Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Ustrzyki Dolne - Laworta

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#21 malwaski

malwaski

Użytkownik

• Pip
  • 39 postów
  • Na forum od: 09.2008
8
  • Umiejętności: 4
  • Lublin

Napisano 28 luty 2013 - 17:14

Witam,
czy ze względu na odwilż warto wybrać się w sobotę?

#22 mech15

mech15

Nowy użytkownik

• 6 postów
  • Na forum od: 01.2012
0

Napisano 01 marzec 2013 - 10:16

W Karlikowie byłem w niedzielę i było super. Aż takiej odwilży tam nie zapowiadają, co więcej ma spaść śnieg. Sam myślę się wybrać, ale chyba zostanę przy Karlikowie

#23 malwaski

malwaski

Użytkownik

• Pip
  • 39 postów
  • Na forum od: 09.2008
8
  • Umiejętności: 4
  • Lublin

Napisano 02 marzec 2013 - 22:28

Jestem bardzo zniesmaczony podejściem obsługi stoku do narciarzy. W piątek zadzwoniłem z zapytaniem czy w sobotę będą dobre warunki i otrzymałem odpowiedź, że na pewno bo w niedzielę odbędą się zawody. W sobotę rano szczęka opadła mi na buty - stok zamknięty z powodu zawodów. Głupota obsługi ( to był chyba głos blondynki ) naraziła mnie na bezsensowną wycieczkę, bagatela 540 km. Gratuluję gestorowi doboru odpowiedniej kadry.:confused:

#24 Ado

Ado

Użytkownik

• PipPip
  • 279 postów
  • Na forum od: 11.2006
76

Napisano 08 marzec 2013 - 13:34

Chciałem wybrać się na Lawortę w przyszłym tygodniu. Od kilu dni sprawdzam kamerki i na Laworcie bezruch. Czy już skończyli tam sezon?

#25 apanaczka07

apanaczka07

Nowy użytkownik

• 1 postów
  • Na forum od: 01.2016
0

Napisano 07 styczeń 2016 - 23:19

Chciałem wybrać się na Lawortę w przyszłym tygodniu. Od kilu dni sprawdzam kamerki i na Laworcie bezruch. Czy już skończyli tam sezon?

Panowie i Panie Narciarze

Postanowiłem się dziś wybrać i spróbować moje nowe nartki na stok na którym w latach 80-tych uczyłem się jeździć, czyli Laworta -Ustrzyki Dolne

Moje wrażenia:

stok na prawdę ma możliwość fajnego rozpędzenia się, nachylenie ok, polecam dla tych co potrafią już troszkę szusować i nie są ,,początkujący,, tylko powiedzmy średnio zaawansowani-to będą mieli przyjemność z jazdy, zjazdu ponad 1 km więc w zupełności wystarczy

stok był przygotowany idealnie, wyratrakowany równiutko(tzn tylko ta połowa naśnieżona,śnieg sztuczny)-przygotowanie stoku na 6, to już niebo a ziemia jak było kiedyś-właściciele odrobili lekcję i jest very good

w dzień poprzedni ludzi jak na lekarstwo przez 2 godz jeździliśmy w 4 osoby -:) a później w max 10 osób-no także wymarzone warunki a o 9 byłem sam i od razu jak zakupiłem karnet wyciąg ruszył -:)

cena karnetu 4 godz 55 pln plus 10 zł kaucja- także tanio nie jest ale stok i to że nie ma kolejek to wszystko rekompensuje, aha kanapa 2-osobowa niezbyt szybka ale daję radę, hehe , siedziska trochę przytyrane i zimne ale mi to nie przeszkadzało w ogóle -:)

Resumując do Laworty mam 150km i już raczej nie będę szukał tak na 1 dzień innego stoku bo on jak są warunki w zupełności mi wystarcza i można się wyjeździć jak dziki _:), po prostu super polecam gorąco!!!!!

#26 Adam33

Adam33

Nowy użytkownik

• 1 postów
  • Na forum od: 02.2016
0

Napisano 20 luty 2016 - 11:57

Warunki w na stoku gromadzyń (ten sam ośrodek do laworta) 17-19.02.2016 tragiczne, podejście do klienta tragiczne. Właściciel twierdzi, że warunki bardzo dobre szkoda tylko, że na stroku jeździ kilka osób pozostali wolą się nie połamać. Generalnie klientem jesteś do momentu jak chcesz płacić jak już zapłacisz śmieją Ci się w twarz. Podejście rodem z PRL. Nie polecam byłem w wielu lepszych miejscach z lepszym podejściem do klienta. Jak się nie potrafi stoku przygotować i pogoda nie dopisuje to przynajmniej trzeba znaleźć jakieś rozwiązanie a nie olewać klienta bo już zapłacił.

#27 piotrek96

piotrek96

Nowy użytkownik

• PipPip
  • 248 postów
  • Na forum od: 04.2013
80
  • Umiejętności: 6
  • Kraków

Napisano 21 luty 2016 - 21:35

Byłem 19.02, od 11.30, całkiem przyjemnie się jeździło :)