Skocz do zawartości

Kotelnica Białczańska


Administrator

Rekomendowane odpowiedzi

O czym Ty Lutku, do utopionego niedźwiadka z Chochołowskiej, prawisz? Pod stację dolną tej kanapy będzie można dojechać nartami, ratrakiem i skuterem śnieżnym :D Na trasę będzie się odbijać z górnej częsci Kotelnicy, nowa trasa jest prostopadła do kanapy 6-osobowej. Nie rozumiem o co Ci z tym księdzem chodzi :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, jeśli chodzi o dół stacji, to przepraszam :D Rzeczywiście, 'biedni' księża, którzy cały czas nawołują, że trzeba się dzielić z innymi wystawili sobie tam rezydencję. Wracając do tematu - jeszcze nie zdarzyło mi się (w zeszłym sezonie przynajmniej), żeby pod Kotelnicą nie było miejsca parkingowego. Jeżeli nie pod 'szóstką' to na parkingu autokarów poniżej zawsze jest coś wolnego ;) O parking nie ma się co martwić. Myślę, że teraz i na stokach się rozluźni po otwarciu nowej trasy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoma ta górka jest ładnie :) 1 grudnia- otwarcie tras na Kotelnicy Oby się udało :) No powiem, że z mojego pukntu widzenia ładnie to wygląda. Śniegu jest coraz to więcej więc myslę że się uda :) Pzd Kotelnica ruszyła! :) Myslę, że warto, ale... Jednocześnie informujemy, że w dniach 4 i 5 grudnia Ośrodek Kotelnica bedzie nieczynny z powodu przebudowy linii przesyłowej przez zakład energetyczny. Za utrudnienia przepraszamy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Nowe krzesło już się kręci - na razie testowo obciążone beczkami. Przygotowują kolejne trasy, armaty nie przestają dawać. Krótko, łatwo, ciasnawo ..., ale co tam - Białka jest najlepsza bo te trasy spodobały się mojej małżonce. Mogliby przed szesnastą robić przerwę na ratraki. Jak przygotują całą szerokość z pewnością będzie dużo lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem W Białce na Kotelnicy.... Pierwszy raz byłem-celem wyrobienia sobie opinii i nie tylko... Mimo łatwych i niezbyt długich tras-i tak jestem pod wrażeniem...Pod wrażeniem organizacji,rozmachu inwestycji,a tym samym dbaniu o rozwój ośrodka i miejscowości. Mimo piątku-ludzi dość sporo,ale bez kolejek przy kanapie 6os.,przy innych wogóle nie było praktycznie ruchu. Warunki wyśmienite-zero przetarć,czy kamieni.Armaty pracowały non-stop,3 ratraki przygotowywały snow park cały czas.Nowy wyciąg nr"13" pracował.... Jezdziłem od 9-16 za jedyne 50zyli:eek::eek: Zjechałem chyba ponad 30 razy,gdyż trzeba było również sprawdzić knajpy na stoku;)Polecam na szczycie-ceny przyzwoite,dania smaczne. Pogoda dopisała-słońce,delikatny mrozik,super widoki na Tatry. Na dole wypożyczalnie,sklepy ze sprzętem,stragany z okularami,goglami,oscypkami....:P Widać,że ludzie tam naprawdę coś robią żeby przyciągnąć ludzi na stok. Mimo łatwych tras-wyjeździłem się i polecam wszystkim uczącym się jeździć. Wielki plus za przygotowanie tras,ich szerokość Wielki minus za prędkość wszytkich kanap oprócz 6os. Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikahttp://img405.images...01615yg9.th.jpg p.s gorace pozdrowienia dla naszych zejeb....ch meteorologów którzy z fusów,bądź szklanej kuli wywróżyli,ze temp. od wtorku do dzisiaj w Białce bedzie do +7.... Dziwnym trafem rano było -10,max -3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie donoszę, że trasa nr. 13 jest otwarta. Jest ciut bardziej nachylona niz taz najstromsza przy orczyku z prawej strony .. ale jest i na przejazd slalomu wystarczy. Byla przygotowana tak sobie ale milo że dla odmiany jest cos bardziej wymagającego. Potwierdzam wcześniejsze informacje ... rozmach jak sie patrzy ... ąz nie da sie wytrzymać, o tym za chwilę Otóż postanowilem nie kultywowac światecznej tradycji obżarstwa i postanowiłem wyskoczyć z Krk o 1715, o 1840 byłem juz na Kotelnicy i jeździłem do 2215 ....w wszechobecnym szumie tabunów armatek i muzyczki z głosników na słupach, przyznam że zmeczyło mnie to. Całość imprezy - 35 PLN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby dwie trasy są czerwone, na starej trasie (10) nie miałem problemów a na nowej (13)poległem dwa razy i dałem sobie spokój. Jeździłem w okresie świąteczno sylwestrowym, kolejki były spore ale myślałem że będzie gorzej. Wyciągów jest dużo także można pokombinować jak to zrobić by nie stać w kolejkach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja już zaliczyłem nową 13tkę. Bardzo mi się podoba, tylko wkurza mnie to, że pakują się na nią ludzie nie umiejący jeździć, tym samym stwarzając niebezpieczeństwo. Ale do rzeczy. Czy ktoś kto ma doświadczenie w jeździe po wielu trasach narciarskich i był na 13 może powiedzieć czy ta trasa jest czerwona czy czarna? Na stronie Białki nie ma informacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...