Skocz do zawartości

Jasna Chopok


SkiForum

Rekomendowane odpowiedzi

Za Gazetą Wyborczą:

Słowackie ośrodki narciarskie w Tatrach Wysokich i Niżnych Tatrach zaproponowały stworzenie punktów badań antygenów dla turystów

(...)

Oprócz montażu naklejek antybakteryjnych, nowego sprzętu do dezynfekcji czy przygotowania specjalnych korytarzy przed kolejkami i wyciągami jesteśmy również gotowi do udziału w bezpłatnych badaniach antygenowych” - powiedział Dušan Slavkovský, dyrektor ośrodków narciarskich TMR w Tatrach Wysokich.

(...)

Chcemy również rozważyć możliwość wydawania posiłków dla turystów we wnętrzach restauracji hoteli czy pensjonatów, by nie zmuszać ich do spożywania na śniegu

(...)

Sezon narciarski na Słowacji i w innych narciarskich krajach miałby się zacząć już za trzy tygodnie, na początku grudnia, ale od poniedziałku 2 listopada nie ma swobodnego wjazdu na Słowację - niezbędne jest posiadanie zaświadczenia o negatywnym wyniku testu na koronawirusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jakby ktoś tęsknił to już w sobotę może 😜

"Lyžujeme už v sobotu! ⛷👍
Nenechajte si ujsť premiéru lyžiarskej sezóny 2021/22 v Jasnej. Podľa dnešných vyhlásení vlády môžeme pre vás už v sobotu 11. decembra v Jasnej otvoriť prvé zjazdovky Biela púť, Jelení grúň a traverz na Koliesko, v zasnežovaní intenzívne pokračujeme aj na ďalších trasách. V prevádzke budú sedačkové lanovky a kabínkové lanovky v režime OP a podľa usmernení, ktorých presné znenie očakávame v najbližších hodinách.  Pre viac aktuálnych info sledujte www.jasna.sk Vidíme sa v Jasnej 😉!
My już w sobotę na nartach! Jestem zmęczony👍
Nie przegap premiery sezonu narciarskiego 2021/22 na Jasnej. Zgodnie z dzisiejszymi oświadczeniami rządu możemy to dla Was zrobić już w sobotę 11. w grudniu na Jasnej otwierają pierwsze stoki Białej Pielgrzymki, Jelení gr ú ň i trawers do Kolieska, ruszamy na innych trasach intensywnie w opadach śniegu. Kable siedzeń i kable kabinowe będą funkcjonowały w trybie OP i zgodnie ze wskazówkami, których dokładne sformułowania spodziewamy się w ciągu najbliższych kilku godzin. Więcej aktualnych informacji śledźcie www.jasna.sk Do zobaczenia na Jasnej 😉!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skvelé správy pred víkendom 😉
Vďaka zasnežovaniu otvárame od piatku 17.12. až 15 zjazdoviek a 7 lanoviek 🎿
ZJAZDOVKY
1, 2a, 2b, 5, 5a, 12, 12a, 13, 31, 34, 34a, 34b, 34c, 35, 36.
LANOVKY
A1, A2, A4, A5, B1, B3, B4
👉Od soboty 18.12. pridávame aj ďalšie nástupné miesto Lúčky - zjazdovku 14 a lanovku B8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Godzinę temu, Robur82 napisał:

Orientujecie się jak z restrykcjami covid teraz w Sk?

Podobnie jak w Cz na 1 dzień można wjeżdżać skorzystać z uciech?

Kiedyś gopass wołał certyfikat, a przed chwilą logowałem się i nic takiego nie widzę, bez problemu kupiłbym skipass na Gopass.

W niedzielę sprawdzali nam certyfikaty przy wyciągu na Zahradkach mimo że mieliśmy skipassy online kupowane. Po prostu przechodził człowiek z obsługi i prosił o pokazanie wszystkich którzy akurat się montowali z nartami pod wyciągiem, potem wręczał zieloną trytytkę do zapięcia w widocznym miejscu. Oczywiście może akurat nie trafisz na nikogo, ale jakieś ryzyko jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nowe wieści Chopoka odnośnie wirusika? Kontrolują certyfikaty? Czy SK już odeszli od tego?

W kuponach rabatowych mam skipasy do wzięcia za punkty

klasa 59eur 1000pkt

klasa 24eur- 440pkt

lub coś mniej punktów z dopłatą

klasa 59eur/24eur różni się terminem obowiązywania? Czy w klasie 24 euro mam jakieś ograniczenia, np. nie wszystkimi kolejami pojadę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W I weekend kwietnia covid nikt nie sprawdzał.

W sobotę 2.IV z całego ośrodka nie kursowała tylko kolej B5 i B2(tej mi mocno brakowało)

W niedzielę 3.IV dodatkowo wyłączyli całe południe.

 

Macie panowie aktualną listę kolei i tras które są dostępne na Chopoku? Na stronie nie mogę tego znaleźć.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, slickx napisał:

Ktos sie orientuje czy sprawdzaja jeszcze COVID PASS na Chopoku i Tatrzanskiej Lomnicy? Z tego co czytalem to sie sporo zmienilo w lutym na plus. Ale moze jeszcze sa jakies wyrywkowe kontrole?

Che wyskoczyc z Zakopanego na 2 dni swiateczne.

W ubiegłą sobotę i niedzielę nic nie sprawdzali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Ocieplenie przyszło do Jasnej z pewnym opóźnieniem, więc całkiem dobrze sobie pojeździłem od czwartku do soboty. Warunki na czynnych trasach były całkiem przyzwoite, w sensie ilości śniegu, choć to raczej dla dobrych narciarzy: na stromych trasach bardzo twardo przeplatane odsypami i w wyższych partiach nawianym śniegiem, a w dolnych partiach głównie muldy.

Dopiero w sobotę przyszło konkretne ocieplenie i to spowodowało, że zaczęły pojawiać się przetarcia tu i ówdzie, ale wszystko do ominięcia. W każdym razie u siebie nie zauważyłem żadnych strat w ślizgach.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...