel. i wszystkie szczegóły na priv. Pozdrawiam Paweł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
[quote name='artur69']Pytanko Czy warto jechac do Val di Fiemme na początku marca, czy po 12-tej wszystko juz pływa. Czesc Bylem tam 2 razy na poczatku marca i nigdy nie bylo malo sniegu, a w zeszlym roku bylo go az za duzo - ciagle go przybywalo. Nie ma sie co obawiac o snieg. Pozdrawiam Lukasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku przewidują sezon do 10 kwietnia lub nawet dłużej. Teraz śniegu jest dużo (stan na dziś), zobaczymy jak będzie dalej :) Pogoda ma się popsuć niedługo i ma padać śnieg. Myślę, że spokojnie do połowy kwietnia da się pojeździć. A jak ktoś się wybiera teraz, to 3 obowiązkowe pozycje na Apres-Ski: - Ice-Karty, czyli gokarty na lodzie w Predazzo, przy wylocie na Bellamonte, - Nocna jazda w Obereggen (wt, czw, pt) w godz. 19-22, - Oświetlony tor saneczkowy - naturalny, zjazdy na drewnianych sankach, zabawa na całego ;) Saluti Roberto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...