Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Krajno-Zagórze - Sabat

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
65 odpowiedzi w tym temacie

#61 robertw

robertw

Góral świętokrzyski

• PipPipPip
  • 834 postów
  • Na forum od: 09.2010
273
  • Umiejętności: 3
  • Kielce

Napisano 28 styczeń 2014 - 14:55

Słuchajcie rewelacja. Stok znowu urósł o 50 m :blink: Cytat ze strony, http://www.sabatkraj...stok-narciarski

"Stok narciarski „Sabat”
Trasa 1 - główna trasa zjazdowa

Długość trasy: 800 m
Stopień trudności: NIEBIESKA
Wyciąg: POMA-talerzyk czekający
Pokrywa śnieżna:40-70 cm
Warunki na stoku: Bardzo Dobre
Wyciąg jest czynny: TAK

Trasa 2

Długość trasy: 850 m
Stopień trudności: NIEBIESKA/CZERWONA
Wyciąg: POMA-talerzyk czekający
Pokrywa śnieżna: 0-30 cm
Warunki na stoku: brak
Wyciąg jest czynny: NIE"

Mamy nawet trasę czerwoną, ciekawy kto tam maluje śnieg farbkami :D :D :D ?

No nie to już przesada. :unsure:

Moja jazda

Łączę zmiany kierunków w jeździe 'pługiem' w lewo i prawo oraz swobodnie zatrzymuje się na łagodnej, zielonej trasie. :D

#62 Sylvek

Sylvek

Użytkownik

• PipPip
  • 255 postów
  • Na forum od: 02.2010
53
  • Umiejętności: 5
  • Kielce

Napisano 28 styczeń 2014 - 20:51

Sabat jak dla mnie jest spalony. Z takim podejściem właściciela to nie wróżę świetlanej przyszłości. Sam niedawno przeglądałem stronę i śmiałem się do żony, że czerwona to chyba na snow parku jak niechcący na rampę się wjedzie  :P Co do długości to jak tak dalej pójdzie to za kilka lat będziemy mieli ze 2km trasy  :lol:

#63 dudezm

dudezm

Użytkownik

• PipPip
  • 162 postów
  • Na forum od: 01.2008
61
  • kielce

Napisano 28 styczeń 2014 - 22:55

Hmm, Góry Świętokrzyskie co prawda stare ale może nadal jakieś ruchy tektoniczne zachodzą, kto wie, może za rok, dwa się w Krajnie wypiętrzy i będzie te 2km czarnej trasy?

#64 kapitan_rzbik

kapitan_rzbik

Nowy użytkownik

• 10 postów
  • Na forum od: 06.2014
0
  • Umiejętności: 1
  • Lublin

Napisano 06 czerwiec 2014 - 22:13

Krajo to to jedna wielka ośla łączka. Plusem jest duży parking i wyratrakowana trasa

jest ośla łaczka ale spokojnie ci co nie umieją jeździć mogą zjeżdząć z głównej trasy bo jest łagodna

ceny natomiast jak z tatr

jak ktoś umie już jakotako jeździć to lepiej podjechac pare km dalej do bodzentyna, górka bardziej stroma i dłuższa

i bardziej sie opłaca cenowo

#65 robertw

robertw

Góral świętokrzyski

• PipPipPip
  • 834 postów
  • Na forum od: 09.2010
273
  • Kielce

Napisano 16 listopad 2014 - 11:55

620 m jedna trasa, 650 m druga trasa przewyższenie 70 m - to jak na razie najdłuższy stok w świętokrzyskim

Moja jazda

Łączę zmiany kierunków w jeździe 'pługiem' w lewo i prawo oraz swobodnie zatrzymuje się na łagodnej, zielonej trasie. :D

#66 Marcinu007

Marcinu007

Nowy użytkownik

• 4 postów
  • Na forum od: 02.2018
3
  • Umiejętności: 5
  • Radom

Napisano 15 luty 2018 - 23:05

To moja pierwsza wypowiedź ale założyłem konto bo bardzo się zawiodłem na Krajnie. Byliśmy całą rodzina w Krajnie w piątek wieczorem (09-02-2018r) po 18-tej. Nie ma biletów rodzinnych, ulgowych, wieczorowych itp a co najgorsze w piątek wieczorem płaci się za 3h 60zł pomimo że  teoretycznie na tygodniu jest 50zł za 3h ale nie dotyczy prawie całego stycznia i lutego więc płącimy jak za wekend. Na innych stokach w okolicy piątek to piątek i nie płaci się jak za wekend.

Za 4 osobową rodzinę niecałe 3 godziny 240zł i brak kanapy....nie wiem czy nie najdrożej w Polsce. Sam stok to taka dłuższa "ośla łączka" jest jednak jedno małe ale "bardzo niebezpieczna" bo co chwilę ktoś jedzie "na krechę" krzycząc "ku*** spier*****" na tym stoku można tak jeździć i nagle ktoś ważący 140kg może nas po prostu zmieść lub nasze dziecko ze stoku.

Wolę inne stoki w okolicy których jest całkiem sporo są połowę tańsze i przyjemniejsze a tutaj po cichu liczę że się coś zmieni.