Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Francja - Paradiski (La Plagne + Les Arcs)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
65 odpowiedzi w tym temacie

#61 anians

anians

Nowy użytkownik

• 16 postów
  • Na forum od: 10.2017
1

Napisano 19 wrzesień 2018 - 13:03

Nie.

Mieszkałem w Wengen , Baccarze i Jokerze.

Ale podejrzewam, że wszystkie (może poza Wengen) mają podobny standard - czyli zwykle ciasno i blisko stoków. Zależy co jest priorytetem.

Kiedy jedziecie - może będę tam w drugiej połowie stycznia - coś o stacji wiem.......

mamy ferie od 12 stycznia i tu musimy sie wkleic z uwagi na syna. Zalezy nam na dogodnym dojazdem samochodem, parkingu, położeniu na stoku aby nie ruszać samochodu przez tydzień i zróżnicowanych trasach, bo ja jeste troche osioł na nartach :)  A może polecisz jakiś wyjazd zorganizowany z dojazdem?

#62 Szabir

Szabir

Stały bywalec forum

• PipPipPipPipPip
  • 3684 postów
  • Na forum od: 09.2006
6869
  • Umiejętności: 7
  • Katowice

Napisano 19 wrzesień 2018 - 16:15

mamy ferie od 12 stycznia i tu musimy sie wkleic z uwagi na syna. Zalezy nam na dogodnym dojazdem samochodem, parkingu, położeniu na stoku aby nie ruszać samochodu przez tydzień i zróżnicowanych trasach, bo ja jeste troche osioł na nartach :)  A może polecisz jakiś wyjazd zorganizowany z dojazdem?

proszę bardzo, jak ulał :)

http://www.skiforum....-2019/?p=592233

Całe życie z wariatami    facebook     szabirski@gmail.com

#63 sirom

sirom

Użytkownik

• Pip
  • 71 postów
  • Na forum od: 04.2018
76

Napisano 19 wrzesień 2018 - 18:01

Ja też jadę w drugi tydzień ferii małopolskich....

Co do wyjazdu - zależy skąd.

Napisz na PRV bo nie chcę nikomu robić reklamy na forum - jest kilka sprawdzonych biur z którymi warto pojechać.

#64 anians

anians

Nowy użytkownik

• 16 postów
  • Na forum od: 10.2017
1

Napisano 20 wrzesień 2018 - 09:41

proszę bardzo, jak ulał :)

http://www.skiforum....-2019/?p=592233

dzieki, ale taka duzo zbiorowość to chyba nie dla nas :)

#65 osu

osu

Nowy użytkownik

• 12 postów
  • Na forum od: 02.2010
1

Napisano 17 marzec 2019 - 21:37

Cześć, mam pytanie odnośnie noclegów w La Plagne . Czy ktoś poleci mi namiary na jakiś apartament dla 4/6 osób, gdzie zamawiać-prywatnie z dojazdem własnym. Pozdrawiam

#66 sirom

sirom

Użytkownik

• Pip
  • 71 postów
  • Na forum od: 04.2018
76

Napisano 17 marzec 2019 - 22:02

podej

Cześć, mam pytanie odnośnie noclegów w La Plagne . Czy ktoś poleci mi namiary na jakiś apartament dla 4/6 osób, gdzie zamawiać-prywatnie z dojazdem własnym. Pozdrawiam

podejrzewam, że najlepiej będzie jednak wynajem poprzez biuro.

Ceny skipasów kupowanych w kasie indywidualnie powalają cenowo. W biurach macie możliwość zakupu wyjazdu w opcji dojazd własny. Cena powinna być lepsza, niż suma wynajmu lokalu plus karnet.

(przed chwila sprawdziłem cenę skipasów - Paradiki to 305 Euro, samo La Plagne 269 Euro - ceny dla dorosłych, dzieci odpowiednio 244 oraz 215.

ceny noclegów w marcu w jednym z biur - 23.03-30.03 cena za nocleg w ap. 6 osobowym to 1489 a w 4 osobowym 1569).

Przelicz sobie ile maksymalnie możesz zapłacić za lokal//osobę sam skipass na La Plagne to kwota (dla dorosłego) 1129 zł. Czyi musisz mieć łóżko za maksymalnie 360zł /osobę (w 6) lub 440 zł (w 4) - by wyjść na zero. A przez biuro masz wszystko do końca załatwione - tyko jechać i cieszyć sie nartami

Nie wiem, czy da się coś takiego wyszukać....

Biura mają bardzo duże rabaty na skipass, więc sprawdź sobie takie oferty

Uwaga - nie jestem przedstawicielem żadnego biura - za to dość często bywam we Francji na nartach.

Pozdrawiam, z Francji, w Paradiski byłem miesiąc temu - bajkowo