Skocz do zawartości

Jasna Chopok


SkiForum

Rekomendowane odpowiedzi

w plus7dni był w numerze z końca października :P na fejsbuku na stronie jasnej pisali, że w Polsce tez mozemy się spodziewać jakichś kuponów. 2 lata temu były takie jak obecnie są w magazynie snow. a wracając do mojego pytania- byli tam na parkingu jacyś handlarze tych kuponów? przy okazji: "Inwersja się skończyła, temperatury na Chopoku są ciągle poniżej zera, więc możemy kontynuować naśnieżanie. Gotowe i otwarte są już trasy: MAXIland, Biela Pú» 13, traverz Biela Pú»-Grand, Pretekárska 1a, 1, Májová 2 Udało nam się naśnieżyć kolejne trasy w dolnym odcinku ośrodka: FIS 11a, Jelení Grúò 12, Turistická 5, Majstrovská 7 W ośrodku Chopok południe (Chopok juh) naśnieżamy trasę Kosodrevina-Srdieèko 1" W newsweeku od 5.12 są kupony na polskę!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

info sprawdzone, mam 3 :) To są wkładki do gazety i dlatego leiej się upewnić, że nie wypadły, a może inne też wpadły :D akurat w tesco walały się pod szafką. W jednej gazecie jest kupon na 1 dzień na Chopok i 1 dzień na Tatrzańską Łomnicę, dodatkowo do każdego dnia można wieczorem iść do tatralandii za 5 euro z kuponem i chyba tez skipassem. Dołączona grafika przy okazji: oddam za przysłowiową flaszkę 3 kupony na Tatrzańską Łomnicę :) Odbiorca musi się pofatygować do Tychów :P

Użytkownik Janica edytował ten post 07 grudzień 2011 - 22:53

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i to. Alechyba musisz okazac kupon i karnet albo sam karnet przy wejsciu do tatralandii. Tak np. jest w słowackiej wersji tej promocji. A teraz, kto jedzie w ten weekend i oferuje transport albo szuka transportu na trasie Katowice-Tychy_Bielsko-Biała-Żywiec-Korbielów-Chopok? W niedziele ma być super pogoda, najlepiej by mi pasowało niedziela i poniedziałek :D pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i to. Alechyba musisz okazac kupon i karnet albo sam karnet przy wejsciu do tatralandii. Tak np. jest w słowackiej wersji tej promocji. A teraz, kto jedzie w ten weekend i oferuje transport albo szuka transportu na trasie Katowice-Tychy_Bielsko-Biała-Żywiec-Korbielów-Chopok? W niedziele ma być super pogoda, najlepiej by mi pasowało niedziela i poniedziałek :D pozdrawiam

Ja w sobotę będę siedział w domu, więc pewnie się mega wynudzę do południa i będę rozważał niedzielny wypad. Zostaw jakiś namiar na siebie to się ewentualnie odezwę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i to. Alechyba musisz okazac kupon i karnet albo sam karnet przy wejsciu do tatralandii. Tak np. jest w słowackiej wersji tej promocji.

Na stronce pisze, że kupon musi zostać zarejestrowany w jednym z ośrodków narciarskich. Niewiadomo tylko czy chodzi o rejestracje samego kuponu, czy też "nabicie" go w kasie ośrodka. Mnie jeszcze zastanawia inna rzecz, czy przed świętami warto wybierać się na Chopok i Łomnicy w weekendy. Przy tej liczbie otwartych tras i ilości kuponów jakie wypuścili na rynek może to być nie jazda, tylko ciągłe stanie w kolejkach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak: było się dziś i jednym słowem to określę: patologia. Powód ten co zawsze - wiatr, chodziła tylko Biela Put i kanapa na Zahradkach. Kolejki nawet wielkiej nie było - może max 10-15 minut do kanapy, mimo, że chodziła na mniej niż połowę nominalnej przepustowości, ale na stoku była walka, a nie jazda. Wąsko, tłum ludzi no i przez to również szybko wytarte miejscami do gleby, tak, że sugerowałbym na wyjazd brać "żużlówki". Ale: gdyby była otwarta Lukova, to byłoby całkiem fajnie. Również nie przejmowałbym się zupełnie potencjalnymi tłumami z powodu kuponów. Dziś większość osób w kolejce do kas (a raczej kasy :mad: ) dysponowała kuponami, ale nie było żadnego oblężenia. Śniegu naturalnego niewiele.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut w kolejce to dla mnie już też patologia:) Po wcześniejszych zdjęciach na słowackich forach spodziewałem się że na trasach będzie wąsko. Wygląda na to, że sezon otwarli trochę na siłę i jak nie dosypie to w weekendy nie ma się co tam pokazywać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wcześniejszych zdjęciach na słowackich forach spodziewałem się że na trasach będzie wąsko. Wygląda na to, że sezon otwarli trochę na siłę i jak nie dosypie to w weekendy nie ma się co tam pokazywać...

Przede wszystkim "1" do Zahradek jest wąska sama w sobie, szczególnie w okolicy górnej stacji orczyka na przewężeniu był dramat. Odcinek z Lukovej do Jasnej wyglądał za to bardzo przyzwoicie. Jak dla mnie na Chopoku infrastruktura na coraz lepszym poziomie, ale organizacyjnie nadal jest mizeria. Jeśli ktoś pierwszy raz przyjechał w sobotę zachęcony "kuponami", to widząc to, co było nie będzie już chętny wydać pełnej kwoty za skipass. Bo na dzień dobry totalna olewka klienta przy kasach. Pół godziny stania w kolejce, by się dowiedzieć, że w tej kasie nie wymieniają kuponów i trzeba iść do tej drugiej kasy... :/ Kierownictwu nadal brak pomysłów na działanie ośrodka, gdy wieje. Skoro obecnie flagowym krzesłem jest to "pomarańczowe", to może należało jednak najpierw naśnieżyć obie trasy z niego, zamiast Lukovej, która co drugi dzień stoi. Efekt był taki, że kanapa musiała być mocno spowolniona, żeby nie doszło do masakry na stoku, a i tak komfort jazdy żaden. Aaa... przy wymianie kuponu sprawdzają dowód tożsamości, więc nie polecam handelku na miejscu.

Użytkownik faf500 edytował ten post 11 grudzień 2011 - 18:35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze na Chopoku miałem wrażenie, że tam się klienta olewa, a zwłaszcza Polaków. Pamiętam jak parę lat temu była spora kolejka do kasy, gdy w końcu dostałem się do okienka zapytałem się pani czemu nie otworzą drugiej kasy i odpowiedź była następująca: jak się nie podoba to prosze sobie jechać do Zakopanego. I od tego czasu mam jakiś uraz do tego ośrodka. Zresztą 30 euro za karnet w sezonie to tez lekkie przegięcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do nich też e-maila z zapytaniem. Ciekawe czy zrozumieją - wykorzystałem google tranlatora heheh. Podałem też oryginalny teks po polsku. EDIT. Dostałem odpowiedź:

Dobrý deò, v jeden deò mô¾e vyu¾i» jedna osoba jeden kupón. Pokiaµ je viac kupónov registrovaných na Vás, mô¾ete ich vyu¾i» poèas rôznych dní. Dzien dobry w ciągu jednego dnia jedna osoba może korzystać jeden kupon. Jeżeli jest więcej kuponów rejestracji, Można ich używać dla różnych dni. Infocentrum JASNÁ Nízke Tatry Infolinka: +421 907 88 66 44 www.jasna.sk, [email protected] Tatry mountain resorts a.s. Prevádzkovateµ strediska Jasná Nízke Tatry Demänovská Dolina 72 031 01 Liptovský Mikulá¹

Użytkownik Optima edytował ten post 13 grudzień 2011 - 08:13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry news z Jasnej :) "OD PIĄTKU 16.12.2011 dzialaja kolejne kanapy i nartostrady: CHOPOK PÓŁNOC 6-osobowa ZÁHRADKY-ROVNÁ HO¥A, trasa FIS 11a - 35 cm bardzo dobre CHOPOK POŁUDNIE 4-os. kanapa i trasa SRDIEÈKO-KOSODREVINA - 35 cm bardzo dobre" poza tym snow-forecast prognozuje spory opad w piątek w nocy, więc weekend na Chopoku zapowiada się bardzo fajny :) chce się ktoś zabrać w przyszłym tygodniu na 2 dni? Mam 2 miejsca z Tychów przez BB. Po nartach 1szego dnia, wypad do Tatralandii. Koszt całkowity na miejscu to około 25euro ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jade na jeden dzien w niedziele, a we wtorek chyba na 2 dni sie wybieramy ze szczawnicy a tak przy okazji ma ktoś na miar na tani a sprawdzony nocleg w liptowskim lub okolicach?? na noc lub dwie

Hotel Bystrina - dwie gwiazdki, na początku Doliny Demianowskiej. Tanio, schludnie, spokojnie. Trafiliśmy przez przypadek, bo wybraliśmu się spontanicznie w szczycie sezonu, bez rezerwacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...