Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Góra Kamieńsk

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
355 odpowiedzi w tym temacie

#341 mig12345

mig12345

Stary maruda

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 6363 postów
  • Na forum od: 02.2008
4402
  • Umiejętności: 2
  • Rybnik, Ustroń

Napisano 11 luty 2019 - 12:39

Zadałem proste pytanie, ile cm muszą mieć odsypy i ile % może być lodowiska na trasie żeby powiedzieć, że warunki są fatalne ? ć ?

Min 100cm i 100%. To Dla początkujących. Dla przecietnych zaczyna się dopiero zabawa.

#342 WojtekM

WojtekM

Nowy użytkownik

• PipPip
  • 139 postów
  • Na forum od: 03.2013
133

Napisano 11 luty 2019 - 12:45

To  ile cm muszą mieć odsypy i ile % może być lodowiska na trasie żeby powiedzieć, że warunki są fatalne ?

Załączone miniatury

• istockphoto-471049843-612x612.jpg

#343 kamil.k

kamil.k

Użytkownik

• PipPip
  • 190 postów
  • Na forum od: 01.2015
321
  • Umiejętności: 1
  • Piotrków Trybunalski

Napisano 11 luty 2019 - 20:28

Jak już nauczysz się jeździć to nie będzie trudnych warunków, tylko przyjemność z jazdy w każdych warunkach. Jak grochem o ścianę, staram ci się delikatnie dać do zrozumienia, że nie ma trudnych warunków szczególnie na takiej oślej łączce jak Kamieńsk, tylko brak umiejętności, a ty dalej swoje, czyli ile to będzie w cm luźnego śniegu. Widać tu wyraźnie:
eaadf6afd82729394a4736df7c31d789.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tak jak zawsze jak braknie argumentów to zaczyna się agresja. Typowy pierdoła,a nie samiec alfa.

Twoje posty nawzajem się wykluczają, bo raz piszesz , że nie ma trudnych warunków, tylko umiejętności brak, a później odsyłasz do innego tematu żeby poczytać o trudnych warunkach. Rozdwojenie jaźni przy Twoim przypadku to pikuś.

#344 kamil.k

kamil.k

Użytkownik

• PipPip
  • 190 postów
321
  • Piotrków Trybunalski

Napisano 11 luty 2019 - 20:28

Nie porównujmy stabilnych muld z lodowiskiem na którym leży kasza.

Już widzę jak każdy doświadczony narciarz katuje przez 4 godziny lodowisko z luźną kaszą. Całe życie marzył o takich warunkach, a tu w nocy wjeżdża ratrak i niszczy to wszystko.

#345 kordiankw

kordiankw

Samiec alfa

• PipPipPipPipPip
  • 2882 postów
  • Na forum od: 10.2011
8432
  • Umiejętności: 7

Napisano 11 luty 2019 - 20:33

Tak jak zawsze jak braknie argumentów to zaczyna się agresja. Typowy pierdoła,a nie samiec alfa.

Twoje posty nawzajem się wykluczają, bo raz piszesz , że nie ma trudnych warunków, tylko umiejętności brak, a później odsyłasz do innego tematu żeby poczytać o trudnych warunkach. Rozdwojenie jaźni przy Twoim przypadku to pikuś.

Przeczytaj jeszcze raz podlinkowany wątek, potem jeszcze raz, następnie poproś kogoś kto potrafi czytać ze zrozumieniem, żeby ci wytłumaczył na czym te trudne warunki opisane przez Jaśka polegały, bo na pewno nie były to warunki śniegowe.

Lubię ludzi ale nie wszystkich. Wiele wybaczam ale nie wszystko. Szybko zapominam, ale nie zawsze. Ci których lubię już o tym wiedzą. Ci, których nie lubię, to zauważą. Dla prawdziwych przyjaciół mogę przejść przez piekło. Wrogom wskażę tam drogę .....

#346 sstar

sstar

Stały bywalec forum

• PipPipPipPip
  • 1798 postów
  • Na forum od: 01.2017
626
  • Umiejętności: 5
  • Łódź/Wrocław

Napisano 12 luty 2019 - 00:22

Zamiast w wątku humor tu umieszczę, bo trochę autobiograficznie... to ja jestem żaba!

Szedł facet przez bagna i w pewnym momencie zaczął się topić. Gdy widoczna mu była już tylko głowa , facet zauważył siedzącą przed nim na liściu i wpatrującą się w niego żabę.
- Spierdalaj powiedział i utopił się.
Po chwili zastanowienia żaba zdziwiona mówi do siebie:
- Spierdalaj? , przecież ja tu mieszkam.

#347 kamil.k

kamil.k

Użytkownik

• PipPip
  • 190 postów
321
  • Piotrków Trybunalski

Napisano 12 luty 2019 - 09:32

Przeczytaj jeszcze raz podlinkowany wątek, potem jeszcze raz, następnie poproś kogoś kto potrafi czytać ze zrozumieniem, żeby ci wytłumaczył na czym te trudne warunki opisane przez Jaśka polegały, bo na pewno nie były to warunki śniegowe.

A  widział jak śmigają na nartach z latawcem :D

#348 bubol

bubol

Użytkownik

• PipPipPipPip
  • 1514 postów
  • Na forum od: 01.2010
1283
  • Katowice

Napisano 12 luty 2019 - 21:09

Te warunki o których napisałeś były trudne co najwyżej dla osób początkujących. O naprawdę trudnych warunkach poczytaj sobie we wczorajszych wpisach w wątku Jaśka na górze trochę bardziej wymagającej niż na takim wysypisku jakim jest Kamieńsk i nie chodzi tu o warunki śniegowe.
Aktualne informacje z Chopoka (od Jaśka)
https://r.tapatalk.c...-Chopoka-(od-Ja
Sposób w jaki opisujesz te parę centymetrów luźnego śniegu i trochę lodu świadczy, że jeszcze dużo nauki przed tobą.

Z czystej ciekawości, mam pytanie do osób tam jeżdżących, czy tam śmierdzi? 

Dosłownie za płotem jest zakład zagospodarowania odpadów. Kilka razy miałem wątpliwą przyjemność tam być i latem smród jest nie do zniesienia, zwłaszcza dla ludzi nie przyzwyczajonych.

#349 kexx86

kexx86

Nowy użytkownik

• 14 postów
  • Na forum od: 04.2018
0

Napisano 12 luty 2019 - 23:42

cześć, czy ktoś wie jakie aktualnie panuja warunki ma Górze Kamieńsk? Planuje wybrać się na najbliższy weekend ale nie wiem czy jest po czym pojeździć jeszcze? na stronie- warunki trudne, trasa 2 zamknięte podobnie jak jeden orczyk. jeszcze tam nie byłem nie wiem co to wróży

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

#350 sstar

sstar

Stały bywalec forum

• PipPipPipPip
  • 1798 postów
626
  • Łódź/Wrocław

Napisano 13 luty 2019 - 03:24

Z czystej ciekawości, mam pytanie do osób tam jeżdżących, czy tam śmierdzi?
Dosłownie za płotem jest zakład zagospodarowania odpadów. Kilka razy miałem wątpliwą przyjemność tam być i latem smród jest nie do zniesienia, zwłaszcza dla ludzi nie przyzwyczajonych.

Nie śmierdzi.

#351 sstar

sstar

Stały bywalec forum

• PipPipPipPip
  • 1798 postów
626
  • Łódź/Wrocław

Napisano 13 luty 2019 - 03:25

cześć, czy ktoś wie jakie aktualnie panuja warunki ma Górze Kamieńsk? Planuje wybrać się na najbliższy weekend ale nie wiem czy jest po czym pojeździć jeszcze? na stronie- warunki trudne, trasa 2 zamknięte podobnie jak jeden orczyk. jeszcze tam nie byłem nie wiem co to wróży

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Ma być ciepło. Z rana może być zmrożone. Po godzinie da się jeździć.

#352 sstar

sstar

Stały bywalec forum

• PipPipPipPip
  • 1798 postów
626
  • Łódź/Wrocław

Napisano 15 luty 2019 - 16:05

Rano o dziwo twardo. Może przeszkadzać. Do 12 ciągle lewa z dołu strona mniej jezdzona i wystawiona na słońce utrzymała twardość mimo 11 stopni. W weekend będą kręcić. Mają odłożone trochę śniegu co by lopatami uzupełniać podjazdy i zjazdy do krzesła. Na większości trasy marcowo. Mięciutkie. AM w swoim zywiole. Przypomniał mi się zeszłoroczny Szczyrk w marcu i Harrachov...

Załączone miniatury

• DSC_4642.JPG
  • DSC_4644.JPG
  • DSC_4646.JPG
  • DSC_4649.JPG

#353 sstar

sstar

Stały bywalec forum

• PipPipPipPip
  • 1798 postów
626
  • Łódź/Wrocław

Napisano wczoraj, 15:07

Rano zmrożone i nierówno, niekoniecznie dla początkujących. Potem coraz cieplej i wiosennie, na części trasy. Super. Dobry kompan do tego. Właściciel takowego przybytku:
http://mariage.home.pl/
Świetny narciarz. Z Piotrkowa.

Załączone miniatury

• DSC_4742.JPG
  • DSC_4746.JPG
  • DSC_5066.JPG
  • DSC_5067.JPG
  • DSC_5082.JPG

#354 sstar

sstar

Stały bywalec forum

• PipPipPipPip
  • 1798 postów
626
  • Łódź/Wrocław

Napisano wczoraj, 17:14

To jeszcze kilka fotek. Zaczęło się od trzęsienia ziemi, jak u Hitchcocka... nosze, czy tobogan, bo... ktoś niefortunnie zaskoczył czy zasiadł z krzesła, noga się podwineła i gotowe, więzadło. Potem przesmykiem jazda. Między siatka, a trawa. Z nudów. Na koniec moi, myself. Tak to jest dać komuś aparat. No i lansik. Spodnie i narty spasowane, reszta lepiej nie mówić.

Załączone miniatury

• DSC_4750.JPG
  • DSC_5084.JPG
  • DSC_5065.JPG
  • DSC_5078.JPG
  • DSC_5089.JPG
  • DSC_5079.JPG

#355 MajkaW

MajkaW

Użytkownik

• PipPip
  • 253 postów
  • Na forum od: 12.2018
222
  • Umiejętności: 7
  • Kraków

Napisano wczoraj, 17:54

To jeszcze kilka fotek. Zaczęło się od trzęsienia ziemi, jak u Hitchcocka... nosze, czy tobogan, bo... ktoś niefortunnie zaskoczył czy zasiadł z krzesła, noga się podwineła i gotowe, więzadło. Potem przesmykiem jazda. Między siatka, a trawa. Z nudów. Na koniec moi, myself. Tak to jest dać komuś aparat. No i lansik. Spodnie i narty spasowane, reszta lepiej nie mówić.

ale nie stój tak długo na głowie, to niezdrowe :D

#356 sstar

sstar

Stały bywalec forum

• PipPipPipPip
  • 1798 postów
626
  • Łódź/Wrocław

Napisano wczoraj, 19:35

ale nie stój tak długo na głowie, to niezdrowe :D