Skocz do zawartości

Jurgów


luceks

Rekomendowane odpowiedzi

Wyciąg orczykowy w Jurgowie już stoi: http://www.jurgow.pl...narciarski.html Typ wyciągu: Tatrapoma typ H-100 Długość: 650 metrów Różnica wniesień: około 150 metrów Schemat wyciągów w Jurgowie dostępny na stronie http://www.hawran.pl Dołączona grafika Ten z lewej to wyciąg orczykowy. Z prawej krzesło 4-osobowe, które na dzień dzisiejszy jest ciągle w budowie. Planowane uruchomienie grudzień 2007.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, już od zimy stoi ;) Mieli jakieś problemy z elektrownią i kablami znaczy się nie mieli po prostu prądu :) Widok jest genialny. Dojazd do wyciągu z Białki T. na rondzie w lewo na most, potem kierować się na przejście graniczne, i jest to zaraz przy drodze :) Górka w sumie nie głupia (nawet mądra) tylko że króciutka.. Ale zawsze jest! pozdrawiam! PS. Lucku, czyżbyś był autorem stronki jurgów.pl?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaje się bez bicia ;) Co jest z Litwinką to nie wiem ale w Czarnej Górze budują nowe 4 osobowe krzesło. Typ: TS4p (Tatrapoma) Długość: 644 metry Różnica wniesień: 131 metrów Zdjec niestety aktualnie nie posiadam ... ale to pewnie powinno znalezc sie w innym watku :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za offtopa bana nie dostaniesz nie bój się ;) a swoją drogą coś chodziły słychy że Litwinke miała kupować spółka od Kotelnicy.. ale ucichło :/ Wydaje mi się, że to jest zdecydowanie ciekawszy stok niż Kotelnica i cała reszta?:D

Dobrze mówisz bo ten wyciag to na Litwince miał być :)

Hmm taki krótki wyciąg na Litwinke? Coś oszczędzają, bo tak na oko z 1,5km by się udało zrobić wyciąg :)

Ddmar Kotelnica nic nie ma wspólnego z ta inwestycją.

plotki :) mogły być nie prawdziwe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja wiem to Kotelnica miala zamiar zagospodarowac Litwinke, w planach byla min. gondola spod Kotelnicy na Litwinke. Z tymze niedogadali sie finansowo. Zreszta wlascicielem niech bedzie kto chce, dla ans najwazniejsze zeby dogadali sie z kotelnica i reszta i wprowadzili ten sam karnet. Ja mysle ze kazdy nowy wyciag ktory powstanie w rejonie Bialki bedzie sie musial chcac nie chcac dogadac z Kotelnica, bo inaczej bedzie mial ciezko wytrzymac konkurencje. No chyba ze bedzie konkurowal cena. W ciagu paru najblizszych lat bialka ma zostac polaczona wyciagami i wspolnym karnetem z bukowina i wtedy dopiero bedzie jazda. Tez mysle ze troche to jeszcze potrwa, ale wazne ze przynajmniej maja jakies plany. Jesli sie to uda to moze zmusza tym wreszcie Zakopane do wprowadzenia wspolnego karnetu... Ale to mial byc karnet tylko na samo Zakopane, zreszta jest juz o nim mowa od ladnych paru sezonow. I gdyby nie pewien "biedny" wlasciciel wyciagu ktory twierdzi, ze koszty wprowadzenia takiego karnetu sa dla niego zbyt wysokie, dawno by juz obowiazywal. Pewnie wiesz o kogo chodzi, wiec nie bedziemy tego rostrzasac na forum. Konczymy:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz może co z Czarną Górą i Litwinką?? :) Dobrze mówisz bo ten wyciag to na Litwince miał być :) Ddmar Kotelnica nic nie ma wspólnego z ta inwestycją. MIała być kolej i orczyk :) Nie plotki bo Kotelnica sama to oświadczyła :) To coś mnie zmylili. Widocznie zostało to między nimi i się roztegowało jak galareta :D Jeszcze nie teraz :) Tam jest za dużo właścicieli, a i pewnie ksiądz na to nie pójdzie :) Jeszcze pare latek i napewno się uda. Takie same plany są co do MC. Takie sa plany. Zobaczymy- pewnie się uda ale nie za rok ani dwa. No to juz na ogromna skale. Wiem że takie cos było omawiane w gminie i sejmiku więc poczekajmy. :) P.S. Pomału konczymy :P Kończymy i + za rozmowe ;) pzd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...