Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Puławy - Kiczera

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#1 SkiForum

SkiForum

Administrator SkiForum.pl

• 789 postów
  • Na forum od: 10.2005
258
  • Umiejętności: 1
  • Bielsko-Biała

Napisano 06 wrzesień 2007 - 08:06

Puławy - Kiczera

Krótki opis ośrodka.

Strona ośrodka: http://kiczerapulawy.pl/

Położenie

Parkingi
(Ilość miejsc, cena, odległość od stoku)

Miejscowości
(krótka charakterystyka miejscowości w jakiej znajduje się ośrodek, lub miejscowości sąsiednich)

Noclegi

Trasy
(liczba tras, długość tras, poziom trudności, mapki)

Ceny
(cennik karnetów itp)

Kamera online
(link do strony z kamerą online na stok)

Aktualne warunki
(link do strony z aktualnymi warunkami)

Serwis narciarski
(czy jest/są serwisy narciarskie, + można coś więcej ceny, godziny itp)

Instruktorzy / Opieka nad dziećmi

Wyżywienie
(gdzie można zjeść, jakie jedzenie, jakie ceny)

Galeria zdjęć

#2 adamzawodowiec

adamzawodowiec

Użytkownik

• Pip
  • 91 postów
  • Na forum od: 03.2007
13
  • Ustrzyki Dolne

Napisano 14 październik 2007 - 14:33

http://kiczerapulawy.pl/ super stok

#3 tarzan86

tarzan86

Użytkownik

• Pip
  • 35 postów
  • Na forum od: 12.2006
0
  • Umiejętności: 6
  • Bratkówka, podkarpackie

Napisano 27 październik 2007 - 08:58

Jak dla mnie stok jest zbyt płaski jedynie na szczycie górka jest bardziej sroma. Od tamtego roku działa dosyć ciekawa trasa przez las pod wyciągiem.
Plus tego stoku to napewno wyciąg krzesełkowy

#4 pborzda

pborzda

Nowy użytkownik

• 12 postów
  • Na forum od: 01.2007
2
  • Umiejętności: 9
  • Puławy k/Rymanowa

Napisano 30 październik 2007 - 16:34

serdecznie zapraszamy do nas na narty i nie tylko tym bardziej, że zapowiadają nam zimę stulecia !!!
http://www.dziennik....ArticleId=61666
mamy nadzieje że media nie kłamią
zapraszamy i pozdrawiamy
www.kiczerapulawy.pl

#5 pborzda

pborzda

Nowy użytkownik

• 12 postów
  • Na forum od: 01.2007
2
  • Umiejętności: 9
  • Puławy k/Rymanowa

Napisano 30 październik 2007 - 16:38

Strona ośrodka: http://kiczerapulawy.pl/

Położenie
Puławy k/Rymanowa
Dojazd
http://www.kiczerapu....o_wyciagu.html
Parkingi
(Ilość miejsc, cena, odległość od stoku)
>500 sam. os., 0zl, 200m
Miejscowości
(krótka charakterystyka miejscowości w jakiej znajduje się ośrodek, lub miejscowości sąsiednich)
Puławy k/Rymanowa
miejscowość liczy 150 ob. bardzo ładnie ukształtowana powierzchnia oraz piękne widoki. W Rudawce (4 km od Puław) znajduje sie malowniczy przełom rzeki wisłok
Noclegi
ok 200 na miejscu + 100 m. 4 km od stoku
Trasy
(liczba tras, długość tras, poziom trudności, mapki)
3 + 1 biegowa 800-1200 + biegowa b/d
Ceny
(cennik karnetów itp)
http://www.kiczerapu...ny_biletow.html
Kamera online
(link do strony z kamerą online na stok)
www.kiczerapulawy.pl
Aktualne warunki
(link do strony z aktualnymi warunkami)
www.kiczerapulawy.pl
Serwis narciarski
(czy jest/są serwisy narciarskie, + można coś więcej ceny, godziny itp)
jest wypożyczalnia sprzetu wraz z serwisem przy parkingu ceny kliknij w link:
http://www.kiczerapu....zyczalnia.html , otwarte od 8.30 do 21.00
Instruktorzy / Opieka nad dziećmi
szkolka nar. http://www.kiczerapu....arciarska.html
szkólka snow. http://www.kiczerapu...snowboard/.html
Wyżywienie
(gdzie można zjeść, jakie jedzenie, jakie ceny)
restauracja przy kolei, pyszne, b/d
Galeria zdjęć
http://www.kiczerapu...al/galeria.html

#6 piotrek88

piotrek88

Użytkownik

• PipPip
  • 242 postów
  • Na forum od: 02.2008
7
  • Umiejętności: 4
  • Krosno

Napisano 31 październik 2008 - 19:36

Witam.

Coś stronka: http://www.kiczerapulawy.pl/ nie działa prawidłowo.

W co bym nie kliknął, (cennik, kontakt, dojazd, itp.) nadal wyświetla się główna strona. Problem ten występuje już dość długo, od ok. 3 miesięcy.

Jeśli czyta tę odpowiedź ktoś z zarządzających tą stroną internetową to proszę o zainteresowanie tym probleme, bo sezon się zbliża, a i jeszcze może dało by się coś zrobić z kamerką na nadchodzący sezon ??

Odnośnie tego błędu na stronie ośrodka, to prosiłbym także, aby ktoś czytający tę wiadomość na forum, sprawdził czy faktycznie strona nie działa i potwierdził tę informację.

Gdy się wejdzie na http://www.kiczerapulawy.pl/ wyświetli się strona główna i potem kilkając w jaki kolwiek odnośnik po lewej stronie, zawsze wyświetla sie główna strona.

Pozdrawiam
Piotrek

#7 Piotrek-xc

Piotrek-xc

Nowy użytkownik

• 26 postów
  • Na forum od: 02.2007
0
  • Umiejętności: 7
  • Podkarpacie / Oleszyce RLU

Napisano 01 listopad 2008 - 14:19

potwierdzam problem na stronie Puławy-Kiczera, Pzdr.
Pzdr. !

#8 martrix

martrix

Użytkownik

• Pip
  • 44 postów
  • Na forum od: 01.2009
6
  • Umiejętności: 7
  • Rzeszów

Napisano 04 luty 2009 - 20:54

stok porażka- szkoda czasu, benzyny i pieniędzy
jedyna zaleta to krzesło- to tyle z plusów

#9 p_rafal

p_rafal

Użytkownik

• PipPip
  • 239 postów
  • Na forum od: 11.2007
18
  • Krosno/Świerzowa

Napisano 14 luty 2009 - 22:14

stok porażka- szkoda czasu, benzyny i pieniędzy
jedyna zaleta to krzesło- to tyle z plusów

"Górkę" mają taką sobie.. Pod tym względem lepszy Karlików.
ALE
- Puławy to najlepiej przygotowany stok w mojej okolicy (Chyrowa, Karlików [porażka])
- Najdłużej u nich można pojeździć
- Mają krzesełko
- Karnety czasowe.

;)
5,5 - Korygujesz błędy stylowe i jeździsz coraz płynniej i szybciej. Potrafisz jechać skrętem ciętym nawet na niezbyt równym stoku lub w rozmiękniętym śniegu

#10 SKI_WI

SKI_WI

Nowy użytkownik

• 1 postów
  • Na forum od: 02.2009
0

Napisano 17 luty 2009 - 13:35

Od kilku lat próbuje trafić na przyzwoite warunki na stoku w Puławach i z przykrością muszę stwierdzić że na jakieś 15 wyjazdów na narty w Puławach może raz trafiłem na przyzwoicie przygotowany stok i zazwyczaj nie jest to wina leżąca po stronie aury...Na początku jak ktoś tam przyjedzie to wydaje się że jest fajnie wyciąg krzesełkowy knajpa jako taka, ale po wyjeździe na górę okazuje się że albo początek górki jest oblodzony jak na lodowisku i wywiany śnieg bo zawsze tam panuje przeciąg (najlepsza część bo się tam można rozpędzic) albo jak nie ma lodu to jest za to pół metra nie ratrakowanego śniegu jak było ostatnio bo własciciele oszczędzają prawdopodobnie na paliwie do ratraka...właściwie to górka jest taka że jak na początku nie złapiesz prędkości (1/3 górki) to następne 2/3 górki trzeba się kijkami odpychac przy "kopnym" śniegu...trasa przez las? ostatnio byłem świadkiem jak jeden gośc zawadził chyba o jakis korzeń i z siłą uderzył w drzewo, zabrała go karetka...po tym wypadku zamknęli trasę przez las już do końca dnia...i to ma być bezpiecznie przygotowany stok? Kasują narciarzy z kasy nieźle a stoku nie ma kto przygotowac, szczerze mówiąc to nie ma tam gdzie pojeździc na nartach, właściwie to już lepiej chyba do karlikowa pojechać, wyciąg jest jaki jest ale przynajmniej górka normalniejsza i co ważne zazwyczaj lepiej przygotowana do jazdy na nartach niż w Puławach...

#11 si@ra

si@ra

Nowy użytkownik

• 2 postów
  • Na forum od: 02.2009
0

Napisano 24 luty 2009 - 12:47

Nie Polecam
Stok jest przereklamowany, a prócz wasnego portfela właścicieli nic nie interesuje.:mad: Byłem w niedzielę. Syf totalny. Ludzi full. Obsługa podaje, że jest 2 m śniegu.:confused: Tymczasem jest jeden lód i kamienie na głównej trasie.:eek: Trasa nr 2 otwarta, ale trzeba być szaleńcem, by tam jechać. Ja spróbowałem - efekt porysowane ślizgi w nowych nartach.:mad: Śniegu ledwie co, ale za to jakaś haś i kamyczki. Chyba obsługa posypała stok, by nie wpaść w poślizg:eek:
Jak komuś nie szkoda sprzętu, to niech jedzie.
Ja ze swoją ekipą po trzech zjazdach zakończyem w Karlikowie. GORĄCO POLECAM

#12 hothip

hothip

Nowy użytkownik

• 2 postów
  • Na forum od: 12.2009
0

Napisano 08 grudzień 2009 - 19:38

Odpowiedz do dwóch powyższych postów…

Użytszkodnik SKI_WI zarejestrował się 17-02-09r napisał jeden post który możemy przeczytać powyżej i tyle go było widać.

Użytszkodnik si@ra zarejestrował się 24-02-09r napisał jeden post który wkleił w dwóch miejscach i tyle go było widać.

Jak się domyślam te dwa szkodniki to jedna i tam sama osoba która na celu ma zniechęcenie ludzi do Kiczery wypisując brednie na jej temat. Zapewne osoby te związane są z Karlikowem ponieważ bardzo tam zapraszają tylko nie wiem po co??

Piszę tego posta po to aby zwrócić waszą uwagę na to, że na forum działają przeróżne pajace które maja, że tak napiszę nieczyste intencje. I nie należy za bardzo sugerować się ich wypowiedziami.

#13 Alinoe

Alinoe

Nowy użytkownik

• 8 postów
  • Na forum od: 01.2009
3
  • Stalowa Wola

Napisano 08 grudzień 2009 - 21:06

Hmm
Moze tak obiektywna ocena. Byłem i tu i tu w tamtym roku.
Kiczera ma krzesełka, bardzo duzy plus, niestety Karlików ma orczyk, po 10 zjazdach nogi maja dość. Za to moim zdaniem Karlików ma lepszy stok, wiecej miejsca na nim i troche dłuzszy (nie licze nartostrady w Kiczerze, bo to wg. mnie dla dzieciaków). Co do przygotowania stoków w jednym miejscu i drugim sa niedociągniecia:
Karlików- spora plama lodu w miejscu gdzie armatka dośniezała (pewnie z lejacego węza doprowadzającego wode) plus niewielkie prześwity miejscami.
Kiczera- zdarzały sie prześwity zwłaszcza na poboczach trasy, grudki lodu tez miejscami.
Zaplecze gastronomiczne dobre w jednym i w drugim miejscu.
Co do kolejek: na weekendzie wszedzie sa!!!! Takie jest w całej Polsce.
Na pewno w tym roku odwiedze Karlików i Kiczere zobaczymy co sie pozmieniało.
Polecam obydwa miejsca mimo małych niedociągniec.

#14 hothip

hothip

Nowy użytkownik

• 2 postów
  • Na forum od: 12.2009
0

Napisano 08 grudzień 2009 - 21:42

W 100% zgadzam się z przedmówcą.
Górki w Polsce mamy jakie mamy, zimy ostatnio tez nas nie rozpieszczają, więc nie ma co narzekać tylko korzystać z tego co się ma. A te dwa szkodniki to niech może siedzą w domu jak im to nie pasuje.
Pozdro SNB

#15 kaktus74

kaktus74

Nowy użytkownik

• 2 postów
  • Na forum od: 01.2010
0

Napisano 01 luty 2010 - 00:17

Nie bredź hothipie bo prawdę napisali.
Byłem tam kilkanaście razy (przez kilka sezonów) i mogę stwierdzić że zawsze bezczelnie kłamią na tej swojej stronce co do warunków na stoku.
Ale to co było dziś to już gruba przesada.
Na stronie przeczytałem: trasa nr 1 ocena 8 (1-9)
trasa nr 3 ocena 8 (1-9)
i cytat "Warunki narciarskie oceniamy na bardzo dobre"
Więc pojechałem.
Podchodzę do kasy, na szybie kartka: trasa nr 3 nieczynna
Myśle sobie: mała strata i tak wolę tą bardziej stromą więc jazda.
Pierwszy zjazd, przy samym lesie - masakra, ponad półmetrowe muldy ani kawałka przygotowanej trasy.
Potem były jeszcze 4 zjazdy różnymi wariantami i wszędzie ta sama beznadzieja.
Jak można TRASĘ NIE NADAJĄCĄ SIĘ DO JAZDY ocenić na 8 ptk ????
Od 20 godzin bez przerwy pada śnieg a oni nie ruszyli nawet ratraka ! Szkoda paliwa??
Mają gdzieś ludzi, tylko kasa się liczy. Na parkingu 30cm śniegu wjechać i wyjechać to graniczy z cudem.
Chciałem oddać karnet 10 zjazdów cały, niewykorzystany nawet 1 zjazd - nie można. To jest normalne oszustwo!!!
Jeździłem tam od czasu do czasu przez kilka lat i prawie zawsze wracałem wkurzony. Jeździłem tylko dlatego, że żona woli krzesełko niż orczyk.
Ale to już przegięcie pały, mam w d**** ich krzesełko jak się normalnie jeździć nie da. Raz jak raczyli ocenić trasę na 4 ptk to jęździłem po trawie bo było 10cm śniegu KPINY!
NIGDY WIĘCEJ TAM NIE POJADĘ
MAM JUŻ TEGO DOŚĆ
A Wam jeżeli nie chcecie tracić nerwów i pieniędzy radze to samo

#16 Dejwid-Podkarpacie

Dejwid-Podkarpacie

Nowy użytkownik

• 12 postów
0
  • Jasło

Napisano 01 luty 2010 - 11:55

Jaki inny stok polecacie w tych okolicach? Lub niedaleko Krosna..

#17 iks

iks

Nowy użytkownik

• 15 postów
  • Na forum od: 11.2009
0
  • Rzeszów

Napisano 08 luty 2010 - 22:57

Nie zgadzam sie z krytykującymi piszącymi powyżej. Na kilkanaście wyjazdów w sezonach 2008/9 i 2009/10 trafiłem tylko 1 raz na trudne warunki i to po ciagłych obfitych opadach śniegu. Z tego co sie orientuję to wtedy nie da się przygotować stoku ( puszysty śnieg się nie klei a dobrą możliwośc sklejenia uzyskuje po złapaniu wilgoci z powietrza - zazwyczaj już nastepnego dnia po opadach - mogę sie mylić a to znam z dziećiństwa,że kulek śniegowych z puchu zrobić się nie dawało :) ). Sto super a i zawsze dzień wcześniej można zadzownić i zapytać o stan przygotowania stoku i plany ratrakowania . Mozna wybrać inne stoki - lepiej przygotowane. Dla mnie lepiej .... :)

#18 kaktus74

kaktus74

Nowy użytkownik

• 2 postów
0

Napisano 07 marzec 2010 - 00:09

To ja mam jeszcze tam dzwonić? To po co jest strona wyciągu w internecie?
Dlaczego na niej BEZCZELNIE KŁAMIĄ ?
Po to żeby zwabić ludzi. Ale to krótkowzroczna polityka.
Ciesz się iksie, jednego w kolejce masz mniej bo mnie już tam nie spotkasz nigdy.

Dejwid 2 tyg. temu byłem dwa razy w Karlikowie jeździło mi się znakomicie. Tę górkę mogę polecić, nie ma w okolicy lepszej. Trochę wkurzający dojazd bo ostatni kilometr jedzie się po takich wertepach, że strach o auto.

#19 given2fly

given2fly

Nowy użytkownik

• 11 postów
  • Na forum od: 12.2010
0
  • Umiejętności: 8
  • Rymanów Zdrój/Rz-ów

Napisano 07 grudzień 2010 - 10:53

Byłem wiele razy i szczerze mówiąc prawie zawsze stok jest dostatecznie dobrze przygotowany (może po prostu miałem farta) aczkolwiek zdarzało się, że nie mogłem sobie pośmigać "po swojemu", bo muldy już na to nie pozwalaly a zaznacze, że po muldach lubię jeździć ;] Ja oceniam całkiem nieźle wyciag, jedynie końcówka trasy jest bardzo płaska

#20 given2fly

given2fly

Nowy użytkownik

• 11 postów
  • Na forum od: 12.2010
0
  • Umiejętności: 8
  • Rymanów Zdrój/Rz-ów

Napisano 11 grudzień 2010 - 11:05

Kiczera otwarta !! Jeśli ktoś był niech zda relacje jakie warunki panują na stoku :)