Skocz do zawartości

Czechy - Spindleruv Mlyn/Svaty Petr


SkiForum

Rekomendowane odpowiedzi

Ejjjj no to w sobote pogoda byla...:eek: dzisiaj już nie tak fajnie, mgła w szczytowych partiach i przenikliwy wiatr... ale wczoraj i tak nie mogłem pojechac..:( Ale ogolnie mi się podobało, fakt że Hromovka koło 12 już była zmuldzona, ale zależy co kto lubi:D nie przeszkadzało mi to na pewno;) Lepiej było na tej zamkniętej, na dole troche nierozjeżdzona, ale cała góra dość równa i prawie pusto:D Na Fis-ie tez troche muld na ścianie, ale ogólnie tam mi się dzisiaj najlepiej jeździło:)))

Użytkownik zaszybki edytował ten post 14 grudzień 2008 - 21:49

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wybieram sie w sobote teraz, ale nie wiem czy do Janskich czy do Spindla, czytam na stronce ze FIS zamkniety i NIedzwiedz chyba też, i nie wiem teraz czy tylko w tygodniu:confused: mam nadzieje ze na weekend otworzą:rolleyes: Planuje zacząć o 8-8.30 na Hromovce, co by jeszcze pusto było:D ale zastanawiam sie też nad Janskimi, tylko ta kolejka do gondoli mnie przeraza... ktoś pisał w wątku o Janskich, że ostatnio kolejka była do dmuchanego balonu Suzuki:eek: Dajcie znać co sądzicie o tym pomyśle;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ten weekend zaczynają się ferie świąteczne więc ludzi wszędzie będzie dużo, a do tego warunki też nie zachwycają dlatego ja nie wiem czy pojadę, takie moje sugestie że na ten weekend raczej się nie nastawiaj że będzie mało ludzi i dobre warunki no chyba że Tobie to nie przeszkadza ;) aaa i bym zapomniał przecież teraz całodzienny na Szpindlu kosztuje 700Kc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie lekkie ochlodzenie tazke moze zentmie choc lekko to mokra mase jaka sie zrobila :) Na weekend "na pewno" otworza trasy, licze na Niedzwiedzia no bo Sv Peter chudziutko.... ze sniegiem (albo Pec :rolleyes:). Mysle o sobocie (a nastepnie od wtorku). Tylko te ferie lekko konsternacja (nie myslic z kur....wem :D). Czyje ferie - sami Czesi czy ktos jeszcze ? Najgorszy jest bigos jak maja w jednym terminie z Holendrami :eek:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ten weekend zaczynają się ferie świąteczne więc ludzi wszędzie będzie dużo, a do tego warunki też nie zachwycają dlatego ja nie wiem czy pojadę, takie moje sugestie że na ten weekend raczej się nie nastawiaj że będzie mało ludzi i dobre warunki no chyba że Tobie to nie przeszkadza ;) aaa i bym zapomniał przecież teraz całodzienny na Szpindlu kosztuje 700Kc...

I tak pojade, ale teraz bede wiedział czego sie spodziewać;) trzeba więc być na 8 i śmigać do 12, a później do domu, i karnet tylko 420 zamiast 700:D w tamtym roku jak byłem na pucharze świata w Spindlu, to od 8.30 do 12 miałem dość, malutko ludzi a trasy stół:rolleyes:mam nadzieje, że w sobote sie najeżdzę przed nalotem stonki :D

Użytkownik zaszybki edytował ten post 18 grudzień 2008 - 21:27

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak pojade, ale teraz bede wiedział czego sie spodziewać;) trzeba więc być na 8 i śmigać do 12, a później do domu, i karnet tylko 420 zamiast 700:D w tamtym roku jak byłem na pucharze świata w Spindlu, to od 8.30 do 12 miałem dość, malutko ludzi a trasy stół:rolleyes:mam nadzieje, że w sobote sie najeżdzę przed nalotem stonki :D

jak będzie Medvedin otwarty i wszystkie trasy na Sv. Petrze to może nie być tragedii, w ostatnią niedziele bym Medvedin zamknięty i co się działo to w tym temacie już pisane zdaje się było...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Okraj jest to przełęcz. Ściągnij sobie Google Earth i przez ten program wyznaczaj trasy (wielokrotnie korzystałem i polecam!). Radzę Ci kierowac sie na Lubawke potem zaraz za granica odbić na Zacler i jechać aż dojedziesz do takiej duuuużej ulicy (karkonoska), na niej odbić w lewo, nastepnie dojezdzasz do Mladych Bukow, w nich skrecasz w prawo i drogowskazami na Szpindler... Przez Trutnov nie jedz, bo jest dalej. Wygląda to mniej wiecej tak: 1) Dołączona grafika 2) Dołączona grafika 3) Dołączona grafika Dystans: 168km. Pozdro ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dojeżdżasz do głównej drogi Trutnov-Pec i skręcasz w PRAWO->po ok 2km skręcasz w LEWO (jest drogowskaz na Spindlerovy)->

Glowy nie dam ,ale na 99% nie ma kierunku Spindlerov Mlyn tylko jest Vrchlabi. Spindlerow pojawia sie dopiero w Vrchlabi na drugim zjezdzie z pierwszego ronda.i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za pomoc. Wiem juz wszystko co powinienem. Chyba jednak dam sobie spokoj, to troche za daleko jak na jednodniowy wyjazd. 3h w jedna strone pewnie bylo by jazdy z Wroclawia. Na takie wyjazdy to najlepiej jechac przynajmniej na weekend. Chyba poprzestanę na szklarskiej porębie, jakby nie patrzec 30km mniej. Chociaż ośrodek nieporównywalny do Spindlerovego mlyna, ale moze innym razem :) Pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje

Zdecydowanie wolałbym pojechac te 30km wiecej niz meczyc sprzęt i nerwy w Szklarskiej. Co prawda dojezdzam z Bolesławca i mam duzo blizej od Ciebie, ale wole cisnąć z rana 50 min dłuzej do Szpindla, omijając nawet takie miejscowosci jak Harrachov, Rokytnice, Paseky o Szklarskiej nawet nie wspominam, bo szkoda czasu. Różnica w km jest zbyt mala a w jakosci jezdzenia zbyt duza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam moze nie wszyscy wiedza, dlatego pisze o ciekawej rzeczy :) wchodzac na strone http://www.skiareal.cz/ i w opcje Sledovani Skipasu lub bezposrednio tutaj http://kv.skipass.cx...m/cz/search.php i wpisujac nasz nr karnetu ( opisany w karnecie jako Cislo karty) w oknie Hledat podle serioveho cisla mamy dostep do statystyk z naszej jazdy, takich jak calkowite przewyzszenie w metrach, Doba jizdy- to chyba czas ile jezdzilismy na wyciagu, ilosci wjazdow wyciagami, ale i wykresy, tabela z danymi, na ktorym wyciagu wjezdzalismy, o ktorej godzinie itd. Moze kogos to zainteresuje :) P.S. Musze dodac, ze to napewno dziala na drugi dzien. Po powrocie z nart nie znalazlo, ale na drugi dzien, znalazlo i mozna sie cieszyc statystykami.

Użytkownik Askakaska edytował ten post 10 styczeń 2009 - 19:50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...