Skocz do zawartości

Harenda - ośrodek narciarski


SkiForum

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kolejny raz odwiedziłem Harendę 26.01 (sobota) stok lepiej przygotowany niż ostatnio ale bylem po 15 i dalej jeszcze pozostawia wiele do życzenia :P nie mniej pomimo jej "banalności" przez kąt nachylenia budzi pozytywne emocje :) jestem zadowolony z wyprawy i porównując do czarnej w Jurgowie (odwiedziłem 2 dni później) to przynajmniej mogę powiedzieć że jest to czarna trasa bo Jurgów ma tylko kawałek "ścianki" a tak to jest płaski. Nie mogę się doczekać aż trafię na Harendzie bardzo dobre warunki :) Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Czy uważacie, że Harenda to byłby dobry wybór dla narciarza z niebyt dużym doświadczeniem, ale za to nadrabiającego amibcją? :) Do tej pory jeździłem w Czarnej Górze (tej w Kotlinie Kłodzkiej), gdzie bez stresu radzę sobie na każdej trasie łącznie z dolną częścią A ("bez stresu" - tzn. czerpiąc już przyjemność z jazdy, a nie walcząc o życie). Szukam teraz miejscówki na 3-4 dni w Zakopcu lub okolicach, przy czym nie będę miał samochodu, co właściwie oznacza przywiązanie do jednego miejsca, więc nie chciałbym wybrać czegoś, co przerośnie moje możliwości.

 

Z góry dzięki za pomoc!

Cześć. Harenda jest dosyć stroma  około 50'' ,ale bardzo szeroka jak jesteś ambitny to górka dla Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W razie czego, na Harendzie jest krótszy orczyk, trawersem zjedzie nawet mniej doświadczony. Ale z samej góry raczej stromo. Wczoraj ok. 20-tej, przejazdem zakręciłem na Harendę, jeszcze chodziła, warunki cud-miód  :)


Teraz to jest patologia , fotka zrobiona dziś

Załączone miniatury

  • image.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
Pytam gostka co to za narta. On, że z domu jakieś wziął. Drugi raz na nich jeździ. Raz na niego na dole poczekalem. Od słowa, do słowa. Potem pokazał, że babcia jedzie, 80-latka. Podkreślił, że bardzo dzielna. Okazał się to być Franciszek Rząsa, może ktoś zna? Jeździliśmy razem, choć to on czekał na dole. Ta pani też lokalna, choć to mlodka, buty dynafit;) Chłopaków na pewno poznacie. PS. Świeży na twardym, szybka degradacja.

Załączone miniatury

  • DSC_3114.JPG
  • DSC_3097.JPG
  • DSC_3166.JPG
  • DSC_3117.JPG
  • DSC_3102.JPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Będę jeździła tutaj w niedzielę. Dojeżdżam sama jakimś busem. Poradzcie, czy znajdę tu miejsce na bezpieczne zostawienie butów miejskich, czy w którejś wypożyczalni są zamykane szafki?
Ewentualnie gdzie warto wypożyczyć same narty, takie które nie przeżyły 10 sezonów w Polsce i kolejnych 10 w Austrii uorzednio? Biorę pod uwagę opcję, żeby się busem nie szamotać z nartami, butami i kaskiem i narty zostawić w domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...