Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
245 odpowiedzi w tym temacie

#241 slawekbet

slawekbet

Użytkownik

• Pip
  • 30 postów
  • Na forum od: 09.2017
29
  • Umiejętności: 5
  • Nowy Sącz,Monachium

Napisano 22 grudzień 2017 - 09:21

Witam , planuje się jutro wybrać na Wierchomle, był ktoś może?, wie ktoś jakie warunki? obie strony otwarte( Szczawnik,Wierchomla)?

#242 robertw

robertw

Góral świętokrzyski

• PipPipPip
  • 834 postów
  • Na forum od: 09.2010
273
  • Umiejętności: 3
  • Kielce

Napisano 24 luty 2018 - 16:46

Nie lubię pisać negatywnych opinii o ośrodkach które lubię, ale w Dwóch Dolinach co rok jest gorzej. Obecnie włodarze Stacji postarali sie o nie uruchomienie trzech fajnych tras narciarskich, czyli; Frycka, Płatka (służy tylko jako pełen kamieni łącznik) i Toczka. Jaka jest tego przyczyna tylko oni sami wiedzą, bo nikt z obsługi nie udzielił mi żadnej sensownej odpowiedzi. Brak od poprzedniego sezonu baru na polanie Szczawnika, zrekompensowali w tym roku zamknięciem chatki na szczycie Wierchomli (brawo, niech będzie po równo),  do tego z rozlatującymi sie ławkami na których można połamać nogi. Pewnie ktoś powie marudzę, ale przecież zostałem przyzwyczajony do lepszych warunków. Otwartych wszystkich tras, szerokiego zjazdu po stronie Szczawnika, baru w którym można napić się herbaty i czynnych wyciągów za takie same pieniądze za jakie kupowałem karnety w poprzednich sezonach. Więcej kupowałem je taniej, ponieważ była możliwość zakupu przez internet ze zniżką. Dwie Doliny pomału stają się skansenem, może właściciele popatrzą chociażby na Słotwiny w Krynicy. Naprawdę da się.

• Skyflyer podziękował za tę wiadomość

Moja jazda

Łączę zmiany kierunków w jeździe 'pługiem' w lewo i prawo oraz swobodnie zatrzymuje się na łagodnej, zielonej trasie. :D

#243 valdi3

valdi3

Nowy użytkownik

• PipPip
  • 201 postów
  • Na forum od: 03.2009
31
  • Umiejętności: 6

Napisano 24 luty 2018 - 17:45

fakt bylem w zeszlym tygodniu  , czuc poprzednia epoke  , zero inwestycji , a potencjal naprawde jest

jutro jade na Jaworzyne

#244 pawelb91

pawelb91

Stały bywalec forum

• PipPipPip
  • 633 postów
  • Na forum od: 11.2008
535
  • Umiejętności: 8
  • Nowy Sącz

Napisano 24 luty 2018 - 18:33

Nie lubię pisać negatywnych opinii o ośrodkach które lubię, ale w Dwóch Dolinach co rok jest gorzej. Obecnie włodarze Stacji postarali sie o nie uruchomienie trzech fajnych tras narciarskich, czyli; Frycka, Płatka (służy tylko jako pełen kamieni łącznik) i Toczka.

A jak wygląda naśnieżenie czynnych tras? Chciałem się tam wybrać w przyszłym tygodniu bo ceny trochę spadają od poniedziałku, ale faktycznie bez tych 3 nieczynnych tras jest dość kiepsko.
Pewnie jednak wybiorę inną stację z lepszym stokiem.

#245 robertw

robertw

Góral świętokrzyski

• PipPipPip
  • 834 postów
  • Na forum od: 09.2010
273
  • Umiejętności: 3
  • Kielce

Napisano 25 luty 2018 - 14:13

A jak wygląda naśnieżenie czynnych tras? Chciałem się tam wybrać w przyszłym tygodniu bo ceny trochę spadają od poniedziałku, ale faktycznie bez tych 3 nieczynnych tras jest dość kiepsko.
Pewnie jednak wybiorę inną stację z lepszym stokiem.

Reszta tras jest utrzymana w bardzo dobrym stanie. Naprawdę polecam Dwie Doliny, poza wspomnianymi wcześniej przeze mnie niedociągnięciami  warunki były dobre.

Moja jazda

Łączę zmiany kierunków w jeździe 'pługiem' w lewo i prawo oraz swobodnie zatrzymuje się na łagodnej, zielonej trasie. :D

#246 tomlys

tomlys

Użytkownik

• PipPip
  • 119 postów
  • Na forum od: 08.2010
21
  • Umiejętności: 1
  • Kielce

Napisano 01 marzec 2018 - 22:34

No to ja tez dodam swoje trzy grosze Tak jak wspomniał Robert główna trasa jak i Polanki były przygotowane b dobrze ale już Płatek na którym było mnóstwo kamieni i służący za dojazd do orczyka na Frycku który z kolei nadawał się do jazdy tylko dla freeraidowcow lub snowbordzistow to naprawdę dziadostwo ze strony właścicieli . Jednak największym przegięciem były ceny w przystokowej jadłodajni gdzie za trzy zupy {bodajże dwie pomidorowe i rosół }zapłaciłem 42 zł. no k....a u Gesslerowej bym taniej zapłacił ,jeden oscypek z zurawinka to koszt 11 zł ,udko z kurczaka bez niczego to koszt 16 zł i najlepszy numer,  zawsze kupowałem w szałasie pośrodku trasy szarlotke z kawa i w dni powszednie to był koszt 16 zł { kawa 9 zł a ciasto 7 zł } a od piątku i do końca weekendu to już koszt 19 zł { szarlotka na weekendzie drożała o 3 zł} no i oczywiście uroki prawie 15 minutowej jazdy krzesłem na gore i to pie.....cie krzesłem przy wsiadaniu i już wiem ze żyje BRAK MOŻLIWOŚCI PŁACENIA KARTA ZA KARNETY  A teraz trochę pozytywów największym plusem są chyba ludzie którzy tam pracują, od pani w kasie przez chłopaków w wypożyczalni a skończywszy na pani z recepcji  Rozumiem ze powyższe bierze się z braku konkurencji ale tak dalej to się długo się nie pojedzie a szkoda bo to naprawdę fajna miejscówka Pozdrawiam