Skocz do zawartości

Słowacja - Jezersko-Bachledova dolina


SkiForum

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Teoretycznie mozesz wjechac i jezdzić po str Jezerców, ale tam są dwa albo trzy wyciągi, trasy zawsze w cieniu i po jakimś czasie też się znudzą. Każda jakieś 900m. Cały ośrodek da sie zjechać w gidzinę z hakiem,więc odpuszcznie zjazdu na str Bachledowej to hakieś 40% wszystkich tras:) . Tam jest bardzo łatwa niebieska ale za to widokowo super i ma jakieś 2 km.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Jednak biznes narciarski na Słowacji to stan umysłu... Od 4 dni w Zdziarze pada śnieg, warunki są idealne, jeździłem tu wczoraj, stwierdziłem, że dzisiaj będzie lepiej. Kupiłem karnet, wjeżdżam na górę Jeziersko zamknięte, krzesło i orczyk, żeby nie było. Info oficjalne wiatr. Może to i prawda, tylko orczyk też im wiatr unieruchomił. Oczywiście kupując karnet w kasie żadnej informacji, że 2/3 ośrodka zamknięte.Dołączona grafika Dołączona grafika Od strony Doliny Bachledowej jest niestety zdecydowanie zbyt płasko, żeby pojeździć w miękkim. Pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę jednak pokombinowałem, jest fajna droga przez las, po lewej stronie gondolki, patrząc w dół, zaczyna się zaraz za barem na górze lub można do niej dojechać od starej wieży, tej mniejszej, skręcając w prawo. Nadal trochę płasko, ale jest kilka przecinek leśnych gdzie jedzie się fajnie. Wyjazd na parking i nim do gondolki. Druga opcja bardziej oczywista, bezpośrednio pod gondolą. Śniegowo to jest teraz bajka, póki co jest puch i sypie cały czas :) Kilka fotek poniżej. Testowałem Rossi S7, bardzo fajne narty, chociaż dzisiaj to równie dobrze mogłyby być Super 7 albo Lumberjacki :) Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika Pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Bachledowej znów dostawa śniegu ibtym razem wszystko czynne. W chwili obecnej leży jakieś 70-80 cm i cały czas przybywa. Poszukałem trochę puchu, jak się od małej wieży pojedzie wgłąb lasu, to dojeżdżamy do dwóch przyjemnie nchylonych stoków, oznaczonych na mapce jako freeride zone ;) Całkiem fajnie tam się jeździło, zwłaszcza, że konkurencja była mała. Na ostatnim zjeździe zaliczyłem niezły lot, uderzając na sporej prędkości w niewidoczny nad śniegiem poeń drzewa. Jedna z nart zniknęła pod śniegiem, za 30 min zamykali więc mało ciekawie. Po 20 jakimś fartem znalazłem, ale traciłem już nadzieję szczerze mówiąc. Btw, podjechał na snb jakiś Słowak i pomagał w przekopywaniu śniegu. Miły gest w dzisiejszych czasach :) https://www.relive.c...ew/e1249666738'> https://www.relive.cc/view/e1249666738 Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...