Skocz do zawartości

Wierchomla


SkiForum

Rekomendowane odpowiedzi

To dość mocno używana trasa była. :D

Ja pojechałem za narciarzem, który był miejscowy i tak w ogóle się o niej dowiedziałem. :o

Jedzie się nią wspaniale miedzy drzewami, co już samo w sobie jest przyjemnością, po szerokich trasach wyciętych w lesie. Przed dojazdem do trasy talerzyka jest wzniesienie, pozwalające na swobodne wyhamowanie i staniecie, w celu rozejrzenia się i wybrania momentu przejazdu przez trasę talerzyka.

Mnie się podobało.

Drugi, podobny dzik przejazd, jest między dolną stacją Płatka i prowadzi bezpośredni do drogi. Używają go miejscowi i ci, co mieszkają w kwaterach położonych na jej końcu. Inaczej musieli by podchodzić od dolnej stacji kilkaset metrów pod górę. Pełni tą samą funkcje co trasa od domku na Pośredniej do Soliska ,omijając Golgotę, w Szczyrku.

Oczywiście, jak wszystkie dzikie trasy i te są wąskie i wiodą miedzy drzewami a więc zupełnie początkujący raczej nie powinni z nich korzystać.

W końcu człowiek ma wolną wolę i prawo do wyboru i ponoszenia tego wyboru konsekwencji.

Ja je objeździłem, bo lubię zobaczyć wszystkie trasy w danym ośrodku a te dzikie to mnie wręcz kręcą. :rolleyes: .

 

Wybiorę się tam ponownie, jak się połączą z Jaworzyną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 10 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 lata później...
  • 9 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Ktoś był dziś/wczoraj. Da się pojeździć?


Byłem we wtorek, rewelacja! W Krynicy o 8:00 było 0°C, godzinę później pod Wierchomlą było -2. Na Słotwiny Arena kolejki do wyciągów po 10-15 min, na Wierchomli zero czekania, o 12 może ze 2 min do orczyka. Trasy przygotowane świetnie, trzymały do 12, później miękko, ale bez lipy. Najeździłem się jak głupi i to był mój najlepszy do tej pory narciarski dzień tego sezonu. Uwielbiam ten ośrodek, bardzo mi pasują te trasy. Polecam.

Załączone miniatury

  • 87FDA788-3E7D-4EA4-85D2-6973F3377CD4.jpeg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem we wtorek, rewelacja! W Krynicy o 8:00 było 0°C, godzinę później pod Wierchomlą było -2. Na Słotwiny Arena kolejki do wyciągów po 10-15 min, na Wierchomli zero czekania, o 12 może ze 2 min do orczyka. Trasy przygotowane świetnie, trzymały do 12, później miękko, ale bez lipy. Najeździłem się jak głupi i to był mój najlepszy do tej pory narciarski dzień tego sezonu. Uwielbiam ten ośrodek, bardzo mi pasują te trasy. Polecam.


Dzięki. W takim razie będę sobota i niedziela.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...