Skocz do zawartości

Czechy - Rokytnice nad Jizerou/Horní Domky


SkiForum

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Robur82 napisał:

Zrozumiałem z tego, że transportem własnym do 24h nic nie muszę mieć... 

A jak jest w praktyce? Sprzedadzą mi skipass?

Nie wiem, jak w praktyce, ale wg Onetu od dzisiaj nie wymagają certyfikatów przy wykupywaniu "uciech" wewnatrz kraju.

https://www.google.com/amp/s/wiadomosci.onet.pl/swiat/koronawirus-czechy-koniec-nakazu-legitymowania-sie-certyfikatem-covidowym/hq0y6er.amp

Sam się zastanawiam nad Czechami.. z Opola mam niedaleko do całkiem fajnych ośrodków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Opola  to Ty powinieneś na nocne  do Koprivnej lub Małej Moravki  raz w tygodniu jeżdzić. Zero maseczek i kontroli  w tym sezonie,  skipass ok  400/450 za 3h nocnego. Jeseniki naprawdę sa dobra alternatywą.  Ramzova  jest ok  ale  wolna kolejka na  sam szczyt.  Kouty  sa  drogie (ok 800koron) ale tam  ponad  2kilometrowe zjazdy.  Na Cervonohorskim zakładają szybsze krzesło ale marnie im  to idzie.

Na Pradziadzie   jest naturalny snieg ale  ciężko tam dojechać (  autobusem wahadłowym z Hvezdy)

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Tata Asi napisał:

Od kiedy jestem w Opolu zaliczyłem Czarną Górę, Pilsko.

Z wyjazdem do Czech czekałem, aż zniosą ograniczenia. Jeśli ktoś chciałby się przyłączyć (pewnie) w środy, to zapraszam. 

Też jestem z Opola, w razie czego się odezwę 😉 Nigdy jednak nie wiem jak mi się tydzień ułoży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Tata Asi napisał:

Od kiedy jestem w Opolu zaliczyłem Czarną Górę, Pilsko.

Z wyjazdem do Czech czekałem, aż zniosą ograniczenia. Jeśli ktoś chciałby się przyłączyć (pewnie) w środy, to zapraszam. 

Spróbuj uderzyć do Dzikowca, Rymarza. Tez z Opola niedaleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym podziękować za namiary... bo tak dobrze przygotowanego stoku dawno nie doświadczyłem. 

W Koprivnej mają dwie całkiem szerokie i długie trasy (1350m niebieską i 950m czerwoną w górnej części). Baaaardzo szybka kanapę (w ciągu godziny zaliczałem 9-10 zjazdów). 

W sam raz do nauki i ćwiczenia. Do Czarnej Góry z "cukrem" już raczej nie wrócę.

Nastepne będą Filipowice... 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...